مقالات

مجموعه سه برج:

مجموعه سه برج:
اسباب بازی ها نقش پررنگی در دنیای کودکان دارند و باعث می شود که در فرایند بازی کردن یاد بگیرند و با کلمات مختلفی آشنا شوند و با قانون و اولویت های زندگی اجتماعی آشنا شوند. بیشتر وقت کودکان با بازی کردن می‌گذرد و اکثریت والدین و یا مراکز آموزشی مثل مهد کودک و خانه بازی ها مفاهیم و آموزش هایشان را در قالب بازی کردن به کودکان می آموزند.
مجموعه سه برج بازی محبوب، جذاب و پر هیجان است که چندین کودک می توانند هم زمان به بازی کردن با آن مشغول شوند و لذت ببرند.رنگ بندی متنوع آن می‌توان کودکان را خیلی زود جذب کند و به سمت و سوی خود بکشاند. کودکان عاشق رنگ های شاد و گرم هستند و وجود این رنگ بندی در اسباب بازی های آنان باعث روحیه شاداب و سرزندگی در آنان می‌شود. این اسباب بازی جذاب را شما می توانید در مجتمع های مسکونی و یا مهدکودک‌ها و خانه بازی ها نیز استفاده کنید و از وجود آن لذت ببرید و شاهد باشد که چگونه کوچولوها سر ذوق آمده و فضای شما به کلی عوض می‌شود. مجموع سه برج یک بازی سرگرم کننده است که کوچولوها را برای ساعت‌ها به خود مشغول می سازد و باعث تقویت مهارت های حرکتی، کلامی، قدرت عضلانی و تعادلی در آنان می شود که مقاومت بالایی داشته و به راحتی شسته می شود و شما با یک مواد شوینده خانگی بجز سفید کننده ها می توانید آن را تمیز نمایید. از عمر بالایی برخوردار بوده و کودک با استفاده از آن انرژی درونی خود را تخلیه می نماید.
مجموعه سه برج شامل سه تا سرسره متوسط، تونل بازی و کلبه کوچک می باشد که برای خود یک پکیج کامل و دوست داشتنی می باشد و بازی با آن اثرات مثبت فراوانی بر روحیه کوچولوها می گذارد از جمله اینکه با هم سن و سال هایش به بازی مشغول می‌شوند از یکدیگر یاد می‌گیرند و برای خود دوست پیدا می‌کنند. وجود کلبه و تونل در این اسباب بازی باعث جذابیت بیشتر آن برای کودکان می‌شود. سرسره نیز همیشه برای کودکان یک بازی عالی بوده که مورد علاقه تمامی کودکان واقع شده است و از بازی با آن لذت زیادی میبرند. اگر این مجموعه سه برج را برای مهد کودک ها و یا خانه بازی ها و مجتمع های مسکونی خریداری می‌کنید در کنار آن حتماً از چند بازی دیگر نیز بهره ببرید و ایجاد تنوع در بازی کودکان نمایند. می توانید یک یا چند تا ماهی تعادلی خریداری نمایید و در کنار آن بچینید تا کودکان حین استفاده از مجموعه سه برج بتوانند به بازی خود تنوع ببخشند و به بازی دیگری بپردازند. این عمل از تکراری بودن بازی جلوگیری می کند. این اسباب بازی بسیار کم جا بوده و از مقاومت و عمر بالایی برخوردار است و به سادگی خراب نمی شود. جنس آن از پلی اتیلن بوده و به راحتی جابه جا می شود و قابل شستشو نیز می‌باشد. در دو مدل با سقف و بدون سقف آن در بازار موجود می باشد و در رنگ بندی شاد و متنوع می‌توانید آن را سفارش دهید. مجموعه سه برج دارای استاندارد بسیار بالایی است و لبه های گرد آن مانع آسیب دیدگی کوچولوها می شود. می توانید آن را در مراکز خرید و یا مطب پزشکی اطفال بگذارید. جهت امنیت بیشتر می‌توانید از تاتامی در اصفهان استفاده کنید که یکی از کفپوش های عالی و کم نظیر بین دیگر کفپوش های دیگر می باشد بهره ببرید این کفپوش استاندارد بوده و استفاده از آن باعث استانداردی و امنیت مکان شما می شود. شما می توانید آن را به راحتی در مکان خود نصب کرده و اسباب‌بازی‌های خود را بر روی آن بچینید. تاتامی در اصفهان را در رنگ بندی و طرح های جذاب می توانید خریداری نمایید. عمر بالایی داشته و در ابعاد و ضخامت های گوناگون به تولید می‌رسد. تمامی این محصولات را با بهترین کیفیت می توانید از سایت دورناتوی خریداری نمایید.
خلاصه:
مجموعه سه برج یکی از اسباب بازی های جذاب و دوست داشتنی می باشد که بازی کردن با آن باعث قدرت بدنی، قدرت کلامی، قدرت حرکتی، مهارتی و تعادلی در کودکان می‌شود. این پکیج جذاب شامل سه تا سرسره متوسط و یک کلبه کوچک و یک تونل می باشد که وجود تونل و کلبه جذابیت وسیله را بیشتر می‌کند. رنگ بندی شاد و جذابی دارد که البته رنگهای گرم و زنده بسیار مورد علاقه کوچولو ها می باشد و تاثیرات مثبت فراوانی در زندگی آنان دارد. بازی کردن با مجموعه سه برج باعث می‌شود کوچولو ها با هم سن و سال های خود در تعامل باشند و از طرف دیگر یاد بگیرند و برای خود دوست پیدا کنند. مجموعه سه برج قابل شستشو بوده و از عمر بالایی برخوردار است. از استاندارد بالایی برخوردار بوده و فاقد لبه های تیز و برنده می باشد. جهت استانداردی بیشتر مکان خود می توانید از تاتامی در اصفهان استفاده کنید. این کفپوش عالی در ابعاد و ضخامت های گوناگون به تولید می‌رسد. از عمر بالایی برخوردار بوده و در رنگ بندی و طرح‌های مختلف به تولید می‌رسد. از انعطاف بالایی برخوردار است و شما با فرش کردن آن، استاندارد مکان خود را بالا می‌برید. مجموعه سه برج مورد استفاده در مهد کودک، خانه بازی ها، مجتمع های مسکونی، فروشگاه‌ها و مطب‌های اطفال می باشد. البته در کنار آن از دیگر وسیله های بازی کودکان نیز استفاده کنید تا بازی‌ها حالت تکراری پیدا نکند. می‌توانید از یک یا چند تا ماهی تعادلی خریداری نمایید و در کنار مجموعه سه برج بچینید این اسباب بازی در دو مدل باسقف و بدون سقف در بازار موجود می باشد و رنگ بندی شاد و متنوعی دارد. جنس آن از پلی اتیلن بوده و از عمر بالایی برخوردار است.

اگر می خواهید درباره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *