مقالات

میز دوکاره خرچنگ:

میز دوکاره خرچنگ:
کودکان نیاز دارند تا گاهی برای انجام تکالیف خود بر روی میز بنشینند و یا برای خوردن صبحانه و عصرانه خود نیاز به یک میز و صندلی دارند که مخصوص به آنان ساخته شده باشد و بر روی آن راحت باشند و یا به انجام بازی های فکری بپردازند.
میز دوکاره خرچنگ از جمله وسایل بسیار جذاب و جالب برای کودکان است که در این مقاله بیشتر با آن آشنا می شویم. شما از یک میز چه انتظاراتی می توانید داشته باشید؟ شاید راحت بودن، به سادگی مورد استفاده کودک قرار گرفتن، استحکام بالا، مقاومت و عمر بالا، حمل آسان و استاندارد بودن. اما میز دوکاره خرچنگ علاوه بر موارد فوق قابلیت های دیگری هم دارد از جمله این که شامل میز و صندلی است که به راحتی 4 کودک می توانند دور آن بنشینند و از آن استفاده کنند و وسایل خود را بر روی آن چیده و به انجام تکالیف، کاردستی و یا دیگر فعالیت هایشان بپردازند.
میز دوکاره خرچنگ از جنس پلی اتیلن بوده و بسیار مقاوم و با دوام است. قابل شست و شو بوده و با کمی مواد شوینده بجز سفید کننده ها می توانید آن را مثل اولش کنید.قابل جا‌به‌جایی بوده و رنگ بندی جذابی دارد.در کنار میز دوکاره خرچنگ از بازی های تحرکی استفاده کنید تا کودک به شور و هیجان و فعالیت واداشته شود و بازی کند.
می توانید از سرسره موزی استفاده کنید این بازی جذاب برای کوچولوها بسیار دوست داشتنی است و علاقه زیادی به آن نشان می دهد.جنس آن از پلی اتیلن می باشد و مقاومت بالایی دارد. از استاندارد بالایی برخوردار است و فاقد لبه های تیز و برنده است.به راحتی جابه جا می شود و قابل شست و شو است. رنگ بندی زیبا و طراحی خاص آن هر کودکی را جذب خود می کند.
میز دوکاره خرچنگ خود قابلیت این را دارد که به یک الاکلنگ به شکل خرچنگ تبدیل شود و کوچولو ها را سرگرم کند. در این حالت دارای پشتی می باشد تا مانع افتادن ناگهانی کودکان شود و همزمان 4 کودک می توانند از آن استفاده کنند و با وزن خود وسیله را به حرکت در آورند و به جلو و عقب سر بخورند.ماهی تعادلی نیز از بازی هایی است که کم جا و جمع و جور می باشد. استفاده آن در منزل و اتاق کودک می تواند به راحتی فرزند شما را سرگرم سازد.جنس آن از پلی اتیلن می باشد و بازی با آن بسیار راحت است دوتا دسته کنار آن قرار دارد و کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ میکند.قابل شست و شو بوده و از عمر بالایی برخوردار است.
میز دوکاره خرچنگ مورد استفاده در مهد کودک ها، خانه بازیها، باغ ها، پارک ها، تالارها، منازل و آپارتمان ها می باشد. استفاده آن در کنار دیگر اسباب بازی ها می تواند کودک شمارا حسابی سرگرم سازد و با خرید این اسباب بازی ها یک مهد کودک کوچک در منزل خود برای فرزند دلبندتان ایجاد می نمایید.
خلاصه:
کودکان برای انجام تکالیف، نقاشی کشیدن، خوردن صبحانه و یا عصرانه نیاز به یک میز و صندلی دارند تا بر روی آن راحت باشند.
میز دوکاره خرچنگ یکی از مدل های میز و صندلی است که طراحی بسیار جذاب و جالبی دارد.جنس این میز از پلی اتیلن می باشد و از عمر بالایی برخوردار است.قابل جابه جایی و شست و شو می باشد.به راحتی 4 کودک می توانند دور آن بنشینند و زمانی که آن را برعکس می نمایند تبدیل به یک الاکلنگ می شود که دارای پشتی نیز می باشد. رنگ بندی جذاب و طراحی شیک و جالب آن برای کودکان بسیار جذاب است. استفاده از آن بسیار راحت بوده و کودکان با وزن خود می توانند آن را به حرکت درآورند.مورد استفاده در مهد کودک ها، خانه بازی ها، باغ ها، تالارها، منازل و آپارتمان ها می باشد.
در کنار میز دوکاره خرچنگ اسباب بازی های دیگر راهم بگنجانید تا کوچولوها حسابی سرگرم شوند. می توانید از سرسره موزی استفاده کنید. این سرسره بسیار جذاب بوده و جنس آن از پلی اتیلن می باشد. عمر بالایی داشته و قابل شست و شو نیز می باشد.فاقد لبه های تیز و برنده است و دارای شیب ملایمی می باشد. ماهی تعادلی نیز بازی جالبی است و بازی با آن بسیار آسان است. مقاومت بسیار بالایی دارد و جنس آن از پلی اتیلن می باشد.دوتا دسته کنار آن قرار داده شده است تا کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ کند.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *