مقالات

چرخ و فلک یوفو

پرداختن به بازی های گوناگون و مختلف، داشتن تحرک بدنی و جنب و جوش در کودکان با اهمیت بوده و باعث شکل گیری شخصیت، شیوه زندگی و تیب بدنی در آنان می شود. این روز ها هرچند که کودکان فضای کمی برای تحرک، شیطنت و بازی کردن دارند اما با خرید چند اسباب بازی جذاب مثل جرخ و فلک یوفو می توان آنان را سرگرم و به تحرک واداشت.

چرخو فلک یوفو یکی از این اسباب بازی های هیجانی و جذاب است که محال است کودک با دیدن آن جذبش نشود.

چرخو فلک یوفو، را می توانید در مهد کودک ها، خانه بازی ها و مجتمع های مسکونی نیز استفاده کنید. رنگ های شاد و محبوبی که در این وسیله به کار برده شده است بسیار مورد علاقه و پسند کودکان واقع شده است. چرخیدن و دور زدن به دور وسیله ای به صورت مکرر برای کودکان دوست داشتنی بوده و خود جوش همیشه این حرکت را از آنان شاهد هستیم. بنا بر این چرخو فلک یوفو بازی جذابی می تواند برای آنان باشد.

چرخ و فلک یوفو را می توانید در کنار بازی های هیجانی و پر تحرک دیگر بچینید و کودکان را حسابی به شوق آورید برای مثال سرسره دلفین را در کنار چرخو فلک یوفو قرار دهید و اجازه دهید کودکان به میل خود به هر سمت و سو و به هر بازی که میخواهند بپردازند. سرسره دلفین جزء محصولات جدید بین مدل های خود می باشد که با دقت و استاندارد بالایی تولید شده و رنگ خاصی دارد.

چرخ و فلک یوفو از قابلیت ها و خصوصیات زیادی برخوردار است از جمله مشغول شدن همزمان 4 کودک با آن . این بازی هیجانی تمام پلی اتیلنی بوده و به کمک دسته ای که وسط آن قرار داده شده است و نیروی کودک به حرکت افتاده و دارای 4 صندلی می باشد که هر یک دارای کمربند می باشند تا از کودک هنگام چرخش محافظت نماید.

هنگام بازی با چرخ و فلک یوفو کودکان از نیروی بدنی خود برای چرخش آن استفاده می کنند که این عمل باعث تحرک بدنی و تقویت عضلات بخصوص عضلات دست ها و بازوی کودکان می شود.همچنین وجود 4 صندلی که 4 کودک می توانند از آن استفاده کنند باعث لذت بیشتر بازی برای کودکان می شود چرا که فرصت بازی با هم سنو سال هایشان نیز فراهم می شود.

چرخ و فلک یوفو را در کنار بازی های دیگر بگنجانید و به کودکان قدرت انتخاب بین بازی هارا بدهید تا کوچولو ها حس استقلال پیدا کنند. برای مثال بازی ماهی تعادلی را تهیه نمایید که تداعی کننده بازی تاب و الاکلنگ می باشد و بازی بسیار پر فروشی است. تنوع رنگ بالایی دارد و در دومدل با سقف و بدون سقف عرضه می گردد. قابل شست و شو بوده و عمر بالایی دارد.

برای اطلاعات بیشتر از محصولات می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

بازی فکری لگو فله ای نیز می تواند گزینه مناسبی به حساب بیاید. تنوع رنگی شادی داشته و جنس آن از پلاستیک فشرده می باشد.
کودکان می توانند دور هم به بازی با آن مشغول شوند و با یکدیگر هم نظر شوند و دست به اشکال مختلفی بزنند.

تمامی محصولات
جدید مهد کودک و خانه بازی را می توانید از سایت درناتوی با بهترین کیفیت سفارش دهید و در اسرع وقت دریافت نمایید.
خلاصه:

چرخ و فلک یوفو، یک اسباب بازی بسیار هیجانی می باشد که می توان در مهد کودک ها، خانه بازی ها و مجتمع های مسکونی از آن استفاده کرد. رنگ های شاد و محبوبی که در این وسیله به کار برده شده است بسیار مورد علاقه کودکان است.

چرخ و فلک یوفو را می توانید در کنار بازی های هیجانی و پر تحرک دیگر بچینید مثل سرسره دلفین و اجازه دهید کودکان به میل خود بازی کنند. هنگام بازی با چرخو فلک یوفو کودکان از نیروی بدنی خود برای چرخش آن استفاده می کنند که این عمل باعث تحرک بدنی و تقویت عضلات بخصوص عضلات دست ها و بازوی کودکان می شود. بازی ماهی تعادلی، تداعی کننده بازی تاب و الاکلنگ می باشد و بازی بسیار پر فروشی است. بازی فکری لگو فله ای نیز می تواند گزینه مناسبی به حساب بیاید. تنوع رنگی شادی داشته و جنس آن از پلاستیک فشرده می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *