مقالات

لگو فله ای:

لگو فله ای:
کودکان در طول روز مدام در حال جنب و جوش هستند و فقط در فکر بازی کردن و مشغول شدن با اسباب بازی هایشان هستند. معمولا بیشتر وقت خود را به بازی های پر تحرک و پر سر و صدا اختصاص میدهند، گاهی والدین و بزرگ تر ها از سر و صدای آنها کلافه میشوند.
در اینجا ما به شما بازی لگو فله ای را معرفی میکنیم.
لگو فله ای، یک بازی فکری و سرگرم کننده می باشد که کودکان را دور هم جمع کرده و ذهن و فکر آنها را به چالش میکشد.
لگو فله ای یک وسیله ی بازی است که از قطعات کوچک پلاستیکی تشکیل شده که با قرار دادن آن ها در کنار هم و چیدن این تکه ها شکل های متنوع و متفاوتی میشود ساخت مثل ماشین، خانه، آپارتمان و دیگر چیزهایی که برای کودکان جذاب است.
لگو فله ای عمر بسیار خوبی دارد و به سادگی هم خراب و یا از بین نمی‌رود. کودکان قدرت تفکر قوی دارند بگذارید تا کودک خیالات و تصورات و رویاهایش را بر روی این قطعه ها پیاده کند تا به یک خلاقیت برسد و تصوری که در ذهن دارد را موجود کند.
لگو فله ای یک بازی گروهی است که کودکان می‌توانند به صورت گروهی دور هم جمع شده و با هم همکاری کنند و اشکال مختلفی بسازند، این امر در جامعه پذیری و آینده اجتماعی آنها نیز تاثیرات مثبت فراوانی میتواند داشته باشد. اگر کودک در ساخت لگو ها دچار اشتباه شد جلوی او را نگیرید و به افکارش سمت و سو ندهید اما اگر از شما نظر خواست به او کمک کنید و به او بفهمانید که افکارش و کارهایی که میکند از اهمیت بالایی برخوردار و مورد توجه است.
لوگو فله ای از جنس پلاستیک مرغوب میباشد از عمر بالایی برخوردار است و قابل شست و شو بوده و برآمدگی های کوچک آن به راحتی در هم فرو می روند. رنگ بندی شاد و متنوعی دارد که بسته به سلیقه ی کودک انتخاب میکنید.
لگو فله ای قدرت تفکر کودکان را تقویت کرده و باعث می شود که کودک خلاق و باهوش شود. حتماً کنار لگو فله ای از اسباب بازی های دیگر نیز استفاده کنید که کودک مابین بازی خود بتواند از بازی‌های دیگر نیز استفاده کند و از یکنواختی در بیاید اسباب بازی هایی نظیر
تاب و سرسره دلفین که یکی از بازی های جذاب و مورد علاقه ی کودکان می باشد.
در کنار این تاب و سرسره ، یک حلقه تور بسکتبال هم قرار داده شده است. همچنین برای استفاده در خانه‌های کودک ، مهد کودک ها و خانه‌های بازی بسیار مناسب است.
خلاصه:
لگو فله ای، یک بازی فکری و سرگرم کننده می باشد که کودکان را دور هم جمع کرده و ذهن و فکر آنها را به چالش میکشد.
لگو فله ای یک وسیله ی بازی است که از قطعات کوچک پلاستیکی تشکیل شده که با قرار دادن آن ها در کنار هم و چیدن این تکه ها شکل های متنوع و متفاوتی میشود ساخت.
لگو فله ای عمر بسیار خوبی دارد و به سادگی هم خراب و یا از بین نمی‌رود. بگذارید تا کودک خیالات و تصورات و رویاهایش را بر روی این قطعه ها پیاده کند تا به یک خلاقیت برسد و تصوری که در ذهن دارد را موجود کند.
لگو فله ای یک بازی گروهی است که کودکان می‌توانند به صورت گروهی دور هم جمع شده و با هم همکاری کنند و اشکال مختلفی بسازند، این امر در جامعه پذیری و آینده اجتماعی آنها نیز تاثیرات مثبت فراوانی میتواند داشته باشد. لوگو فله ای از جنس پلاستیک مرغوب میباشد از عمر بالایی برخوردار است و قابل شست و شو بوده و برآمدگی های کوچک آن به راحتی در هم فرو می روند. رنگ بندی شاد و متنوعی دارد.
لگو فله ای قدرت تفکر کودکان را تقویت کرده و باعث می شود که کودک خلاق و باهوش شود. حتماً کنار لگو فله ای از اسباب بازی های دیگر نیز استفاده کنید مثل تاب و سرسره دلفین در کنار این تاب و سرسره ، یک حلقه تور بسکتبال هم قرار داده شده است. همچنین برای استفاده در خانه‌های کودک ، مهد کودک ها و خانه‌های بازی بسیار مناسب است

 

 

اگر می خواخید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *