مقالات

میز دوکاره پلی اتیلن:

میز دوکاره پلی اتیلن:
بازی و سرگرمی کودکان از دغدغه های مهم والدین است و همۀ خانواده‌ها محدودیت‌های بسیاری را ازبابتِ خروج از خانه و رفت‌وآمدها دارند. از این رو برای حل این مشکلات وسایل بازی کودکان تولید و عرضه شده و با قیمت مناسب به فروش می رسد. از بهترین و کارآمد ترین وسایل بازی میتوان از میز دو کاره ی پلی اتیلن نام برد که همزمان چهار نفر می توانند از آن استفاده نمایند. جنس آن از پلی اتیلن بوده و دارای رنگ بندی شاد و متنوعی است، و به راحتی کودکان را جذب خود می کند. همچنین قابلیت شست و شو نیز دارد. عمر بسیار خوبی دارد و به راحتی خراب نمی شود. میز دوکاره پلی اتیلن مناسب جهت استفاده در مهدکودک‌ها خانه بازی ها مراکز آموزشی و حیاط منزل و داخل آپارتمان ها و یا ویلا ها می باشد.
همچنین مطب اطفال یا رستوران ها می توانند برای بخش بازی و سرگرمی کودک خود از این میز و نیمکت استفاده کنند.
این میز همان گونه که از نامش پیدا است، اگر آن را برگردانید تبدیل به یک الاکلنگ می شود. نیاز به نصب دارد و نصب آن راحت بوده و خیلی راحت سرهم می شود.
میز دو کاره ی پلی اتیلن برای گروه سنی 2 سال به بالا مورد استفاده است و تحمل وزن 50 کیلوگرم را در هر سمت خود دارد یعنی در هر طرف دو کودک میتوانند بنشینند.
هنگامی که آن را در حالت الاکلنگ استفاده می کنید با توجه به لبه منحنی ای که دارد رویه میز با زمین تماسی ندارد و کثیف نمی شود و در حالت الاکلنگ برای ایمنی بیشتر صندلی ها پشتی دارند تا کودک به راحتی بتواند تکیه دهد و و از حرکات الاکلنگ لذت ببرد.
این محصول دارای ابعاد 115*69*56 سانتی متر می باشد.
پلی اتیلن به کار رفته در این محصول بسیار مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی متفاوت است. استفاده از این سری وسایل باعث می شود فرزند شاد تری داشته باشید. برای تنوع بخشیدن به فضای بازی کودک میتوانید از سرسره ی موزی استفاده کنید که جزو سرسره‌های پرطرف‌دار و جذاب در بین کودکان است. ارتفاع آن از سرسره‌های مدل خرس و سنجاب بیشتر است و به دلیل ارتفاع بیشتر، برای کودکان ۳ سال به بالا مناسب‌تر است؛
تحمل وزن سرسره موزی در مقایسه با سرسره‌های مشابه بیشتر است و تا وزن ۶۰ کیلوگرم را تحمل می‌کند. سرسره موزی طراحی جمع و جوری دارد و در رنگ بندی شاد و متنوعی تولید شده است. جنس آن پلی اتیلن بوده و قابل شست و شو نیز می باشد.
همچنین از دیگر وسایل بازی کودک میتوان به لگو فله ای اشاره کرد که در کنار بازی های هیجانی و پر تحرک گزینه ی خوب و مورد نیازی است. لگو فله ای یک بازی فکری است و باعث می شود کودک خلاق و مفتکر شود، لبه های گرد و صافی دارد و حین بازی به دستان کودک آسیبی وارد نمی شود. رنگبندی شادی دارد و کودک از ساختن و خراب کردن شکل های مختلف با آن خسته نمی شود.
خلاصه:
میز دو کاره ی پلی اتیلن از بهترین و کارآمد ترین وسایل بازی برای کودکان است که همزمان چهار نفر می توانند از آن استفاده نمایند. جنس آن از پلی اتیلن بوده و دارای رنگ بندی شاد و متنوعی است، قابلیت شست و شو نیز دارد. میز دوکاره پلی اتیلن مناسب جهت استفاده در مهدکودک‌ها خانه بازی ها مراکز آموزشی و حیاط منزل و داخل آپارتمان ها و یا ویلا ها می باشد. اگر آن را برگردانید تبدیل به یک الاکلنگ می شود. نیاز به نصب دارد و نصب آن راحت بوده و خیلی راحت سرهم می شود. میز دو کاره ی پلی اتیلن برای گروه سنی 2 سال به بالا مورد استفاده است و تحمل وزن 50 کیلوگرم را در هر سمت خود دارد. هنگامی که آن را در حالت الاکلنگ استفاده می کنید با توجه به لبه منحنی ای که دارد رویه میز با زمین تماسی ندارد و کثیف نمی شود و در حالت الاکلنگ برای ایمنی بیشتر صندلی ها پشتی دارند تا کودک به راحتی بتواند تکیه دهد. برای تنوع بخشیدن به فضای بازی کودک میتوانید از سرسره ی موزی استفاده کنید که جزو سرسره‌های پرطرف‌دار در بین کودکان است و به دلیل ارتفاع زیادی که دارد، برای کودکان ۳ سال به بالا مناسب‌تر است. تا وزن ۶۰ کیلوگرم را تحمل می‌کند. سرسره موزی طراحی جمع و جوری دارد و در رنگ بندی شاد و متنوعی تولید شده است. جنس آن پلی اتیلن بوده و قابل شست و شو نیز می باشد. همچنین از دیگر وسایل بازی کودک میتوان به لگو فله ای اشاره کرد که در کنار بازی های هیجانی و پر تحرک گزینه ی خوب و مورد نیازی است. لگو فله ای یک بازی فکری است و لبه های گرد و صافی دارد. رنگبندی شادی دارد و کودک از ساختن و خراب کردن شکل های مختلف با آن خسته نمی شود.

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *