مقالات

مجموعه سه برج:

 

مجموعه سه برج:
کودکان نیاز دارند جنب و جوش داشته باشند و شیطنت کنند این مسئله برای کودکان یک مسئله حیاتی بشمار می آید چرا که بسیاری از رفتار و شخصیت و قدرت عضلانی و قدرت بدنی آنان به این شیوه بازی ها و فعالیت ها بستگی دارد. بنابر این والدین کودکان را نباید از شیطنت کردن و بازی، حال هرجور که دوست دارند منع نمایند.ایجاد فضای بازی در منزل می تواند کمک شایانی به کودک و حتی والدین باشد چرا که نیاز نیست نگران تمایل کودک به بیرون رفتن و یا کم تحرکی و تمایل داشتن به بازی های یارانه ای شود و حتی نیازی نیست که شما حتما کودکتان را بیرون برای بازی در پارک و….ببرید.
مجموعه سه برج یک پکیج بی نظیر، چشم گیر و پروپیمان می باشد که محال است چشم هر کودک را محو خود نکند و کودکان تمایل زیادی برای بازی کردن با آن و شیطنت کردن با آن می شوند.
مجموعه سه برج یک وسیه عالی می باشد که باخرید آن شادی و لذت فراوانی را به مکان خود می آورید و شاهد آن می شوید که چگونه کودکان برای بازی با آن ذوق زده می شوند
سرسره یک بازی جذاب برای کودکان می باشد که علاقه زیادی به آن دارند و با بالا رفتن از آن و سر خوردن شاد می‌شوند. کودکان نیاز دارند تا انرژی خود را به هرگونه تخلیه نمایند که این امر نیاز به فعالیت و تحرکات فیزیکی دارد و باعث می‌شود تا قدرت بدنی، عضلانی و تعادلی آنان تقویت شود.
مجموعه سه برج از جنس پلی اتیلن می باشد و عمر خوبی داشته و سالها می توان از آن استفاده نمود.مجموعه سه برج شامل سرسره، تونل و کلبه می باشد که یک مجموعه کامل را تشکیل می‌دهند و رنگ بندی متنوع، شاد و جذابی دارد. قابل شستشو می باشد و به راحتی می توانید با مواد شوینده به جز سفید کننده ها با یک دستمال مرطوب هم آن را تمیز نمایید.
مجموعه سه برج رنگ بندی شاد و متنوعی داشته و دارای سه کلبه، دوتا تونل و سه تا سرسره می باشد.
مجموعه سه برج پکیج کامل و عالی می باشد که ساعت ها می تواند چند کودک را با هم همزمان به بازی مشغول ساخته و سرگرم سازد. مناسب جهت استفاده کودکان بالای ۲ سال بوده و فعالیت با آن برای کودکان جالب می باشد. کودکان می‌توانند از سرسره بالا روند از تونل بگذرند و یا درون آن قایم شوند از کلبه گذر کنند و به پایین سر بخورند و لذت ببرند.
مجموعه سه برج مناسب جهت استفاده در مهدکودک‌ها خانه بازی ها پارک ها خانه ها باغ ها می باشد و فضای شما را بسیار جالب می سازد. کنار این وسیله می توانید از انواع وسایل بازی دیگر استفاده نمایید و ایجاد بازی های بیشتر نمایید و کودکان را به تکاپوی بیشتری وادارید برای مثال برای امنیت و استانداردی مکان می توانید از کفپوش تاتامی در اصفهان استفاده نمایید. یک کفپوش عالی و منحصر به فرد که رنگ بندی شاد و متنوع داشته و همچنین می توانید به دلخواه آن را به صورت آموزشی استفاده نمایید مثلاً عکس میوه ها و یا اعداد حرف های انگلیسی و فارسی را که بر روی آن حک شده است تهیه نمایید. در ابعاد و ضخامت گوناگون عرضه می‌شود و شستن آن خیلی راحت است و خیلی سریع هم خشک می‌شود.نصب راحتی داشته و خیلی خوب در هم قفل می‌شوند. ماهی تعادلی از دیگر وسایلی است که در کنار مجموعه سه برج می توانید استفاده نمایید و وجود آن می‌تواند تنوع خوبی در بازی های کودکان ایجاد کند و یا در کنار آن از یک
تاب کودک آویز استفاده نمایید و بازی‌های خود را هر چه بیشتر لذت بخش سازید.در رنگ بندی های مختلف و شکل‌های گوناگون عرضه می‌شود.
خلاصه
:مجموعه سه برج یک پکیج کامل و بینظیر می باشد که همزمان می‌تواند چند کودک را مشغول بازی و سرگرمی کند. کودکان در این سن نیاز دارند که انرژی و تخیلات خود را به هرگونه بر روی اسباب بازی و وسایل بازی خود پیاده نمایند و این امر می‌تواند مفید واقع شود و باعث قدرت عضلانی و تقویت قدرت بدنی و تعادلی آنها شود. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و عمر خیلی خوبی هم داشته و کودک از بازی با آن لذت فراوانی می برد. دارای سه تا سرسره و دو تا تونل، سه تا کلبه میباشد. کنار این وسیله می توانید از کف پوش تاتامی در اصفهان و ماهی تعادلی و تاب کودک آویز بهره ببرید

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *