مقالات

میز دوکاره خرچنگ:

میز دوکاره خرچنگ:
داشتن یک میز و صندلی مناسب و راحت جهت استفاده کودکان نیاز هر مکانی است که با کودک سر و کار دارد. درناتوی در این مقاله به توضیح کامل پیرامون میز دوکاره خرچنگ می پردازد.

میز دوکاره خرچنگ یکی از مدلهای میز صندلی است که کاربردهای بسیار خوب و جذابی دارد و مورد توجه بسیاری از مهد کودک ها و خانه بازی ها قرار گرفته است.

میز دوکاره خرچنگ‌ همانطور که از نامش پیدا است دو کاره بوده و کودک می‌تواند هم به بازی کردن بپردازد و هم به انجام کارهای روزمره خود مثل کشیدن نقاشی، کاردستی، خوردن صبحانه و یا عصرانه و … .

میز دوکاره خرچنگ از جنس پلی اتیلن مرغوب و با کیفیت می باشد و از عمر بالایی برخوردار است. قابل شست‌ و شو بوده و با یک دستمال مرطوب نیز می‌توان آن را تمیز نموده و گرد و غبار را از روی آن گرفت.میز دوکاره خرچنگ قابلیت این را دارد که چهار کودک همزمان بر روی آن بنشینند، وسایل خود را بر روی آن بگذارند، فعالیت نمایند و هنگامی که خسته شدند می‌توانید آن را برعکس نمایید تا به یک الاکلنگ جذاب تبدیل شود. الاکلنگ آن دارای پشتی میباشد و خیال شما از بابت امنیت کودکتان راحت خواهد بود. این محصول دارای ابعادی 59*69*115 سانتیمتر است و قطعات آن به راحتی سر هم می شود و فضای زیادی را به خود اشغال نمی کند و یک وسیله جذاب و جالب و همچنین جمع و جور برای شما می باشد. می توانید از الاکلنگ خرچنگ در مهد کودک ها یا خانه بازی ها، تالارها، مهدکودک‌ها، خانه بازی ها، پارک‌ها، مراکز فروش،خانه و آپارتمان ها استفاده نمایید.

میز دوکاره خرچنگ دارای رنگ بندی شاد، گرم و زنده ای است که مورد توجه کودکان می باشد و خیلی زود جذب بازی با آن می‌شوند. دوکاره بودن آن باعث جذابیت و لذت بخشی زیادی برای کودکان می‌شود که باعث محبوبیت بیشتر آن برای کوچولوها می‌شود.

برای سرگرم کردن بیشتر فرزندانتان درناتوی پیشنهاد می نماید که حتما از اسباب بازی های دیگر در کنار میز دوکاره خرچنگ استفاده نمایید تا کودک از یکنواختی بازی بیرون بیاید و دلزده نشود. می توانید از سرسره سنجاب استفاده ببرید و شاهد باشید که چگونه کودک شما به تکاپو، فعالیت و تحرک واداشته می‌شود. طراحی آن که به شکل سنجاب طراحی شده است زیبایی خاصی دارد و کودک را مجذوب خود می سازد. وجود رنگ بندی زیبا و مقاومت بالای آن این سرسره را محبوب ساخته است. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و قابل حمل و جابجایی می باشد. کنار آن دو دسته قرار داده شده است تا کودک به کمک آن به سادگی از پله ها بالا برود و به بازی بپردازد. فاقد لبه های برنده می باشد و یک سبد جهت بازی بسکتبال کنار آن تعبیه شده است.

جهت امنیت مکان خود می‌توانید کف آن را با تاتامی در اصفهان فرش نمایید و امنیت آن را بالا ببرید. این کفپوش از جنس فوم بوده و در سایزها و ابعاد گوناگون به تولید می‌رسد. رنگ بندی شاد و گرمی دارد و همچنین می توانید اعداد فارسی و انگلیسی را بر روی آن حک کنید و حالات آموزشی به آن ببخشید. به راحتی نصب می شود و قابل شست و شو نیز می‌باشد و آب درون آن نفوذ پیدا نمی کند. با استفاده خوب از کفپوش تاتامی می توانید برای چندین سال از آن استفاده کنید. مناسب جهت استفاده در اتاق کودک و یا مهد کودک و خانه بازی ها می‌باشد.
نتیجه گیری:
میز دوکاره خرچنگ یکی از مدلهای میز صندلی است که کاربردهای بسیار خوب و جذابی دارد و مورد توجه بسیاری از مهد کودک ها و خانه بازی ها قرار گرفته است.جنس آن از پلی اتیلن مرغوب و با کیفیت می باشد. قابلیت این را دارد که چهار کودک همزمان بر روی آن بنشینند، و هنگامی که خسته شدند می‌توانید آن را برعکس نمایید تا به یک الاکلنگ جذاب تبدیل شود.
میز دوکاره خرچنگ دارای رنگ بندی شاد، گرم و زنده ای است که مورد توجه کودکان می باشد و خیلی زود جذب بازی با آن می‌شوند. دوکاره بودن آن باعث جذابیت و لذت بخشی زیادی برای کودکان می‌شود.
درناتوی پیشنهاد می نماید که حتما از اسباب بازی های دیگر در کنار میز دوکاره خرچنگ استفاده نمایید تا کودک از یکنواختی بازی بیرون بیاید. می توانید از سرسره سنجاب استفاده ببرید. طراحی آن که به شکل سنجاب است زیبایی خاصی دارد و کودک را مجذوب خود می سازد. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و قابل حمل و جابجایی می باشد.جهت امنیت مکان خود می‌توانید کف آن را با تاتامی در اصفهان فرش نمایید. این کفپوش را در سایزها و ابعاد گوناگون با رنگ بندی شاد و گرمی می توانید خریداری نمایید.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *