مقالات

تجهیزات خانه بازی

تجهیزات خانه بازی:
در این روز ها که به دلیل بیماری کرونا نمیتوانید کودکانتان را برای بازی از خانه بیرون ببرید، کودکان مجبورند در خانه بمانند و حسابی کلافه می شوند. بهتر است سرگرمی هایی در خانه برای آنها فراهم کنید.
ما در این مقاله چند مورد از بازی های کودکانه را به شما معرفی میکنیم که علاوه بر ایجاد فضایی شاد برای بچه‌ها، باعث افزایش تحرک آنها هم می‌شوند.
اگر میخواهید فضای شادی برای کودک خود در منزل ایجاد کنید میتوانید از تجهیزات خانه بازی استفاده کنید.
ابتدا کف اتاق کودک را با تاتامی در اصفهان فرش میکنید تا کودکان حین بازی آسیب نبینند. تاتامی در اصفهان در رنگبندی شاد و متنوع تولید شده و شما میتوانید متناسب با دکور اتاق کودک رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید.
سرسره ی موزی یکی از بهترین وسایل تجهیزات خانه بازی است که مورد توجه بیشتر والدین بوده زیرا کودک علاقه ی زیادی به سرسره دارد. همچنین مدل های دیگر سرسره مثل سارینا، کارینا، سرسره سنجاب، دلفین، خرسی و سرسره abc .
تجهیزات خانه بازی برای کودک علاوه بر آنکه باید زیبا و خوش رنگ و براق باشند، با کیفیت و استاندارد نیز باشند تا مانع از آسیب دیدن کودکان شوند.
لگو فله ای میتواند بهترین انتخاب باشد، زیرا کودکان علاقه ی زیادی به خراب کردن و از نو درست کردن چیزی دارند، جنس لگو فله ای از پلی اتیلن می باشد و فاقد گوشه های تیز است تا حین بازی خراشی بر کورک نیندازد. سایز قطعات لگو فله ای به گونه ای نیست که کودک آنها در دهان خود بگذارد.
میتوانید در اتاق کودک از میز یا صندلی استار استفاده کنید، میز و صندلی استار از جنس پلی اتیلن یا همان پلاستیک فشرده است که باعث می شود بسیار مقاوم و محکم باشد و دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارد، در رنگبندی شاد و متنوع تولید و عرضه می شود.
توپ استخری میتواند گزینه ی خوبی باشد و از بهترین وسایل در تجهیزات خانه بازی است.
بازی با توپ های رنگی هیچ گاه تکراری نمی شود و همیشه راهی جدید برای لذت بردن از این اسباب بازی های ساده وجود دارد، میتوانید یکی از انواع استخر را خریداری کرده و توپ ها را درون آن بریزید و شاهد بازی پر هیجان کودک خود در میان توپ ها باشید.
کاری که بسیاری از والدین انجام می دهند گذاشتن یک سبد با فاصله از کودک و وادار کردن او برای پرتاب توپ ها درون سطل است که باعث تحرک کودک و قدرت تمرکز او می شود.
خلاصه:
اگر میخواهید فضای شادی برای کودک خود در منزل ایجاد کنید میتوانید از تجهیزات خانه بازی استفاده کنید.
ابتدا کف اتاق کودک را با تاتامی در اصفهان فرش میکنید تا کودکان حین بازی آسیب نبینند. تاتامی در اصفهان در رنگبندی شاد و متنوع تولید شده.تاتامی در اصفهان با ضخامت ۲۰ میلی متر کفپوشی مناسب برای اتاق کودک می باشد. سرسره ی موزی یکی از بهترین وسایل تجهیزات خانه بازی است که مورد توجه بیشتر والدین بوده است. همچنین مدل های دیگر سرسره مثل سارینا، کارینا، سرسره سنجاب، دلفین، خرسی و سرسره abc .
تجهیزات خانه بازی برای کودک علاوه بر آنکه زیبا و خوش رنگ و براق میباشد، باید از کیفیت و استاندارد بالایی نیز برخوردار باشند تا مانع از آسیب دیدن کودکان شوند.
لگو فله ای میتواند بهترین انتخاب باشد. جنس لگو فله ای از پلی اتیلن می باشد و فاقد گوشه های تیز است. سایز قطعات لگو فله ای به گونه ای نیست که کودک آنها را در دهان خود بگذارد و با بلعیدن آن حادثه آفرین شود.
میتوانید در اتاق کودک از میز یا صندلی استار استفاده کنید، میز و صندلی استار از جنس پلی اتیلن است و دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارد، در رنگبندی شاد و متنوع تولید می شود.
از بهترین وسایل در تجهیزات خانه بازی توپ استخری است.
میتوانید یکی از انواع استخر را خریداری کرده و توپ ها را درون آن بریزید و شاهد بازی پر هیجان کودک خود در میان توپ ها باشید.
کاری که بسیاری از والدین انجام می دهند گذاشتن یک سبد با فاصله از کودک و وادار کردن او برای پرتاب توپ ها درون سطل است که باعث تحرک کودک و قدرت تمرکز او می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *