مقالات

تجهیزات بازی فومی

 

کودکان بیشترین زمان بیداری خود را به بازی و فعالیت میپردازند لذا تجهیزات خانه بازی که برای کودک انتخاب میشود از اهمیت خاصی برخوردار است. دوران کودكی و ارتباط كودک با محيط خود اهمیت زیادی دارد به اين صورت كه پايه های شخصيت ، رشد شناختی ، اجتماعی ، عاطفی ، هيجانی در اين دوران شكل و قالب اصلی خود را خواهد گرفت. فروشگاه اینترنتی دُرناتوی مرکز خرید تجهیزات خانه بازی به منظور استفاده شخصی در منزل یا محل های بازی کودکان برای تهیه تجهیزات خانه بازی و مهد کودک است و والدین میتوانند با مراجعه به سایت فروشگاه دُرناتوی و تهیه تجهیزات خانه بازی نیاز کودک خود را برطرف کنند. یکی از ایمن ترین وسیله‌ها برای بازی کودک تجهیزات بازی فومی مهدکودک است چرا که در این محصول از هیچگونه ساختار سختی استفاده نشده و جنس فومی و نرم این محصول آسیبی به کودک وارد نمیکند و برای بازی‌های گروهی کودکان بسیار گزینه‌ی مناسبی است. بازی های مفید که باعث میشود کودک ذهنی خلاق و جستجوگر داشته باشد. تجهیزات بازی فومی مهد کودک علاوه بر لذت و سرگرمی جنبه ی آموزشی نیز دارد.استفاده از رنگ های شاد و متنوع می تواند تاثیر زیادی در روحیه و یادگیری کودکان داشته باشد.از دیگر مزیتهای این محصول سبک و قابل حمل بودن است که حتی در اتاق کودک هم میتوان استفاده نمود و ایمنی و استاندارد بالایی دارد.

تجهیزات بازی فومی مهدکودک ضد آب و ضد حساسیت است و هیچ آسیبی به پوست کودک وارد نمیکند و به راحتی قابل شستشو است و خیلی سریع خشک میشود اگر بخواهیم کودک را به سمت هیجان و ذوق بیشتر سوق دهیم میتوان در کنار تجهیزات بازی فومی مهدکودک از سرسره موزی استفاده نمود.همانطور که میدانیم سرسره یکی از وسایل دیرآشنای بازی و محبوب تمام نسل‌ها است و میتوان گفت بدون سرسره شهربازی کودک کامل نخواهد شد.امروزه به دلیل گسترش آپارتمان‌نشینی استقبال مردم از نوع سرسره های خانگی بیشتر شده است.سرسره موزی در ابعاد و ارتفاع جمع و جور و از جنس پلی‌اتلین ساخته شده است و به راحتی قابل شستشو با مواد شوینده است. سرسره موزی وسیله ای جذاب و مقاوم است و کودک را به فعالیت بیشتر تشویق میکند. یکی دیگر از سرسره ها ترن هوایی خانه بازی است علاقه به ترن‌هوایی از حس ماجراجویی کودک و تمایل او به تجربه‌های جدید و متفاوت ناشی می‌شود. ازمشخصات مثبت این وسیله میتوان به قابل تنظیم بودن پله ها و سطح شیبدار اشاره کرد.ترن هوایی خانه بازی از آن دسته وسایلی است که علاوه بر تخلیه انرژی به تقویت عضلات و رشد مهارتهای حرکتی کودک کمک میکند. همیشه کودک نیاز به فضایی صمیمی و محبت آمیز دارد.معمولا کودکان نمیتوانند هیجانات و احساسات خود را بیان کنند بازی روشی است که کودک به کمک آن میتواند خود را بیان کند. اگر میخواهیدکودک شما قسمتی از فعالیت‌های روزانه‌اش را به نشستن روی صندلی و ورق زدن و خواندن کتاب، خمیربازی، نقاشی و صرف کند صندلی کودک بهترین گزینه برای شماست. صندلی کودک به کودکان اجازه می‌دهد به راحتی روی آن بنشیند و مراقب سلامتی‌شان باشد.صندلی کودک فروشگاه دُرناتوی از سطح کیفی و دوام بسیار بالایی برخوردار است و میتوان به راحتی آن را جابجا کرد.کودک دلش میخواهد مستقل باشد و والدین نباید این حس استقلال طلبی را از کودک بگیرند.یک مادر قطعا دلش میخواهد از این حس کودک خود حمایت کند و چه کاری بهتر از اینکه برایش صندلی کودک مناسب خودش و طبق سلیقه و علاقه خودش تهیه شود و محیطی امن را برای کودک فراهم نمود عده ای میخواهند صندلی کودکشان همراه با میز باشد بهترین گزینه میز کودک است که میتوان به راحتی با صندلی کودک ست کرد و امکانات بیشتری را برای کودک فراهم نمود.با تهیه میز کودک میتوان کودک را به سمت انجام تکالیف روزانه،درست کردن کاردستی و سوق داد. میزکودک هم به اندازه ی صندلی کودک نقش مهمی در زندگی روزمره کودکان دارد اگر میخواهید یک صندلی با ارگونومی مناسب برای کودکتان تهیه کنید صندلی دو کاره کودک انتخابی مناسب و به صرفه است. با تهیه صندلی دو کاره کودک خیال‌تان از بابت شکل‌گیری وضعیت بدنی‌ کودک در آینده کاملاً راحت خواهد بود.

همچنین برای افزایش تحرک و هیجان کودک در هنگام خرید اسباب بازی، هوشمندانه عمل کنید و به دنبال اسباب بازی هایی باشید که کودک را به کاوش محیط اطراف وادار کند. اسکوتر میکرو مخصوص کودکان در اصل با هدف افزایش اعتماد به نفس و بهبود توانایی حرکتی، ورزش و سرگرمی و حتی زمینه ای برای یادگیری دوچرخه سواری برای کودک طراحی شده است.از دیگر فواید اسکوتر میکرو میتوان به بهبود تعادل بین دست و پای کودک اشاره کرد و نیمکُره ی چپ و راست مغز کودک را به چالش کشید که این امر به تنهایی بسیار حائز اهمیت است.

نتیجه گیری: كودكانی که فاقد هر گونه اسباب بازی باشند و يا امكانات کمی برای بازی دارند، از لحاظ شناختی و هوشی از همسالان خود عقب تر هستندبازی در رشد اجتماعی کودک نقش چشمگیری دارد و والدین باید اقدام به شناخت و تهیه تجهیزات خانه بازی نموده و کودک خود را از لحاظ رشد فکری   ،اجتماعی، هیجانی  ،فرهنگی ،هنری و به جایگاه بهتری برسانند.

یکی از عرضه کنندگان موفق تجهیزات خانه بازی فروشگاه دُرناتوی میباشد که در این زمینه همیشه عالی عمل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *