مقالات

ماهی تعادلی بی سقف :

ماهی تعادلی بی سقف :
بازی ها نقش پررنگی در زندگی کودکان دارند و حتی با انجام بازی ها است که کودک فرصت می یابد قدرت تخیل ذهنی، قدرت بدنی و تصورات خود را تقویت نماید. بنابراین باید برای بازی کودکان وقت کافی و اهمیت زیادی قائل شد.
ماهی تعادلی بی سقف یک بازی جمع و جور و شیرین برای کودکان می باشد که سوار بر آن شده و به جلو و عقب سر می خورند از خصوصیات جالب این بازی آن است که به راحتی جابه جا می شود و شما در هر مکانی که خواستید می توانید از آن استفاده نمایید. همچنین مورد استفاده در مهدکودک ها، خانه بازی ها، منازل، آپارتمان ها و پارک ها می باشد.مورد استفاده بودن ماهی تعادلی بی سقف در منزل بسیار مورد توجه خریداران بوده و این مسئله باعث می شود که والدین وقت بیشتری را در کنار فرزند خود داشته باشند و شاهد بازی کردن آنان باشند. شیوه‌های زندگی کنونی باعث شده است تا والدین کمتر در کنار فرزند خود باشند و یا کودکان را بیشتر به مراکزی مثل مهد کودک و خانه بازی ها بسپارند که باعث وقت کمتر آنان در کنار فرزند دلبندشان می شود.
ماهی تعادلی بی سقف جزء بازی هایی به حساب می آید که از سرگرمی های بسیار خوبی برای کوچولوها است و به راحتی می‌توانید آن را در مکان خود گذاشته و شاهد بازی و لذت کودکتان باشید.جنس ماهی تعادلی بی سقف از پلی اتیلن (پلاستیک فشرده) بوده و از عمر بالایی برخوردار است.همچنین استحکام بالای آن باعث شده است تا تحمل وزن بالایی هم داشته باشد.قابل شست و شو بوده و شما می توانید آن را با یک دستمال مرطوب هم تمیز نمایید.
ماهی تعادلی بی سقف تداعی کننده بازی تاب و الاکلنگ است که کودک به تنهایی و با وزن خود می‌تواند آن را به حرکت درآورد و از بازی با آن لذت ببرد سطح صیقلی و شیب ملایمی که این اسباب بازی دارد این امر را راحت‌تر کرده است شما با خرید یک ماهی تعادلی و هدیه دادن به فرزندتان می توانید آن را حسابی در منزل خود سرگرم بازی سازید. اگر شما این اسباب بازی را برای مهد کودک ها و خانه بازی ها می خواهید می توانید چند ماهی تعادلی خریداری کنید و هر قسمت از مکان خود که دوست داشتید آن را بگذارید و شاهد باشید که چگونه کودکان دور هم جمع شده و به بازی با آن مشغول می‌شوند.
ماهی تعادلی بی سقف در نمونه های مختلف با سقف و بدون سقف می باشد که به دلخواه انتخاب می نمایید. رنگ بندی های شاد و متنوع دارد که بسته به سلیقه و چیدمان خود می توانید رنگ بندی آن ها را انتخاب نموده و در هر تعداد که می‌خواهید سفارش دهید. طرح ها و نمونه های متنوع این وسیله مثل راکر حیوانات که انواع مختلفی هم دارد با رنگ بندی شاد و متنوع خرید شمارا آسان می سازد. می‌توانید نمونه ها و رنگ بندی مختلف این محصول را از سایت دُرناتوی دیدن نمایید.
ماهی تعادلی بی سقف مناسب گروه سنی ۲ تا ۶ سال می باشد و دو تا دسته کنار آن قرار داده شده است و به استانداردی وسیله کمک می‌کند. همچنین دوتا جاپایی کنار آن قرار داده شده است تا پاهای کودکان کنار آن آویزان نباشد. شما به دلخواه می توانید مکان خود را با تاتامی در اصفهان این کفپوش منحصر به فرد فرش کنید و از آسیب دیدگی کودکان جلو گیری نمایید. چرا که این تاتامی ها منعطف بوده و مانع آسیب‌های جدی در کودکان می‌شود و از استاندارد بالایی برخوردار است. به سادگی در هم قفل می‌شوند و همچنین ضخامت های گوناگون طرح ها و رنگ بندی های مختلف هم دارد.
ماهی تعادلی بی سقف  را می توانید به صورت تکی در منازل استفاده کنید و یا به صورت چندتایی در مهد کودک ها بچینید و کودکان را دور هم به یک بازی گروهی دعوت کنید و حسابی برای ساعت ها سرگرم سازید.
خلاصه:
ماهی تعادلی بی سقف یکی از انواع بازی های جالب و شیرین بین اکثریت کودکان می باشد که استفاده از آن برای کوچولوها لذت بخش به حساب می آید. این بازی دوست داشتنی از جنس پلی اتیلن پلاستیک فشرده می باشد و استحکام بالایی دارد. تحمل وزن آن بالا بوده و قابل شست و شو نیز می‌باشد و شما می‌توانید آن را با یک دستمال مرطوب هم تمیز کنید.
ماهی تعادلی بی سقف مورد استفاده در مهدکودک‌ها، خانه بازی ها، منازل، آپارتمانها می باشد و همچنین به سادگی جابجا می‌شود و شما در هر مکانی که دوست داشتید می توانید از آن استفاده کنید.در رنگ بندی های شاد و جذاب به تولید می‌رسد. مناسب کودکان ۲ تا ۶ سال بوده و کودک با نشستن بر روی آن به جلو و عقب سر می خورد، سطح صیقلی و شیب ملایم این وسیله این کار را آسان می‌سازد.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *