مقالات

مجموعه سه برج

مجموعه سه برج از جمله اسباب بازی هایی به حساب می آید که کودکان علاقه خیلی زیادی به بازی کردن با آن نشان می دهند.
وجود تنوع بازی ها و طراحی شیک آن هرکودکی را به راحتی جذب می کند. می توانید از آن در مجتمع های مسکونی، تالار ها، باغ ها، ویلاها، مهد کودک ها و خانه بازی ها نیز استفاده کنید.کودکان از بازی کردن با این وسیله لذت زیادی برده و تحرک و فعالیت می نمایند. فعالیت و تحرکاتی که بر قدرت بدنی و عضلانی آنان تأثیرات فراوانی گذاشته و باعث رشد و پرورش در آنان می شود. و کودکان طی این بازی ها یاد می گیرند، استعداد خود را شکوفا سازند و مهارت های خود را پرورش دهند.
مجموعه سه برج از جنس پلی اتیلن می باشد و شامل سه سرسره متوسط، کلبه کوچک، و تونل می باشد. از عمر بالایی بر خوردار است و قابل شست و شو نیز می باشد. همزمان چند کودک می توانند به بازی با آن مشغول شوند و حسابی با هم سن و سال هایشان سرگرم بازی شوند و برای خود دوست های جدید پیدا کنند و لذت ببرند. رنگ بندی شاد و گرمی دارد و می توانید از آن در حیاط منزلتان نیز استفاده کنید.
مجموعه سه برج استاندار بوده و فاقد لبه های تیز و برنده است. دارای لبه های گردی است تا مانع آسیب دیدگی کودکان شود.
همچنین در کنار این وسیله ی پر کاربرد و جذاب میتوانید از وسایل بازی دیگری برای کودک دلبندتان استفاده کنید، مثلا میز و صندلی استار که برای استفاده در منزل، مهد کودک ها ، خانه های بازی ، آموزشگاه های زبان کودک ، آموزشگاه های موسیقی و تمامی موسساتی که به نحوی با کودکان سر و کار دارند مناسب است. جنس آن از پلاستیک مرغوب است و قابل شست و شو بوده و از استاندارد و عمر بالایی برخوردار است. میز و صندلی استار در رنگ بندی شاد و متنوع تولید و عرضه شده که برای کودکان بسیار جذاب است. فاصله نشیمن صندلی استار تا زمین ۲۹ سانتی متر است. توجه داشته باشید که مقاومت وزنی این صندلی بسیار بالاست و افراد بزرگسال نیز می توانند به راحتی بر روی آن بنشینند اما ابعاد آن بیشتر مناسب کودکان زیر ۷ سال است.
از جمله وسایل بازی برای سرگرم کردن کودکان و واداشتن آنها به بازی و فعالیت سرسره ی کارینا گزینه ی بسیار مناسبی است که ما به شما معرفی می کنیم. دارای۴ پله است که در کنار آن دو تا دسته تعبیه شده تا کودک با گرفتن آنها از پله بالا برود، مناسب برای کودکان بالای ۲ سال است و تحمل حداکثر وزن ۲۵ کیلوگرم را دارد. سرسره ی کارینا از جنس پلی اتیلن بوده و قابل شست و شو و مناسب برای استفاده در منزل یا خانه بازی است.
البته برای استفاده از بازی های فکری جهت پرورش خلاقیت کودک لگو فله ای میتواند گزینه ی خوبی باشد. عمر بالایی دارد و کاملا استاندارد و مقاوم است، به راحتی شسته و تمیز می شود و رنگبندی شاد و متنوعی دارد. لگو فله ای در۵سایز و تنوع رنگی مخلوط قابل عرضه میباشد و برای کودکان بسیار بازی جذاب و جالبی است.
خلاصه:
مجموعه سه برج از جمله اسباب بازی هایی به حساب می آید که کودکان علاقه خیلی زیادی به بازی کردن با آن نشان می دهند.
وجود تنوع بازی ها و طراحی شیک آن هرکودکی را به راحتی جذب می کند. می توانید از آن در مجتمع های مسکونی، تالار ها، باغ ها، ویلاها، مهد کودک ها نیز استفاده کنید.
مجموعه سه برج از جنس پلی اتیلن می باشد و شامل سه سرسره متوسط، کلبه کوچک، و تونل می باشد. از عمر بالایی بر خوردار است و قابل شست و شو نیز می باشد. همزمان چند کودک می توانند به بازی با آن مشغول شوند رنگ بندی شاد و گرمی دارد.
مجموعه سه برج استاندار بوده و فاقد لبه های تیز و برنده است.
همچنین در کنار این وسیله ی پر کاربرد و جذاب میتوانید از وسایل بازی دیگری برای کودک دلبندتان استفاده کنید، مثلا میز و صندلی استار که برای استفاده در منزل و تمامی موسساتی که به نحوی با کودکان سر و کار دارند مناسب است. جنس آن از پلاستیک مرغوب است و قابل شست و شو بوده و از استاندارد و عمر بالایی برخوردار است. میز و صندلی استار در رنگ بندی شاد و متنوع تولید و عرضه شده. فاصله نشیمن صندلی استار تا زمین ۲۹ سانتی متر است و مناسب کودکان زیر ۷ سال است.
از جمله وسایل بازی برای سرگرم کردن کودکان و واداشتن آنها به بازی و فعالیت سرسره ی کارینا گزینه ی بسیار مناسبی است. دارای۴ پله است که در کنار آن دو تا دسته تعبیه شده تا کودک با گرفتن آنها از پله بالا برود، مناسب برای کودکان بالای ۲ سال است و تحمل حداکثر وزن ۲۵ کیلوگرم را دارد. سرسره ی کارینا از جنس پلی اتیلن و قابل شست و شو است.
البته برای استفاده از بازی های فکری جهت پرورش خلاقیت کودک لگو فله ای میتواند گزینه ی خوبی باشد. عمر بالایی دارد و کاملا استاندارد و مقاوم است، به راحتی شسته و تمیز می شود و رنگبندی شاد و متنوعی دارد. لگو فله ای در۵سایز و تنوع رنگی مخلوط قابل عرضه میباشد

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *