مقالات

میز استار:

میز استار:
کودکان وقت زیادی را به بازی کردن و شیطنت مشغول هستند و بازی یک مسئله جدا نشدنی و مداوم برای آنان است که در هر حالت و در هر شرایطی که باشند دوست دارند به آن بپردازند. اما آموزش نیز حین بازی ها و شیطنت ها به هر شکلی که هست باید گنجانده شود و کودک باید به امر آموزش بپردازد. بسیاری از مراکز و یا والدین این عمل را در قالب بازی ها به کودکان آموزش می دهند اما باید بدانید که وجود یک میز و صندلی استاندارد که مخصوص کوچولوها باشد خیلی خوب کودک را به سمت و سوی مطالعه و فعالیت‌های فکری و یا یادگیری زبان و اعداد و حروف ترغیب می نماید. یک میز و صندلی استاندارد که کودک از ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نشود و یا آسیبی به آن وارد نشود بسیار اهمیت دارد.
میز استار یک گزینه مناسب برای چیدمان اتاق کودک، آپارتمانها، منازل، مهدکودک‌ها، خانه بازی ها، پارک ها، ویلاها و مراکز خرید می باشد. بسیار مقاوم و بادوام است و به راحتی می توانید آن را در هر گوشه و کناری که دوست دارید بگذارید. با تمامی مدلهای صندلی ست می شود اما چیدن آن در کنار صندلی استار جذابیت بیشتری پیدا می‌کند. این صندلی نیز بسیار مقاوم و کارآمد می باشد و نشیمن استانداردی دارد. پایه‌های آن به صورت ضربدری می باشد تا کودک به سادگی از آن استفاده کند و نیفتد. چیدن آن در کنار میز استار مناسب می باشد و کودکان را دور هم به انجام فعالیت‌های خود مثل نقاشی و کاردستی، آموزش و یا بازی فکری جمع می‌کند. در رنگ بندی شاد و متنوعی به تولید می‌رسد و جنس آن از پلی اتیلن بوده که از عمر بالایی برخوردار است و قابل شست و شو نیز می باشد. شما به سادگی می توانید آن را جابجا نمایید.
میز استار نیز از جنس پلی اتیلن می باشد و با استفاده خوب از آن می توانید چند سال از آن استفاده نمایید. می توانید بازی لگو فله ای خریداری نمایید و کودک را به بازی فکری ترغیب نمایید. لگو فله ای ها را بر روی میز استار بریزید و از کودک بخواهید با آن اشکال مختلف بسازد و هر چه در ذهن دارد را بسازد. این بازی باعث تقویت قدرت بصری، قدرت تخیل، قدرت ذهنی و تفکر در کودکان می شود. جنس آن از پلاستیک می باشد و به راحتی خراب نمی شود و برای کودکان خسته کننده نمی شود چرا که می تواند بار ها آن را خراب کند و از نو دوباره آن را بسازد. قابل شست و شو می باشد و در رنگ بندی های مختلفی به تولید می‌رسد. همانگونه که گفته شد می توانید آن را با انواع مدلهای صندلی کودک بچینید مثل صندلی چیکو که از مقاومت بالایی برخوردار است و طراحی جذابی دارد و کودک جذب آن می‌شود. رنگ بندی متنوع و جذابی دارد و جنس آن از پلی اتیلن می باشد و به سادگی جابجا می‌شود. قابل شست شو می باشد و تحمل وزن بالایی دارد. در کنار میز استار چندین بازی بگنجانید تا کودک به بازی کردن هم بپردازد و فعالیت بدنی داشته باشد. مثلا می‌توانید یک ماهی تعادلی خریداری نمایید که بسیار کم جا و کاربردی می باشد. نسبت به عمر و کارایی که دارد قیمت بسیار مناسبی هم دارد. مورد استفاده در مهد کودک، خانه بازی ها و منازل می باشد. یک بازی تک نفره که تداعی کننده بازی تاب و الاکلنگ می باشد و کودک با وزن خود آن را به حرکت درمی‌آورد. مقاومت بالایی دارد و در رنگ بندی های شاد و متنوع عرضه می‌شود. دارای سطح صیقلی و شیب ملایم می باشد تا کودکان به راحتی به بازی بپردازند. کنار این وسیله از یک مدل سرسره نیز استفاده کنید تا کودک به تحرک بیشتری بپردازد و بتواند دوستان خود را به بازی های مختلفی دعوت کند و احساس خوبی داشته باشد. مدل سرسره موزی بسیار جذاب و دوست داشتنی می باشد و رنگ بندی جذاب آن هر کودکی را جذب خود می‌کند. از جنس پلی اتیلن می‌باشد و از استاندارد بالایی برخوردار است و لبه های گرد آن مانع آسیب دیدگی کودکان می‌شود. شیب ملایمی دارد و دارای دوتا دسته کنار پله‌ها می باشد تا کودک به راحتی از آن استفاده نماید.
خلاصه:
کودکان وقت زیادی را به بازی کردن سپری می کنند و دوست دارند به بازی مشغول باشند. اما آموزش نیز اهمیت زیادی دارد و اکثریت مراکز آموزشی و حتی والدین آموزش‌هایشان را در قالب بازی به کودکان می آموزند. وجود یک میز و صندلی استاندارد که مخصوص کودکان ساخته شده باشد می‌تواند کودک را به مسئله آموزش علاقه مند سازد و به سمت مطالعه بکشاند. میز استار از انواع میز های مخصوص کودک می باشد که از مقاومت و استاندارد بالایی برخوردار است. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و رنگ بندی مختلفی دارد. به راحتی جابه جا می شود و قابل شست و شو نیز می‌باشد. با انواع مدل های صندلی می توانید آن را ست کنید مثل صندلی استار که در کنار میز استار می‌تواند جذاب و عالی باشد. جنس این صندلی از پلی اتیلن می‌باشد و از عمر بالایی برخوردار است و تحمل وزن بالایی دارد. پایه‌های آن به صورت ضربدری طراحی شده است تا کودک حین استفاده از آن نیفتد. مدل صندلی چیکو نیز در کنار میز استار می تواند شیک و جالب شود. این صندلی نیز دارای استانداردهای روز بوده و مقاومت بالایی دارد. طراحی شیکی داشته و جنس آن از پلی اتیلن مرغوب میباشد. به سادگی جابجا می‌شود. در کنار میز استار یک یا چند مدل بازی بگنجانید تا کودک به بازی‌های دیگر نیز بپردازد. مدل سرسره موزی می تواند گزینه مناسبی باشد. این سرسره از جنس پلی اتیلن می باشد و دارای شیب ملایمی است.دوتا دسته کنار آن قرار داده شده است تا کودکان به سادگی از آن استفاده نماید. ماهی تعادلی نیز می‌تواند بسیار گزینه مناسبی باشد که نسبت به کارایی که دارد قیمت بسیار مناسبی هم دارد. از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و رنگ بندی متنوعی دارد. تداعی کننده بازی تاب و الاکلنگ برای کودکان می باشد. سطح صیقلی و شیب ملایمی داشته تا کودک به راحتی بتواند از آن استفاده کند.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *