مقالات

میز چیکو:

میز چیکو:
کودکان علاقه دارند برای خود وسایل مخصوص داشته باشند و اسباب بازی و وسایل در مقیاس خودشان در اختیارشان باشد تا به راحتی از آن استفاده کنند و از وجود آن خسته نشوند و در کل طراحی شده برای آنان باشد. این باعث می‌شود تا آنان حس خوبی داشته باشند و اعتماد به نفسشان بالا برود. از جمله وسایل مورد نیاز اکثریت کودکان میز و صندلی می باشد تا کودک از نشستن بر روی آن خسته نشود و به راحتی به آن دسترسی پیدا کند و حین نشستن و بلند شدن از آن راحت باشد. ما در این مقاله به معرفی میز چیکو می پردازیم که از جمله مدلهای میز بسیار با کیفیت و استاندارد می باشد که حالت گردی دارد و به راحتی می‌تواند چهار کودک را دور هم جمع کند و وسایل خود را بر روی آن بگذارند. پایه های آن قابلیت جدا شونده دارند و بسیار جمع و جور و شیک می باشند. وجود آن در منزل و یا محل کار شما کودکان را جذب مطالعه و فعالیت می‌کند. دارای شش رنگ شاد و گرم می باشد. رنگ هایی که معمولا علاقه اکثریت کوچولو ها می باشد و به آن علاقه نشان می‌دهند. دایره آن به قطر ۸۰ و ارتفاع رویه میز از زمین ۵۰ سانتیمتر می‌باشد. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب است که از عمر و ماندگاری بالایی برخوردار است.

میز چیکو قابل شستشو بوده و نشیمن راحتی دارد و به سادگی جابه جا می شود. به راحتی مورد استفاده کودک قرار می گیرد و وجود میز چیکو در کنار صندلی چیکو بسیار جذاب و دوست داشتنی می شود. صندلی آن نیز از خصوصیات خوبی برخوردار است از جمله قابل حمل بودن و نشیمن راحت که کودک با ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نمی شود. دارای رنگ بندی متنوع، جذاب و تحمل وزن بالایی است. صندلی آن نیز از پلی اتیلن و قابل شستشو و جابه جایی آسان است. البته به دلخواه می توانید از مدل‌های دیگر صندلی در کنار میز چیکو بهره‌ ببرید. صندلی استار نیز از جمله صندلی هایی است که تحمل وزن تا 100 کیلوگرم را دارد. دارای استاندار های لازم بوده و پایه‌های آن حالت ضربدری می باشد تا مانع لق خوردن آن شود. از عمر بالایی برخوردار است و در رنگ بندی شاد و جذاب به تولید می‌رسد. مورد استفاده در مهدکودک‌ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، ویلاها، منازل و آپارتمان ها می باشد. در کنار میز صندلی چیکو از یک مدل سرسره بهره ببرید و کودک را به فعالیت و بازی ترغیب نمایید. سرسره موزی که بین مصارف خانگی، مهدکودک ها و خانه بازی ها طرفداران زیادی دارد یک انتخاب خوب به حساب می آید. طراحی جالب آن باعث می‌شود خیلی زود مورد توجه کودکان قرار گیرد. شیب ملایمی دارد و از عمر بالایی برخوردار است. دو تا دسته کنار آن قرار داده شده است تا کودک با گرفتن آن به راحتی از پله ها بالا برود. جنس آن از پلی اتیلن می باشد که به راحتی هم جابه جا می‌شود. نمونه‌های سرسره فراوانی موجود است که در سایت درناتوی می توانید نمونه های مختلف آن را ببینید. سرسره سنجاب هم جذاب و شیک و کودک پسند است که طراحی خاص آن که به شکل یک سنجاب است مورد توجه بسیاری از کودکان می باشد. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و از کارایی و عمر بالایی برخوردار است. به سادگی سر هم می شود و حمل آسانی دارد. دارای دو دسته جهت برقراری تعادل کودکان و یک سبد جهت بازی بسکتبال جهت بازی های توپی می باشد که هر کودکی علاقه خاصی به این بازی‌ها نشان می‌دهند. رنگ بندی جذابی دارد که بر روحیه فرزندان شما تاثیرات مثبت فراوانی دارد. مورد استفاده مهدکودک ها، خانه بازی ها، منازل، آپارتمانها، باغ ها، پارک‌ها و مراکز فروش می باشد.
خلاصه:

کودکان علاقه دارند که یکسری از وسایل مخصوص به خود را داشته باشند که به سادگی و خیلی راحت بتوانند از آن استفاده کنند و از وجود آن خسته و یا دلزده نشوند. یکی از این وسایل میز و صندلی کودک استار است که بسیار مورد نیاز کودکان قرار می‌گیرد.میز چیکو از نمونه های میز می باشد که در مهد کودک ها، خانه بازی ها، منازل، آپارتمانها، پارک‌ها، باغ ها و ویلا ها از آن استفاده زیادی می شود. طراحی زیبایی داشته و کودک به راحتی جذب آن می شود. دارای پایه های جدا کننده می باشد و به راحتی جابجایی و حمل می‌شود. رنگ بندی شاد و جذابی دارد و قابل شستشو نیز می‌باشد. در کنار آن استفاده از صندلی چیکو جذابیت بیشتری دارد و کودک را جذب می‌کند.صندلی آن نیز از مقاومت و استاندارد بالایی برخوردار است و جنس آن هم از پلی اتیلن می باشد. قابل حمل و جابجایی بوده و در کنار میز چیکو ترکیب زیبایی می دهد. البته در کنار این میز می توانید به دلخواه از دیگر مدل های صندلی استفاده کنید. مثل صندلی استار که تحمل وزنی تا 100 کیلو را دارد. پایه های این صندلی حالت ضربدری می باشد تا مانع لق خوردن آن شود.
به سادگی جابه‌جا می‌شود و رنگبندی جذابی دارد. در کنار میز و صندلی چیکو حتماً از دیگر اسباب بازی ها نظیر یک سرسره موزی استفاده ببرید تا کودک به فعالیت وا داشته شود. این سرسره می‌تواند گزینه جالبی باشد که بین مصارف خانگی، مهد کودک و خانه بازی ها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی شکیلی دارد و دارای شیب ملایمی است. سرسره طرح سنجاب هم بسیار محبوب و زیبا است و به دلیل طراحی خاص خود که به شکل یک سنجاب است مورد توجه بسیاری از کودکان قرار می گیرد. رنگ بندی جذابی دارد و از عمر بالایی برخوردار است. یک سبد کنار آن قرار داده شده است جهت بازی بسکتبال.

اگر می خواهید درباره محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *