مقالات

میز چیکو:

میز چیکو:
والدین باید اهمیت زیادی به فعالیت و بازی های کودکان بدهند چرا که بسیاری از مشاوران کودک اعلان می دارند که بسیاری از شخصیت و تفکرات کودکان در دوران کودکی شکل می گیرد. بازی ها نقش زیادی در روند رشد و پرورش کودکان داشته و کودکان علاقه زیادی به آن نشان می دهند. اسباب بازی های زیاد و متنوعی در بازار موجود است که بسیاری از آن ها را در منزل نیز می توانید استفاده کنید اما باید توجه داشته باشید که کودکان برای انجام فعالیت های خود مثل نقاشی کشیدن، آموزش، خوردن عصرانه و یا صبحانه و یا انجام کاردستی نیاز به یک میز و صندلی استاندارد دارند تا بر روی آن راحت بوده و به انجام کار های خود بپردازند و یا با ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نشوند و یا آسیبی نبینند.
میز چیکو یکی از پرفروش ترین مدل های میز مورد استفاده کودکان است که از طرفداران زیادی برخوردار است. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب بوده و از عمر بالایی برخوردار است. قابل حمل و جا به جایی بوده و به سادگی می توانید در هر مکانی که دوست دارید آن را بگذارید. میز چیکو قابل شست و شو بوده و با کمی مواد شوینده خانگی بجز سفید کننده ها می توانید آن را تمیز کنید.و یا با یک دستمال تمیز و مرطوب گرد و غبار را از روی آن تمیز نمایید.در رنگ بندی شاد، متنوع و گرمی به تولید می رسد.
میز چیکو استاندارد بوده و دارای پایه های جداشونده ای است. به سادگی می توانید آن را با انواع مدل های صندلی کودک بچینید. اما ترکیب آن با صندلی چیکو زیبایی و جذابیت بیشتری دارد. این صندلی نیز از جنس پلی اتیلن مرغوب بوده و از عمر بالایی برخوردار است نشیمن راحتی داشته و تحمل وزن بالایی دارد. می توانید به میل و سلیقه خود صندلی استار را در کنار میز چیکو بچینید. باید توجه کنید که تمامی این صندلی ها استاندارد بوده و مخصوص کودکان طراحی شده اند. صندلی استار تحمل وزن بالایی دارد به طوری که یک فرد بزرگسال نیز می تواند بر روی آن بنشیند. رنگ بندی متنوع و جذابی دارد و به راحتی حمل و جابه جا می شود. دارای پایه های ضربدری است تا مانع لق خوردن صندلی شود.
میز چیکو را بهتر است در کنار چند اسباب بازی دیگر استفاده کنید و کودکان را به فعالیت و بازی ترقیب نمایید. استفاده از سرسره موزی می تواند کودک شمارا بسیار خوشحال سازد و باعث تحرک و فعالیت در کودکان شود. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب بوده و به سادگی کودک می تواند از آن استفاده کند پله های استانداردی داشته و دارای لبه های گردی است. دوتا دسته کنار پله های آن قرار داده شده است تا کودک حین استفاده از آن تعادل خود را حفظ نمایید. جنس آن از پلی اتیلن بوده و مقاومت بالایی دارد. لگو فله ای نیز از جمله بازی های فکری می باشد که کودکان عاشق بازی کردن با آن می باشند. جنس آن از پلاستیک بوده و به سادگی خراب نمی شود در سایز و بعاد مختلف و رنگ بندی متنوع به تولید می رسد که بسته به نیاز فرزندتان می توانید خریداری کنید. به سادگی یک یا چند کودک را می تواند دور هم سرگرم بازی کند و هرگز حالت تکراری پیدا نمی کند. استفاده از ماسه بازی کودک نیز می تواند برای کوچولوها یک بازی متفاوت و شیرینی باشد. معمولا کودکان به اینگونه بازی ها علاقه نشان می دهند. ماسه بازی کودک در بسته بندی 15 کیلویی عرضه می شود و فاقد مواد آلرژی زا می باشد.
خلاصه:
کودکان برای انجام فعالیت های خود نیاز به یک میز و صندلی استاندارد دارند تا بر روی آن راحت باشند.
میز چیکو یکی از پرفروش ترین مدل های میز مورد استفاده کودکان است. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب بوده و از عمر بالایی برخوردار است. قابل شست و شو حمل و جا به جایی است. در رنگ بندی شاد، متنوع و گرمی به تولید می رسد.
میز چیکو استاندارد بوده و دارای پایه های جداشونده ای است. می توانید در کنار آن از صندلی چیکو استفاده کنید. این صندلی نیز از جنس پلی اتیلن مرغوب بوده و از عمر بالایی برخوردار است. نشیمن راحتی داشته و تحمل وزن بالایی دارد. می توانید به دلخواه از صندلی استار در کنار میز چیکو استفاده کنید. صندلی استار تحمل وزن بالایی دارد به طوری که یک فرد بزرگسال نیز می تواند بر روی آن بنشیند. رنگ بندی متنوع و جذابی دارد و به راحتی حمل و جابه جا می شود. دارای پایه های ضربدری است تا مانع لق خوردن صندلی شود.
میز چیکو را در کنار چند اسباب بازی استفاده کنید و کودکان را به فعالیت و بازی ترغیب نمایید. استفاده از سرسره موزی می تواند کودک شمارا بسیار خوشحال سازد. جنس آن از پلی اتیلن بوده و پله های استانداردی دارد و دارای لبه های گردی است. دوتا دسته کنار پله های آن قرار داده شده است تا کودک حین استفاده از آن تعادل خود را حفظ نمایید. لگو فله ای نیز از جمله بازی های فکری می باشد که پیشنهاد می شود. جنس آن از پلاستیک بوده و به سادگی خراب نمی شود در سایز و بعاد مختلف و رنگ بندی متنوع به تولید می رسد. استفاده از ماسه بازی کودک نیز می تواند برای کوچولوها یک بازی متفاوت و شیرینی باشد. ماسه بازی کودک در بسته بندی 15 کیلویی عرضه می شود و فاقد مواد آلرژی زا می باشد.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *