مقالات

مجموعه سه برج:

مجموعه سه برج:
کودکان تنهاچیزی که به آن توجه نشان می دهند و از اهمیت زیادی برایشان برخوردار است بازی کردن است. که دوست دارند ساعت ها به آن مشغول شوند و هرگز از بازی کردن خسته و دلزده نمی شوند.اما بین همه این مسائل تنوع در بازی هایشان بسیار با اهمیت است و دوست دارند که مدام به بازی های متنوع و اسباب بازی های رنگارنگ مشغول شوند.
مجموعه سه برج یکی از بازی های بسیار دوست داشتنی با آپشن های متنوع است که همزمان چند تا کودک می توانند به بازی با آن مشغول شوند و لذت ببرند. مناسب برای مهد کودک ها، باغ ها، تالار ها، حیاط منازل، خانه بازی ها، پارک ها و مجتمع های مسکونی می باشد. شامل دو تا تونل بازی، سه برج، کلبه و سه تا سرسره کوچک است تا کودکان به بازی مشغول گردند.کودکان به راحتی با این مجموعه سه برج به تنهایی و یا به صورت گروهی به بازی مشغول می شوند و با یکدیگر دوست می شوند و با کلمات و مفاهیم جدید تری آشنا می شوند.این وسیله به راحتی کودکان را به فعالیت و تحرک واداشته و باعث می شود کودک در طی این فعالیت ها رشد جسمی و ذهنی و عضلانی خود را افزایش دهد.
مجموعه سه برج دارای رنگ بندی جذاب و دوست داشتنی است که به سادگی کودک را به سمت خود جذب می کند و بر روحیه لطیف و حساس آنان تأثیرات مثبتی می گذارد. قابل شست و شو بوده و به راحتی با کمی مواد شوینده می توانید آن را تمیز نمایید البته توجه داشته باشید که از مواد سفید کننده در شست و شوی آن استفاده نکنید. دارای استاندارد های لازم بوده و لبه های گردی دارد تا مانع آسیب دیدن کودکان حین بازی شود. البته به میل خود می توانید کف آن را با تاتامی دراصفهان فرش کنید و خیالتان از بازی کردن کودک راحت باشد. این کفپوش منعطف بوده و مانع آسیب های جدی کودکان حین زمین خوردن می شود. به راحتی نصب می شود و لبه های آن در هم قفل می شوند. در سایز و ابعاد مختلفی به تولید می رسد و اکثر مهد کودک ها و خانه بازی ها نیز از آن استفاده می کنند. قابل شست و شو و تنوع رنگ نیز می باشد.
اگر لگو فله را هم خریداری نمایید و در کنار آن مورد استفاده کودک قرار دهید برای کودکان دوست داشتنی تر می شود چرا که بعد از یک بازی پر تحرک و هیجانی دوست دارند به یک بازی آرام و فکری دور هم جمع شوند. لگو فله ای به سادگی می تواند یک یا چند کودک را دور هم جمع کند و به یک بازی فکری عالی بپردازند.جنس آن از پلاستیک مرغوب بوده و از عمر بالایی برخوردار است. رنگ بندی مختلف و شادی دارد و همچنین قابل شست و شو نیز می باشد. کودک هرگز از بازی با آن خسته نمی شود چرا که می تواند بارها و بارها آن را خراب کند و دوباره از نو بسازد. در کنار این بازی ها و مجموعه سه برج میز و صندلی کودک را فراموش نکنید. کودکان برای انجام کاردستی تکالیفشان و یا کشیدن نقاشی و همچنین خوردن عصرانه و یا صبحانه نیاز به یک میز و صندلی مخصوص به خود دارند تا بر روی آن راحت باشند. میز و صندلی استار گزینه جالب و دوست داشتنی است که در رنگ بندی متنوع به تولید می رسد از مقاومت بالایی بر خوردار است. جنس آن از پلی اتیلن بوده و قابل حمل و جابه جایی است به سادگی شسته و خشک می شود. میز آن به راحتی 4 کودک را دور هم جمع می کند.
خلاصه:
کودکان تنهاچیزی که به آن توجه نشان می دهند و از اهمیت زیادی برایشان برخوردار است بازی کردن است.
مجموعه سه برج یکی از بازی های بسیار دوست داشتنی با آپشن های متنوع است که همزمان چند تا کودک می توانند به بازی با آن مشغول شوند و لذت ببرند. مناسب برای مهد کودک ها، باغ ها، تالار ها، حیاط منازل، خانه بازی ها، پارک ها و مجتمع های مسکونی می باشد. شامل دو تا تونل بازی، سه برج، کلبه و سه تا سرسره کوچک است.
مجموعه سه برج دارای رنگ بندی جذاب و دوست داشتنی است که به سادگی کودک را به سمت خود جذب می کند و بر روحیه لطیف و حساس آنان تأثیرات مثبتی می گذارد. قابل شست و شو بوده البته به میل خود می توانید کف آن را با تاتامی دراصفهان فرش کنید و خیالتان از بازی کردن کودک راحت باشد. این کفپوش منعطف بوده و مانع آسیب های جدی کودکان حین زمین خوردن می شود. به راحتی نصب می شود و لبه های آن در هم قفل می شوند. در سایز و ابعاد مختلفی به تولید می رسد. اگر لگو فله را هم خریداری نمایید و در کنار آن مورد استفاده کودک قرار دهید برای کودکان دوست داشتنی تر می شود این بازی به سادگی می تواند یک یا چند کودک را دور هم جمع کند و به یک بازی فکری عالی بپردازند.جنس آن از پلاستیک مرغوب بوده و از عمر بالایی برخوردار است. رنگ بندی مختلف و شادی دارد و همچنین قابل شست و شو نیز می باشد. در کنار این بازی ها و مجموعه سه برج میز و صندلی کودک را فراموش نکنید. کودکان برای انجام کاردستی تکالیفشان و یا کشیدن نقاشی نیاز به یک میز و صندلی مخصوص به خود دارند. میز و صندلی استار گزینه جالب و دوست داشتنی است که در رنگ بندی متنوع به تولید می رسد از مقاومت بالایی بر خوردار است. جنس آن از پلی اتیلن بوده و قابل حمل و جابه جایی است

اگر می خواهید درباره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *