مقالات

میز دوکاره خرچنگ:

میز دوکاره خرچنگ:
رشد و نمو کودکان به بهترین شکل ممکن یکی از خواسته‌های والدین می باشد اما به دلیل مشغله های کاری و نبود وقت کافی معمولا مشکلاتی به وجود می‌آید که والدین را نگران می‌کند چرا که دوست دارند زمانی که با کودک خود هستند از وقت خود به بهترین شکل استفاده نمایند و کودک وقت خود را بتواند سرگرم بازی کردن و کودکی کردن باشد. از این رو اکثریت والدین کودک خود را به مهدکودک ها و یا خانه بازی ها می سپارند اما با خرید چند تا وسایل بازی ساده می‌توانید مهد کودک را به خانه خود بیاورید و در اتاق کودک بچینید و ایجاد یک فضای شاد برای کودکان نمایید تا در خانه مشغول بازی شوند و حسابی سرگرم باشند.
میز دو کاره خرچنگ یک وسیله عالی جهت استفاده در منازل، مهدکودک‌ها، آپارتمانها، خانه بازی ها، باغ ها، ویلا ها می باشد که بسیار کاربردی بود ه و از وجود آن نهایت لذت را خواهید برد.
میز دوکاره خرچنگ یک انتخاب عالی می باشد چرا که چهار کودک همزمان می توانند بر روی آن نشسته و به فعالیت‌های خود از جمله نقاشی کشیدن، کاردستی درست کردن و یا بازی های فکری بپردازند و با یک چرخش میز را به یک راکر خرچنگ تبدیل کنند و از آن به عنوان یک وسیله بازی عالی بهره ببرند. رنگ بندی میز دوکاره خرچنگ یک وسیلهی شاد و جذاب بوده و کودکان را خیلی ساده جذب خود می‌کند.همچنین این میز دو کاره خرچنگ مناسب برای کودکان بالای دوسال می باشد که به راحتی شسته می شود و خیلی سریع هم خشک می شود. شما می توانید برای تمیز کردن آن از یک دستمال و یک شوینده به جز سفید کننده ها استفاده کرده و مثل اولش برق بیندازید.
میز دوکاره خرچنگ از جنس پلی اتیلن می باشد بنابراین عمر بسیار خوبی نیز دارد و می‌توانید سال‌ها از آن استفاده نمایید.
میز دو کاره خرچنگ تمامی موارد یک وسیله استاندارد را در نظر گرفته و شما با خیال راحت می توانید کودک خود را به آن بسپارید.
میز دوکاره خرچنگ را زمانی که برمی گردانید و از آن به عنوان یک راکر استفاده می‌کنید صندلی هایش دارای پشتی می باشند تا مانع از افتادن کودکان شود. برای سرگرمی بیشتر کودک و ایجاد بازی های متنوع کودک تان می توانید از اسباب بازی هایی دیگر مثل سرسره ۷ پله فرینا استفاده نمایید. سرسره یک بازی هیجانی و عالی برای کودکان می باشد که به سادگی آنان را به فعالیت و جنب و جوش وا می دارد. جنس این سرسره از پلاستیک فشرده بوده و عمر بسیار خوبی نیز دارد کنار این وسیله دو تا دسته می باشد تا کودک به راحتی از آن استفاده نموده و تعادل خود را حفظ کند یک سرسره عالی که کودک را حسابی به وجد می آورد.
میز دوکاره خرچنگ را در کنارش از وسایلی دیگر نظیر خرس های رنگی بزرگ می توانید استفاده نمایید و ایجاد بازی های جذاب بیشتری نمایید چرا که کودکان خیلی خوب با این عروسک‌ها ارتباط برقرار می‌کنند و به آن علاقه نشان می‌دهند. وجود یک تاب کودک آویز می‌تواند بسیار عالی باشد. تاب کودک آویز با شکل های شخصیت های کارتونی می باشد و به دلخواه می توانید انتخاب نمایید. و یا از یک پکیج کامل بهره ببرید نظیر تاب سرسره abc، تاب سرسره سنجاب و تاب سرسره کشتی که خیلی فضای شما را دنج و کامل می‌کند. اگر علاقه دارید تا کودک حسابی کنجکاوی کند، بازی کند و وقت بگذراند و تخیلات خود را روی وسایل بازی خود پیاده کند وجود یک تونل هزارپا نیز می‌تواند جالب باشد. تونل هزارپا از جنس پلاستیک فشرده بوده و مقاومت خوبی نیز دارد به طوری که کودکان می توانند بر روی آن بنشینند.
خلاصه:
میز دو کاره خرچنگ یک وسیله جهت بازی و فعالیت عالی جهت استفاده کودکان در مکان هایی نظیر منازل، ویلاها، آپارتمانها، خانه بازی ها، مهدکودک‌ها و باغ ها می باشد و به دلیل جنس آن که از پلاستیک فشرده می باشد عمر بسیار خوبی داشته و شما می‌توانید سال‌ها از آن استفاده نمایید همچنین خیلی ساده شسته شده و خیلی زود هم خشک می‌شود و یا با یک دستمال مرطوب نیز می‌توانید آن را تمیز نمایید.میز دوکاره خرچنگ به گونه‌ای طراحی شده است تا چهار کودک به راحتی از آن استفاده نمایند و زمانی که آن را برمیگردانید تبدیل به یک راکر جهت بازی کردن کودکان می شود. رنگ بندی شاد و جذابی دارد که کودک را خیلی راحت جذب خود می‌کند. می‌توانید در کنار این وسیله عالی از اسباب بازی های دیگر نظیر: تاب سرسره کشتی، مدلabc و مدل سنجاب و یا سرسره مدل فرینا، تونل هزارپا بهره ببرید.
تمامی این وسایل را با کیفیت مرغوب از فروشگاه دُرناتوی می توانید تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *