مقالات

لگو فله ای:

لگو فله ای:
بچه‌ها عاشق بازی هستند، اما همیشه نمی‌توان محیط وسیعی مثل پارک، شهربازی، مدرسه و… برای کودکان فراهم کرد، همچنین امروزه به دلیل آلودگی هوا و شیوع ویروس های خطرناک و بیماری ها، والدین ترجیح میدهند فرزند دلبند خود را حد الامکان در خانه مشغول کنند. می توان با استفاده از اسباب بازی های فکری توانایی کودکان را در منزل به چالش کشید و ساعت‌ها آن ها را سرگرم کرد.
لگو فله ای یکی از بازی های فکری است که نیاز به جنب و جوش زیادی ندارد و سر و صدای زیادی هم در خانه ایجاد نمی‌کند و بیشتر بر افزایش قوه تخیل کودک تمرکز می‌کند.
ذهن کودک با ساختن و پرداختن به بازی هایی نظیر لگو فله ای فعال میماند و ایده های جدید طراحی و سر هم میکند.
لگو فله ای در ۵ سایز و تنوع رنگی مخلوط عرضه می شود رنگ بندی شاد و جالب توجهی دارد. با کیفیت عالی، بسیار سبک و قابل حمل و مقاوم ساخته شده و از استاندارد بالایی برخوردار است. لبه های آن هرگز تیز و برنده نبوده بلکه صاف و گرد میباشد و هیچ آسیبی حین بازی به کودک وارد نمیسازد.
کودک از بازی با آن خسته و یا حتی دلزده نمیشود چرا که هر دفعه سازه ی جدید و متفاوت از قبلی ایجاد میکند و از اختراع جدید خود ذوق زده و مغرور می شود. جنس لگو فله ای از پلاستیک مرغوب می باشد و از عمر بالایی برخوردار است. قابل شست و شو بوده و به راحتی می توانید آن را با مواد شوینده تمیز و مثل روز اولش کنید. البته پیشنهاد میکنیم در کنار لگو فله ای حتما از بازی های تحرکی و جذاب استفاده کنید تا بازی کودک از حالت یک نواختی بیرون بیاید، ماهی تعادلی یک وسیله ی بازی بسیار پر طرفدار بین کودکان است. یک وسیله ی جمع و جور و بسیار کاربردی در منازل، مهد کودک ها و خانه بازی ها و حتی مراکز فروش است. ماهی تعادلی از جنس پلی اتیلن با مقاومت و استاندارد بسیار بالایی ساخته شده و رنگ بندی شاد و متنوعی دارد. کودک به تنهایی به کمک وزن خود آن را به حرکت در می آورد، دو تا دسته بر روی سر وسیله و دوتا جاپایی در پایین آن تعبیه شده تا کودک حین بازی تعادل خود را حفظ کند.
همچنین میز دو کاره ی خرچنگ که وسیله ی بسیار کاربردی برای استفاده در منازل و مهد کودک و باغ و ویلا و مراکز آموزشی کودکان است. همزمان ۴ کودک میتوانند از آن استفاده کنند و با برگرداندن آن، تبدیل به الاکلنگ میشود. در حالت الاکلنگ دارای پشتی می باشد و از استاندارد بالایی برخوردار است. میز دو کاره ی خرچنگ از جنس پلی اتیلن بوده و از مقاومت و عمر بالایی برخوردار است و چندین سال میتوانید از آن استفاده کنید. قابل شست و شو بوده و نیاز به هیچ ابزاری جهت نصب یا سر هم بندی ندارد.
با ایجاد فضایی شاد و تهیه ی اسباب بازی های جذاب و دوست داشتنی با استاندارد بالا امنیت و شادابی را به کودک خود هدیه دهید.
اگر کودک حین بازی با لگو فله ای از شما کمک خواست به او کمک کنید اما هرگز به بازی او سمت و سو ندهید و اول اجازه بدهید خودش ایده هایش را مطرح کند و از خلق آثار جدیدش ذوق کنید تا اعتماد به نفس او را بالا ببرید.
خلاصه:
لگو فله ای یکی از بازی های فکری است که نیاز به جنب و جوش زیادی ندارد و بر افزایش قوه تخیل کودک تمرکز می‌کند.
لگو فله ای در ۵ سایز تولید می شود و رنگ بندی شاد و جالب توجهی دارد. با کیفیت عالی، بسیار سبک و قابل حمل و مقاوم ساخته شده و از استاندارد بالایی برخوردار است. لبه های آن صاف و گرد میباشد و هیچ آسیبی حین بازی به کودک وارد نمیسازد.
کودک از بازی با آن خسته و یا حتی دلزده نمیشود چرا که هر دفعه سازه ی جدید و متفاوت از قبلی ایجاد میکند و از اختراع جدید خود ذوق می کند. جنس لگو فله ای از پلاستیک مرغوب می باشد و از عمر بالایی برخوردار است. قابل شست و شو بوده و به راحتی می توانید آن را با مواد شوینده تمیز و مثل روز اولش کنید. البته پیشنهاد میکنیم در کنار لگو فله ای حتما از بازی های تحرکی و جذاب استفاده کنید تا بازی کودک از حالت یک نواختی بیرون بیاید، ماهی تعادلی وسیله ی جمع و جور و بسیار کاربردی در منازل، مهد کودک ها و خانه بازی ها و حتی مراکز فروش است. ماهی تعادلی از جنس پلی اتیلن با مقاومت و استاندارد بسیار بالایی ساخته شده و رنگ بندی شاد و متنوعی دارد. کودک به تنهایی به کمک وزن خود آن را به حرکت در می آورد، دو تا دسته بر روی سر وسیله و دوتا جاپایی در پایین آن تعبیه شده تا کودک حین بازی تعادل خود را حفظ کند.
همچنین میز دو کاره ی خرچنگ که همزمان ۴ کودک میتوانند از آن استفاده کنند و اگر آن را برگردانید تبدیل به الاکلنگ میشود. در حالت الاکلنگ دارای پشتی می باشد و از استاندارد بالایی برخوردار است. میز دو کاره ی خرچنگ از جنس پلی اتیلن بوده و از مقاومت و عمر بالایی برخوردار است. قابل شست و شو بوده و نیاز به هیچ ابزاری جهت نصب یا سر هم بندی ندارد.

 

اگر می خواهید در باره این محصول بشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *