مقالات

سرسره موزی:

سرسره موزی:
انجام بازی های فکری و حرکتی تاثیر بسیاری بر یادگیری و شادابی کودک دارد، با انجام بازی های پر تحرک انرژی کودک به شکل صحیحی تخلیه می شود و بچه ها خواب راحتی را در شب تجربه میکنند و همچنین باعث کاهش شب‌بیداری می شود. افزایش خلاقیت و هوش کودکان، بهبود تمرکز و اعتماد به نفس، ایجاد فضایی شاد و سرگرم‌کننده در خانه بدون استفاده از تلفن همراه، افزایش صبر و حوصله کودک، آموزش انجام کار به صورت گروهی، بروز احساسات و انرژی کودک در حین انجام بازی از مزایای مهم انجام بازی با کودک در خانه است که به رشد جسمی، رفتاری و اجتماعی کودک کمک میکند اما متاسفانه بسیاری از والدین از آن غافلند. سرسره بازی همیشه بین کودکان پر طرفدار بوده و لذت بخش، و از جمله بازی های پر تحرک است.

سرسره ی موزی با طراحی شیک و جذابی که دارد کودک را به بازی و فعالیت ترغیب می کند. این سرسره به نام های سرسره ی گلابی و سرسره ی بادمجانی نیز معروف است. جنس سرسره ی موزی از پلی اتیلن است و عمر طولانی دارد و بسیار مقاوم و کاربردی است و میتوانید چندین سال از آن استفاده کنید. قابل حمل است و به راحتی میتوانید آن را جا بجا کنید. قابل شست و شو بوده و در رنگ بندی شاد و متنوع تولید و عرضه می شود.

سرسره ی موزی مناسب برای کودکان ۳ سال به بالا بوده و در مهد کودک ها، خانه بازی ها، باغ و پارک و آپارتمان ها و منازل
مورد استفاده قرار می گیرد. تحمل وزن تا ۶۰ کیلو گرم را دارد و در کناره های پله ها دو تا دسته گذاشته شده تا کودک با گرفتن آنها تعادل خود را حفظ کرده و از پله ها بالا برود. سرسره ی موزی دارای یک شیب ملایم می باشد که به بازی کودک هیجان بیشتری وارد میکند.
البته بهتر است با تهیه ی وسایل بازی متفاوت، به بازی کودک تنوع بدهید تا از بازی کردن خسته و دل زده نشود، شما میتوانید در کنار سرسره ی موزی از استخر توپ بادی استفاده کنید. طرح های گوناگون دارد و مناسب با هر نوع سلیقه کودک است ، از آنها می توان به استخر های گرد، مربع شکل، استخر های مخصوص نوزاد، استخر های طرح عروسکی، و طرح دار و … اشاره کرد. هر یک از این محصولات از قابلیت هایی همچون راه اندازی آسان، قابلیت حمل در هر مکان و… برخوردار هستند. انواع مدل های کودکانه در سایز بندی گوناگون و رنگبندی بسیار بالا و متنوعی تولید شده که می تواند برای تمام سنین و هر نوع جنسیتی مورد استفاده قرار گیرد.
همچنین برای تنوع بخشیدن به فضای بازی کودک میتوانید از میز و صندلی استار استفاده کنید تا کودک هنگامی که میخواهد استراحت کند یا به مطالعه و بازی های فکری مشغول شود از میز و صندلی استار بهره ببرد. برای استفاده در منزل، مهد کودک ها ، خانه های بازی ، آموزشگاه های زبان کودک ، آموزشگاه موسیقی و تمامی موسساتی که به نحوی با کودکان سر و کار دارند مناسب است. این صندلی از جنس پلی اتیلن یا همان پلاستیک فشرده است و از استحکام بالایی برخوردار است. رنگ بندی شادی دارد و قابل شست و شو است.
پایه های ضربدری صندلی استار باعث می شود تا استحکام بهتری بر روی زمین داشته باشد و از افتادن کودک تا حد زیادی جلوگیری میکند.
پایه های میز استار قابل جدا شدن نیست و فاصله رویه میز تا زمین حدودا ۵۲ سانتی متر است. میز استار بسته به نوع استفاده شما می تواند برای ۱ تا ۴ کودک همزمان قابل استفاده باشد، و کودکان میتوانند دور هم جمع شوند و به بازی بپردازند و عصرانه ی خود را میل کنند و از بازی خود لذت ببرند.
تحمل وزن سرسره موزی در مقایسه با سرسره‌های مشابه بیشتر است، و ارتفاع آن از سرسره‌های مدل خرس و اسب و سنجاب بیشتر است؛ به دلیل ارتفاع بیشتر، برای کودکان ۳ سال به بالا مناسب‌تر است.
خلاصه:
سرسره ی موزی با طراحی شیک و جذابی که دارد کودک را به بازی و فعالیت ترغیب می کند. جنس آن از پلی اتیلن است و عمر طولانی دارد و بسیار مقاوم است. قابل حمل است و به راحتی میتوانید آن را جا بجا کنید. سرسره موزی قابل شست و شو بوده و در رنگ بندی شاد و متنوع تولید و عرضه می شود. مناسب برای کودکان ۳ سال به بالا بوده و در مهد کودک ها، خانه بازی ها، باغ و پارک و آپارتمان ها و منازل است. تحمل وزن تا ۶۰ کیلو گرم را دارد و در کناره های پله ها دو تا دسته گذاشته شده تا کودک با گرفتن آنها تعادل خود را حفظ کرده و از پله ها بالا برود. سرسره ی موزی دارای یک شیب ملایم می باشد که به بازی کودک هیجان بیشتری وارد میکند.
البته بهتر است برای تنوع بازی کودک از وسایل بازی دیگر نظیر استخر توپ بادی استفاده کنید. از قابلیت هایی همچون راه اندازی آسان، قابلیت حمل در هر مکان و… برخوردار است. انواع مدل های کودکانه در سایز بندی گوناگون و رنگبندی بسیار بالا و متنوعی تولید شده که می تواند برای تمام سنین و هر نوع جنسیتی مورد استفاده قرار گیرد. همچنین برای مواقعی که کودک میخواهد استراحت کند یا به مطالعه و بازی های فکری مشغول شود میتوانید از میز و صندلی استار بهره ببرید. برای استفاده در منزل، مهد کودک ها ، خانه های بازی ، آموزشگاه های زبان کودک ، آموزشگاه موسیقی و تمامی موسساتی که به نحوی با کودکان سر و کار دارند مناسب است. این صندلی از جنس پلی اتیلن یا همان پلاستیک فشرده است و از استحکام بالایی برخوردار است. رنگ بندی شادی دارد و قابل شست و شو است. پایه های ضربدری صندلی استار باعث می شود تا استحکام بهتری بر روی زمین داشته باشد. پایه های میز استار قابل جدا شدن نیست و فاصله رویه میز تا زمین حدودا ۵۲ سانتی متر است. میز استار بسته به نوع استفاده شما می تواند برای ۱ تا ۴ کودک همزمان قابل استفاده باشد، و کودکان میتوانند دور هم جمع شوند و به بازی بپردازند. تحمل وزن سرسره موزی در مقایسه با سرسره‌های مشابه بیشتر است، و ارتفاع آن از سرسره‌های مدل خرس و اسب و سنجاب بیشتر است؛ به دلیل ارتفاع بیشتر، برای کودکان ۳ سال به بالا مناسب‌تر است.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *