مقالات

لگو فله ای :

لگو فله ای :
لگو فله ای یک بازی سرگرم کننده و بسیار ساده می باشد که به راحتی چندین کودک را دور هم جمع کرده و مشغول بازی می سازد قطعات لگو به راحتی در هم قفل می‌شوند و کودک با تخیل ذهنی خود اشکال مختلف و گوناگون را با این قطعات شکل می‌دهد. ایجاد یک بازی سرگرم کننده فکری و آموزشی که ذهن کودک را به چالش بکشد و باعث رشد ذهنی آنان شود همچنین کودک را به آرامش برای فکر کردن و مشغول شدن به بازی کند خواسته هر والدینی می‌تواند باشد که لگو فله ای به سادگی همه این خصوصیات را داراست. کودکان به تنهایی و یا چند نفری و گروهی می‌توانند دور هم جمع شوند به یکدیگر ایده بدهند، خراب کنند و دوباره از نو اشکال مختلف را خلق کنند.
لگو فله ای از جنس پلاستیک می باشد و کودک با استفاده از آن هیچ گونه آسیبی نمی‌بیند و قطعات آن که با رنگ بندی های شاد و متنوع تولید می‌شوند بر روحیه و طبع کودکان می‌تواند تاثیرات مثبت خوبی به جای بگذارد، در شکل ها و طرح های مختلف به مصرف می رسند. البته لگو فله ای به همین قطعه های کوچک و بزرگ ختم نمی‌شود و تولیدکنندگان این اسباب بازی دوست داشتنی آدمک های کوچک با شکل های جذاب تولید کرده اند که به آن ها مینی فیگور می‌گویند که به شیرینی بازی کودکان می افزاید.این شکل های جذاب اخیراً با تم های شخصیت های کارتون به تولید می‌رسند که بسیار مورد پسند و علاقه کودکان می باشد مثلا شخصیت های انیمیشنی جنگ ستارگان، ایندیا جونز ،بتمن و…..می باشد که کودکان آنها را وارد بازی خود کرده و با تخیل ذهنی خود که برای کودکان یک عالمی بی پایان می باشد به بازی‌های خود شاخ و برگ می دهند. ولی همانطور که گفتیم لگو فله ای طرح، رنگ، ابعاد و سایزهای مختلفی دارند بنابراین در انتخاب، دست شما باز است تا به میل و سلیقه خود خرید داشته باشید. توجه داشته باشید که حین خرید به سن کودک توجه لازم را داشته باشید چرا که اگر شما برای یک کودک بالای 7 سال از لوگوهای محدود و بزرگ استفاده کنید کودک شما خیلی زود دل زده شده و خسته می شود و برعکس. هر چه سن کودک شما بالاتر می‌رود باید انتخاب شما برای او دقیق تر شود مثلا از لگو فله ای بیشتر، در سایزهای کوچک تر استفاده نمایید. همچنین برای کودکان زیر یک سال از لگوهای محدود تر و بزرگ تر استفاده کنید تا توسط کوچولوی شما بلعیده نشود چرا که در این سنین کودک همه چیز را اول از طریق راه دهان می شناسد و هر چیز به دست او دهید سعی می‌کند سریع در دهان بگذارد. بنا بر این لگو فله ای در سایز بزرگ مانع از خستگی و دل زدگی کودک از اسباب بازی می شود.
لگو فله ای از جنس پلاستیک می باشد که باعث عمر طولانی این اسباب بازی می‌شود و به سادگی خراب نمی شود و حتی شما می توانید آنها را بشویید و تمیز کنید و سال‌های سال هم از آن استفاده نمایید. لگو فله ای یک بازی خاص می باشد که کودک از بازی با آن خسته و یا دل زده نمی‌شود و حالت تکراری برای آن پیدا نمی کند چرا که فرزند شما می‌تواند بارها و بارها آن را به هر شکلی که دوست دارد در بیاورد و مجدداً خراب کند و از نوع یک شکل دیگری را بسازد و لذت ببرد.
خلاصه :
لگو فله اییک بازی فکری می باشد که کودک با بازی کردن با آن لذت فراوانی می برد و هرگز حالت تکراری برای فرزند شما ایجاد نمی کند چرا که می‌تواند بارها و بارها آن را خراب کند و مجدداً از نو بسازد و همچنین بازی با این اسباب بازی باعث تقویت قوه تخیل و ذهن خلاق کودکان می شود و همزمان چند کودک می توانند دور هم جمع شوند و به بازی مشغول شوند. در سایز ها، طرح ها و رنگ بندی های شاد، متنوع و جذاب به تولید می‌رسد همچنین جدیدا با همراه شدن این اسباب بازیها با آدمک های کوچولو که با انیمیشن های کارتون ها همراه شده است جذابیت بیشتری بین کودکان پیدا کرده است. لگو فله ای از جنس پلاستیک می باشد که باعث عمر بالای این اسباب بازی می باشد و همچنین می توانید آن را شسته و مثل اولش کنید و چندین سال هم از آن استفاده نمایید. در خرید آن توجه داشته باشید که برای کودکان زیر یک سال از تعداد محدود و سایز بزرگ استفاده نمایید تا توسط کودک بلعیده نشود و برعکس هر چه سن کودک شما بالاتر می رود از لگو فله ای بیشتر و کوچکتر استفاده نمایید تا حالت خسته کننده برای فرزند شما پیدا نکند.

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *