مقالات

میز استار:

میز استار:
کودکان زمان زیادی را به بازی و فعالیت مشغولند و تقریبا بیشتر وقت خود را صرف بازی های پر تحرک میکنند. اما برای تقویت ذهن و فکر آنها باید قسمتی از روز را به بازی های فکری و مطالعه اختصاص بدهیم.
میز و صندلی استار میتواند گزینه ی خوبی برای ایجاد فضایی صمیمی و گرم جهت مطالعه و انجام بازی های فکری و تجسمی باشد.
میز استار در رنگ بندی شاد و متنوع تولید شده و شما میتوانید متناسب با سلیقه ی کودک آن را تهیه کنید و در اختیارش قرار بدهید. نسبت به کارایی و عمر بالایی که دارد از قیمت مناسبی هم برخوردار است.
همچنین میتوانید در کنار آن از صندلی استار استفاده کنید. فاصله ی پایه های میز و صندلی استار تا زمین استاندارد بوده و باعث می شود کودک وقتی روی آن نشسته احساس راحتی داشته باشد و حتی اگر برای مدت طولانی بر روی آن بنشیند و به فعالیت بپردازد خسته نشود. همچنین میتوانید از مدل های دیگر صندلی برای چیدن دور میز استار استفاده کنید مثلا صندلی کودک که کاملا استاندارد بوده و از مقاومت بالایی برخوردار است، همچنین صندلی توت فرنگی که از استاندارد بالایی برخوردار است. طراحی شیک و جذابی دارد و کودکان جذب آن می شوند.
جنس میز استار از پلی اتیلن یا همان پلاستیک مرغوب می باشد و همچنین قابل شست و شو بوده و به راحتی می توانید آن را بشویید. بسیار مقاوم بوده و عمر خوبی دارد.
مناسب برای منزل، مهد کودک ها، خانه بازی ها، ویلا و باغ و مراکز بازی و حتی آموزشگاه ها میباشد. در کنار میز و صندلی استار بازی های دیگری بگنجانید تا کودک به فعالیت های دیگری هم بپردازد و حسابی از وسایل بازی خود لذت ببرد.
شما میتوانید برای تنوع بخشیدن به فضای بازی کودک لگو فله ای تهیه کنید و در اختیار او قرار دهید. کودکان میتوانند دور میز نشسته و با همفکری و همکاری یکدیگر اشکال مختلفی با لگو ها درست کنند. جنس آن از پلی اتیلن میباشد و رنگ بندی جذاب و شادی دارد، قابل شست و شو بوده و به راحتی شسته می شود.البته اگر کودکتان به بازی های پر هیجان و پر تحرک علاقه دارد به شما سرسره ی موزی را معرفی میکنیم. این مدل سرسره بسیار جذاب و دوست داشتنی میباشد که کودکان را خیلی سریع جذب خود میکند. لبه های آن گرد و صیقلی بوده تا مانع از آسیب دیدگی کودک شود . شیب ملایمی دارد، دو تا دسته در کنار پله های آن طراحی شده تا کودک به راحتی از پله ها بالا برود و در کل از استاندارد بالایی برخوردار است.
میز استار یک میز مخصوص کودک است که پایه های آن محکم و مقاوم است و کودک میتواند حین بازی به آن تکیه دهد یا روی آن لم بدهد.
خلاصه:
میز و صندلی استار گزینه ی خوبی است برای ایجاد فضایی صمیمی و گرم جهت مطالعه و انجام بازی های فکری.
میز استار در رنگ بندی شاد و متنوع تولید شده و از قیمت مناسبی هم برخوردار است.
شما میتوانید در کنار آن از صندلی استار استفاده کنید. فاصله ی پایه های میز و صندلی استار تا زمین استاندارد است. همچنین میتوانید از مدل های دیگر صندلی برای چیدن دور میز استار استفاده کنید مثلا صندلی کودک که کاملا استاندارد بوده و از مقاومت بالایی برخوردار است، یا صندلی توت فرنگی که از استاندارد بالایی برخوردار است. طراحی شیک و جذابی دارد. جنس میز استار از پلی اتیلن یا همان پلاستیک مرغوب می باشد و همچنین قابل شست و شو است. بسیار مقاوم بوده و عمر خوبی دارد. مناسب برای منزل، مهد کودک ها، خانه بازی ها، ویلا و باغ و مراکز بازی و آموزشگاه ها میباشد. در کنار میز و صندلی استار بازی های دیگری بگنجانید تا کودک به فعالیت های دیگری هم بپردازد. مثلا لگو فله ای تهیه کنید و در اختیار او قرار دهید. کودکان میتوانند دور میز نشسته و با همفکری و همکاری یکدیگر اشکال مختلفی با لگو ها درست کنند. جنس آن از پلی اتیلن میباشد و رنگ بندی جذاب و شادی دارد، قابل شست و شو است.
البته اگر کودکتان به بازی های پر هیجان علاقه دارد به شما سرسره ی موزی را معرفی میکنیم. این مدل سرسره بسیار جذاب و دوست داشتنی میباشد که کودکان را خیلی سریع جذب خود میکند. لبه های آن گرد و صیقلی بوده تا مانع از آسیب دیدگی کودک شود . شیب ملایمی دارد، دو تا دسته در کنار پله های آن طراحی شده تا کودک به راحتی از پله ها بالا برود. میز استار یک میز مخصوص کودک است که پایه های آن محکم و مقاوم است و کودک میتواند حین بازی به آن تکیه دهد یا روی آن لم بدهد.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *