مقالات

میز دوکاره پلی اتیلن

میز دوکاره پلی اتیلن:
هر کودک نیاز دارد برای انجام کارهای خود مثل کاردستی، نقاشی کشیدن و خوردن صبحانه یا عصرانه بر روی یک میز و صندلی مناسب با قد و وزن خود بنشیند و با آن راحت باشد. یک وسیله که مخصوص به خود آنان باشد و احساس مستقل بودن را به کودک بدهد. این امر بسیار بر رفتار و روحیه آنان تاثیرگذار خواهد بود. انواع و اقسام مدل های میز و صندلی در بازار موجود است که به میل و دلخواه خود می توانید خریداری نمایید. اما پیشنهاد امروز ما به شما خرید میز دوکاره پلی اتیلن و چیدن آن در اتاق کودک است. یک میز منحصر به فرد که کودک را خیلی خوب سرگرم می‌کند.
میز دوکاره پلی اتیلن از آن دسته وسیه مورد استفاده کودکان می باشد که با کارایی و مدل زیبای خود بسیار جلب توجه می کند و با رنگ بندی زیبا و متنوع، کودکان را با هر سلیقه که باشند راضی می‌کند. میز دو کاره پلی اتیلن در رنگ بندی شاد و زنده به تولید می‌رسد. این میز نمونه یک الاکلنگ که بازی پرطرفدار و بسیار دوست داشتنی است می باشد و هم یک میز که کودک همزمان می تواند بر روی آن بنشیند و بازی کند و هر زمانی که دوست دارد به بازی بپردازد و سرگرم شود.
میز دوکاره پلی اتیلن از استانداردهای روز دنیا برخوردار بوده و زمانی که شما آن را تبدیل به یک الاکلنگ می‌کنید صندلی‌های آن دارای پشتی بوده و مانع از افتادن کودک می‌شود. لبه های آن گرد بوده تا مانع از آسیب کودک حین استفاده کردن باشد. با توجه به کاربرد میز دو کاره پلی اتیلن می‌توان گفت قیمت بسیار مناسبی نیز دارد که با گذاشتن آن در اتاق کودک فضای مکان خود را حسابی زیبا و جذاب می کنید. کودک می‌تواند ساعت‌ها بدون اینکه خسته شود بر روی آن بنشیند و با کارایی خاص و منحصر به فرد، کودک از استفاده آن بسیار لذت می برد. اگر مکان خود را با تاتامی در اصفهان فرش کنید و میز دوکاره پلی اتیلن را بر روی آن بگذارید مکان خود را بسیار شاد می سازید و هم اینکه به مکان جذابیت زیادی می بخشید تاتامی در اصفهان در رنگ بندی متنوع و شاد به مصرف می رسد که منعطف بوده و در سایز و ابعاد و ضخامت های گوناگون به مصرف می رسد.
میز دوکاره پلی اتیلن را شما می توانید در مهدکودک‌ها، خانه بازی ها، باغ ها و ویلاها بگذارید و حسابی کودکان را به بازی و فعالیت مشغول سازید. مدل های دیگر میز و صندلی نیز در بازار موجود می باشد که طراحی و ساخته شده برای کودکان می‌باشد مدل هایی نظیر: میز و صندلی استار، میز و صندلی وانیا و میز و صندلی چیکو.
میز دو کاره پلی اتیلن از جنس پلاستیک فشرده می باشد که از عمر بالایی برخوردار بوده و همچنین قابل شستشو است. و شما می‌توانید آن را به راحتی بشویید و یا با یک دستمال مرطوب آن را تمیز نمایید. می توانید در کنار میز دوکاره پلی اتیلن از اسباب بازی های دیگر هم استفاده نمایید و اجازه دهید کودکتان در منزل خود به بازی مشغول شود و کودکی کند. بازی هایی مثل یک پکیج تاب سرسره که برای کودکان می‌تواند بسیار دوست داشتنی و هیجانی باشد. مدلهای نظیر تاب سرسره abc، تاب سرسره کشتی و تاب سرسره سنجاب که طراحی بسیار زیبا نیز دارد و یا از سرسره هایی استفاده کنید که جمع و جور بوده و به راحتی بتوان آن را در اتاق کودک بگذارید. نظیر سرسره abc، سرسره سنجاب، سرسره سارینا،سرسره کارینا و سرسره 7 پله فرینا.
خلاصه:
میز دوکاره پلی اتیلن یک میز بسیار عالی و منحصر به فرد است که شما می توانید آن را به راحتی در اتاق کودک و یا مراکز آموزشی، مهد کودک ها، خانه بازی ها و ویلاها و باغ ها نیز استفاده کنید.جنس آن از پلی اتیلن می باشد و از عمر بالایی برخوردار است. همچنان قابل شستشو نیز می‌باشد و از استانداردهای روز دنیا برخوردار بوده و هر زمان که کودک بخواهد می تواند از آن استفاده کند.زمانی که به صورت میز می باشد می توانند کودکان بر روی آن فعالیت نمایند. و زمانی که شما آن را برعکس می کنید یک الاکلنگ می‌شود که صندلی‌های آن دارای پشتی بوده تا مانع افتادن کودک شود. همچنین لبه های گرد آن مانع از آسیب کودکان حین ستفاده از این وسیله می شود.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *