مقالات

میز دوکاره خرچنگ

میز دوکاره خرچنگ: برای سرگرم کردن کودکان نیاز به اسباب‌بازی‌های رنگا رنگ و جذب کننده ای است تا بتوان آن را به سمت و سوی بازی کشید به خصوص وادار کردن کودکان به انجام تکالیفشان و انجام کارهای روزمره برای والدین یک دغدغه بزرگی به حساب می‌آید. اما برای جذب کودکان به بازی و یا تکالیف و یا هر کار دیگری که می‌توانند داشته باشند، میز دوکاره خرچنگ را به شما معرفی می نماییم که با وجود آن خیالتان بسیار راحت خواهد شد. همچنین فرزندتان را به یک بازی جذاب و لذت بخش و به انجام تکالیف خود مشغول خواهید کرد.

 

 

میز دوکاره خرچنگ از پلی اتیلن باکیفیت ساخته شده است و از کارایی بالایی برخوردار می باشد. از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و همزمان چهار کودک می‌توانند بر روی آن بنشینند و به انجام تکالیف خود و یا بازی کردن مشغول شوند. همانطور که از نامش پیدا است میز دو کاره خرچنگ دو کاره می باشد و شما به عنوان یک میز می‌توانید از آن استفاده کنید و یا زمانی که آن را برعکس می کنید تبدیل به یک الاکلنگ جذاب می شود تا کوچولو ها را دور هم به بازی کردن سرگرم سازد. در حالت الاکلنگ دارای پشتی می باشد تا خیال شما از امنیت وسیله بازی کودکتان راحت باشد.

 

میز دوکاره خرچنگ دارای رنگ بندی شاد و گرمی است که مورد علاقه اکثریت کودکان می باشد. به راحتی کودکان می‌توانند دور آن بنشینند، وسایل خود را بر روی آن بگذارند و به فعالیت‌های خود مثل کاردستی، نقاشی کشیدن، خوردن عصرانه و یا صبحانه بپردازند.

 

میز دوکاره خرچنگ قابل شست و شو بوده و به راحتی می توانید آن را با یک دستمال مرطوب تمیز نمایید. طراحی آن که به شکل خرچنگ می باشد باعث می شود جذابیت آن چند برابر شود. در کنار آن از لگو فله ای نیز استفاده کنید تا کوچولو ها را به بازی های فکری سرگرم سازید. این بازی جذاب و دوست داشتنی از جنس پلاستیک فشرده می باشد و از عمر بالایی برخوردار است. قابل شست و شو می باشد و دارای تنوع رنگی زیادی است. یک یا چند کودک می‌توانند در واحد زمان دور آن جمع شوند و سرگرم بازی شوند. بازی با آن هرگز خسته کننده نخواهد بود چرا که کودکان می‌توانند هر بار آن را خراب کرده و از نو بسازند. هنگام خرید لگو فله ای به سن کودک خود توجه داشته باشید تا بتوانید لوگوی مناسبی را برای آن تهیه نمایید. برای مثال برای کودکان زیر یک سال بهتر است لگو های محدود در ابعاد بزرگ تهیه نمایید و بر عکس. کار با این اسباب بازی باعث قدرت تخیل قدرت ذهنی و قدرت تفکر در کودکان می‌شود.

 

میز دوکاره خرچنگ را می توانید در مهد کودک ها، خانه بازی ها، باغ ها، پارک ها، تالارها، فروشگاه ها، حیاط منازل، خانه ها و آپارتمان ها نیز استفاده کنید.در کنار این بازی ها یک مدل سرسره نیز بگنجانید و شادی بازی هارا چند برابر کنید و شاهد باشید که چگونه کودک شما حین بازی با آن ها ذوق زده خواهد شد. می توانید از سرسره موزی استفاده کنید که یک سرسره بسیار مقاوم و پر طرفدار است. دارای تنوع رنگی بالایی بوده و از عمر بالایی بر خوردار است. سرسره موزی از جنس پلی اتیلن می باشد و قابل شست و شو و حمل آسان می باشد

 

 

خلاصه:
برای جذب کودکان به بازی و یا تکالیف و یا هر کار دیگری که می‌توانند داشته باشند، میز دوکاره خرچنگ گزینه مناسبی می باشد.
جنس آن از پلی اتیلن است و از کارایی بالایی برخوردار می باشد. از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و همزمان چهار کودک می‌توانند بر روی آن بنشینند و به انجام تکالیف خود و یا بازی کردن مشغول شوند. میز دو کاره خرچنگ دو کاره می باشد و شما به عنوان یک میز می‌توانید از آن استفاده کنید و یا زمانی که آن را برعکس می کنید تبدیل به یک الاکلنگ جذاب می شود.
دارای رنگ بندی شاد و گرمی است و به راحتی کودکان می‌توانند دور آن بنشینند.
در کنار آن از لگو فله ای نیز استفاده کنید تا کوچولو ها را به بازی های فکری سرگرم سازید. میز دوکاره خرچنگ را می توانید در مهد کودک ها، خانه بازی ها، باغ ها، پارک ها، تالارها، فروشگاه ها، حیاط منازل، خانه ها و آپارتمان ها استفاده کنید.در کنار این بازی ها یک مدل سرسره نیز بگنجانید.می توانید از سرسره موزی استفاده کنید که یک سرسره بسیار مقاوم و پر طرفدار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *