مقالات

میز کار هشت پا :

میز کار هشت پا :
بین میز های مورد استفاده کودکان میز کار هشت پا از نمونه های جذاب و جالبی میباشد که خودنمایی می‌کند و مورد پسند خیلی از والدین برای چیدن آن در اتاق کودک و یا بین خیلی از مهد کودک و خانه بازی ها می باشد. رنگ بندی شاد و متنوع میز کار ۸ پا توجه هر کودک را به خود جلب می کند و شما می توانید با دکور خود آن را به راحتی تطبیق دهید. از خصوصیت جالب این میز پایه‌های آن است که کودک می تواند در قسمت خاص پایه آن وسایل و یا حتی خوراکی های خود را جای دهد و به سادگی و خیلی راحت به آن دسترسی داشته باشد.

میزکار هشت پا قابلیت های جالبی دارد از جمله شیوه چیدن آن است که به دلخواه و به میل خود می توانید به هر شکلی که دوست دارید آن را بچینید. برای مثال چیدن آن به صورت بیضی شکل و یا مارپیچ و یا به میل خود آن را به صورت تکی استفاده کنید و میز کودک خود را با دیگر میز ها جدا کنید. اما خصوصیت ویژه این میز کار هشت پا این است که به صورت گرد آن را بچینید و کودکان را دور هم جمع کنید تا به فعالیت های گروهی و تعامل و همفکری در کارهای فکری و یا نقاشی و کاردستی بپردازند و این مسئله کمک خوبی در اجتماعی شدن آنها و شیوه حرف زدن آنان و یادگیری کلمات و یا خیلی از چیزهای آموزشی دیگر می شود و همچنین باعث گفت و گو با هم سن و سال هایشان می گردد.صفحه بزرگ میز به گونه ای است که کودکان خیلی راحت وسایل خود را بر روی آن بگذارند و مشغول بازی شوند. زمانی که میزهای کوچک را کنار هم به صورت طولی می چینید این وسیله مورد استفاده کودکان حالت مارپیچ به خود می‌گیرد که خیلی هم زیبا و شیک است. میز کار هشت پا از پلی اتیلن پلاستیک فشرده می باشد که قابلیت و عمر بالایی دارد و همچنین قابل شست و شو بوده و شما می توانید حتی با یک دستمال مرطوب هم آن را تمیز کنید. برای نشستن کودکان پشت این میز می توانید از انواع صندلی های کودک استفاده کنید که به صورت مدل های مختلف و رنگ بندی های شاد و کودک پسند و جنس عالی به تولید میرسند. مثل صندلی کودک استار، صندلی وانیا، صندلی لبخند، و صندلی چیکو، که همگی آنان از استانداردهای روز دنیا برخوردار بوده و کودک با ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نمی شود.
میز کار هشت پا دارای لبه های گرد و فاقد لبه تیز و برنده است که کوچولوی شما هنگام استفاده از آن هیچ گونه آسیبی نمی بیند. این میز گزینه بسیار مناسب و عالی برای مراکز آموزشی، مهدکودک‌ها و خانه بازی ها می باشد.
میز کار هشت پا با بست های محکم از جنس پلی اتیلن در کنار هم قرار گرفته و ثابت می‌شود. متشکل از ۶ میز کوچک می باشد. برای پر کردن مکان و زیبایی و همچنین ایجاد بازی های بیشتر از وسایل بازی در مکان خود استفاده نمایید. برای مثال با گذاشتن یک تونل هزارپا جذابیت خاصی را به مکان خود ببخشید. این بازی لذت خاصی برای کودکان دارد. جنس آن از پلی اتیلن است که عمر خوبی داشته و مقاومت آن بگونه ای هست که حتی کودکان می توانند بر روی آن بنشیند و همچنین استفاده از آن باعث می‌شود ترس کودکان شما از تاریکی بریزد. سرسره موزی نیز از جمله بازی های شاد و مفرح برای کودکان می باشد که از بازی با آن کودک لذت فراوانی می برد این سرسره بسیار پرطرفدار بوده و مناسب جهت استفاده در مهدکودک‌ها،خانه بازی ها و منازل می باشد.
خلاصه:
میزکارهشت پا یک میز بسیار شیک و جذاب است که استفاده آن در مهدکودک ها، منازل و یا خانه بازی ها زیبایی خاصی به مکان شما می بخشد.
میز کار هشت پا از جنس پلی اتیلن می‌باشد که از مرغوبیت و عمر بالایی هم برخوردار است و همچنین قابل شست و شو می باشد و شما می توانید آن را با یک دستمال مرطوب تمیز نمایید. از خصوصیات این میز پایه های آن می باشد که دارای قسمت خاصی بوده که کودک می‌تواند وسایل و یا حتی خوراک های خود را در آن جای دهد. با وجود لبه های گرد میز کار هشت پا کودک شما هیچگونه آسیبی حین استفاده از آن نمی‌بیند. مورد استفاده در منازل، مهدکودک‌ها، خانه بازی ها می باشد. میز کار هشت پا به گونه‌ای است که می‌توانید به هر شکل که خواستید آن را بچینید. برای مثال به صورت مارپیچ و یا بیضی شکل و یا به صورت تکی مورد استفاده قرار دهید.در کنار این میز میتوانید از انواع صندلی کودک استفاده کنید مثل: صندلی وانیا، صندلی چیکو، صندلی استار و صندلی لبخند. این میز متشکل از ۶ میز کوچک است.

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *