مقالات

ماهی تعادلی

ماهی تعادلی:
کودکان باید که فعالیت داشته باشند جنب و جوش نمایند و به تحرک وا داشته شوند. در اصل کودکی که گوشه گیر و ساکت باشد می توان گفت دارای خلع در زندگی کودکانه خود است. شیطنت کردن و پرداختن به بازی های مختلف جزعی از وجود کودکان است.
در این مقاله سعی میکنیم شما را با یک اسباب بازی جذاب و دوست داشتنی که از آن به راحتی می توانید در منزل خودتان نیز استفاده کنید و کودکتان را به تحرک وادارید می پردازیم.

ماهی تعادلی این بازی جذاب از جنس پلی اتیلن می باشد که از مقاومت وزنی بالایی بر خوردار است. بسیار مقاوم بوده و دارای وزنی سبک می باشد. به راحتی می توانید آن را جابه جا کنید و در هر مکانی که دوست داشتید بگذارید.
ماهی تعادلی دارای رنگ بندی شاد و متنوعی می باشد که فرزند شما می تواند آن را به میل خود انتخاب کند. شیوه بازی با آن بسیار آسان بوده و نیاز به هیچگونه ابزاری جهت نصب و سر هم بندی ندارد.کودک سوار بر این ماهی تعادلی می تواند به جلو و عقب سر بخورد و از بازی خود لذت ببرد.دارای سطحی صیقلی و شیب ملایمی است تا کودک در استفاده از آن راحت باشد.

ماهی تعادلی را می توانید در دومدل با سقف و بدون سقف خریداری کنید. نسبت به کیفیت و کارایی که دارد از قیمت خوبی برخوردار است و می تواند یک کادو مناسب جهت هدیه دادن به کودکتان باشد. در کنار آن از لگو فله ای استفاده کنید و فرزندتان را ترغیب به بازی فکری نمایید. این بازی باعث تقویت ذهن، تخیل و قدرت تفکر کودکان می شود. لگو فله ای از جنس پلاستیک می باشد و به راحتی خراب نمی شود. یک یا چند کودک می توانند دور آن به بازی مشغول شوند و اشکال مختلفی را با این لگو ها بسازند.

ماهی تعادلی را می توانید در منازل، آپارتمان ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، تالار ها، ویلاها و غیره استفاده کنید. اما جهت انجام تکالیف کودکان و یا خوردن صبحانه و عصرانه پیشنهاد می کنیم از یک میز و صندلی نیز حتما استفاده کنید.میز و صندلی استار می تواند گزینه مناسبی باشد که از تحمل وزن بسیار بالایی بر خوردار است حتی می توان آن را در مکان های عمومی مثل مهد کودک ها و خانه بازی ها استفاده کرد. دارای تنوع رنگ بوده و از استاندارد بالایی بر خوردار است. قابل شست و شو می باشد و جنس آن از پلی اتیلن است.

ماهی تعادلی بازی تک نفره شیرینی به حساب می آید و قابل شست و شو است. دارای دوتا دسته کنار سر آن می باشد تا کودک با گرفتن آن بتواند تعادل خود را حفظ کند.همچنین دوتا جاپایی کشیده در پایین وسیله، تا کودک پاهای خود را بر روی آن قرار دهد. در کنار ماهی تعادلی می توانید از سرسره نیز استفاده کنید که از بازی های بسیار پر طرفداری است. مثلا از سرسره موزی استفاده کنید که از مقاومت بسیار بالایی بر خوردار است و تحمل وزن بالایی دارد. دارای رنگ زیبا و طراحی شیک به شکل موز است که به نام های سرسره بادمجانی و سرسره گلابی نیز شناخته می شود. سرسره موزی دارای شیب ملایمی است و دوتا دسته کنار آن جهت سهولت استفاده کودکان قرار داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *