مقالات

چرخ و فلک زرافه

چرخ و فلک زرافه:
اگر به دنبال یک بازی شیک و زیبا جهت سرگرمی و بازی کردن کودکان هستید یک بازی که ساعتها کودکان را به خود مشغول کند بدون این که حوصله شان سر برود یک بازی که همزمان چند کودک بتوانند با آن بازی کنند، چرخ فلک زرافه یکی از انواع بازی‌هایی است که شما به دنبال آن هستید.
چرخ و فلک معمولاً یک بازی هیجانی برای کودکان می باشد و تاب هم یک سرگرمی عالی برای آنان به حساب می‌آید که کودکان را خیلی زود به خود جذب می‌کند. چرخ و فلک زرافه این قابلیت را دارد که حین ثابت بودن به یک تاب تبدیل شود که 4 کودک همزمان از آن استفاده می‌کنند و هنگامی که آن را ما می چرخانیم به یک چرخ و فلک تبدیل شود. از چرخ و فلک آن نیز همزمان می‌توانند 4 کودک استفاده کنند و سرگرم بازی شوند. این وسیله بازی مهیج، یک نمونه دوست داشتنی و پرطرفدار بین مهد کودک ها، خانه بازی ها و مشاغل کودک می باشد که با قرار دادن آن در مکان خود یک فضای پر و پیمان ایجاد می کنند که چشم کودکان را به سمت خود می کشد.
چرخ و فلک زرافه دارای چهار تا صندلی است که بر روی هر کدام یک کمربند ایمنی گذاشته شده است و به صورت دستی میچرخد و برای کودکان هیچ گونه آسیبی به دنبال ندارد و هر صندلی آن تحمل وزن تا ۲۵ کیلوگرم را دارد.رنگ بندی جذابی داشته و می‌تواند بر روحیه لطیف کودکان تاثیرات مثبتی به دنبال داشته باشد. اگر در مهد کودک خانه بازی و یا ویلای خود یک فضای باز دارید با گذاشتن این چرخ و فلک زرافه میتوانید ایجاد یک فضای عالی کنید که بسیار دلنشین می شود. کنار آن پیشنهاد می شود از دیگر وسایل بازی برای تکمیلی محل خود و خارج شدن از یکنواختی بازی های کودک استفاده نمایید مثلا گذاشتن یک تاب و سرسره سنجاب که می‌تواند هماهنگی خوبی با چرخ و فلک زرافه شما داشته باشد و یا تاب سرسره abc و طرح کشتی. همچنین می توان در محل خود از میز دوکاره خرچنگ و میز دوکاره پلی اتیلن استفاده نمایید که یک راکر زیبا و دوست داشتنی می باشد و یا با چرخاندن آن تبدیل به یک میز می‌شود که به شکل خرچنگ طراحی شده است و زیبایی خاصی دارد. همچنین این وسیله ی بازی، قابلیت این را دارد تا 4 کودک همزمان از آن استفاده نمایند و همچنین استفاده از سرسره 7 پله فرینا که یک حلقه بسکتبال کنار آن نصب شده است و ایجاد بازی‌های بیشتر و سرگرمی هایی برای کودکان می نماید. این سرسره از پلاستیک فشرده است و از استانداردهای لازم برخوردار بوده و استحکام خوبی نیز دارد همچنین به دلخواه می توان از کجاوه تک نفره و یا دو نفره زرافه استفاده نمایید.
خلاصه:
چرخ و فلک زرافه یکی از انواع اسباب بازی های بی نظیر و هیجانی است که وجود آن در هر مکان باعث جذابیت آن می‌شود مورد استفاده در مراکز آموزشی مهد کودک ها، خانه بازی ها، و مشاغل کودک بوده و در رنگ بندی های شاد و جذاب عرضه می‌شود که کودکان را مجذوب خود می‌کند. دارای چهار تا صندلی می باشد که هر کدام دارای کمربند ایمنی هستند. هنگامی که چرخ و فلک زرافه ثابت است می‌توان از آن به عنوان تاب استفاده کرد و زمانی که آن را می چرخانید تبدیل به یک چرخ و فلک می شود. کنار این وسیله می توان از دیگر اسباب بازی های جذاب نظیر تاب و سرسره سنجاب، سرسره 7 پله فرینا، تاب سرسره abc و تاب سرسره کشتی و میز دوکاره خرچنگ و پلی اتیلن استفاده نمود.

 

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *