مقالات

ماهی تعادلی

ماهی تعادلی یک الاکلنگ کودک تکنفره برای بازی و سرگرمی کودک تا رده سنی5سال محسوب میشود.
کودکان تمایل زیادی دارند که در بین سرگرمی ها یک سرگرمی خاص و جذاب را تجربه کنند ، یک بازی با تحرک ، تخیل و کمی هیجان.
الاکلنگ کودک برای سرگرمی کودکان یک وسیله بازی ساده و و مهیج محسوب میشود به خصوص وقتی که دو کودک دوست و صمیمی بر الاکلنگ سوار شوند و به نوعی با هم مشغول این بازی میشوند.اما گاهی اوقات میشود که به برخی دلایل کودک را نمیتوان برای سرگرمی و بازی به بیرون برد و به نوعی کودک مجبور است که در خانه بماند و به تنهایی با اسباب بازی هایش سرگرم شود.
ماهی تعادلی یکی از اسباب بازی هایی است که میتوان برای این منظور در نظر گرفت ، یک اسباب بازی ساده یا به نوعی میتوان گفت یک الاکلنگ کودک تک نفره که کودک بر روی آن مینشیند و به جلو و عقب حرکت میکند.
راکر ماهی سقفدار به دلیل اینکه از جنس پلی اتیلن تولید میشود استحکام خوب و قابل قبولی برای رده سنی مذکور دارد.
کف ماهی تعادلی به صورت یک نیم دایره با خمی باز و سطح تماسی صاف در نظر گرفته و تولید شده تا وقتی که کودک بر روی آن مینشیند و سرگرم میشود هم نهایت لذت را ببرد و هم اینکه از خطر افتادن در امان بماند . برای ایمن سازی این راکر کودک دو دسته برروی سر ماهی تعادلی به صورت یک تکه و متصل قرار گرفته تا کودک با گرفتن دسته ها بتواند خود را نگه دارد و راکر را به سمت جلو و عقب حرکت دهد .
راکر ماهی یک قسمت نشیمن با یک تکیه گاه ایده آل دارد که کودک وقتی بر روی این تعادلی سقفدار مینشیند راحت بوده و در حین بازی اذیت نشود.
در موقع انتخاب و خرید ماهی سقفدار با توجه به متنوع بودن رنگهای این تعادلی میتوان رنگ مورد علاقه کودک را انتخاب کرده و به نوعی به او هدیه دهیم و با قرار دادن آن بر روی کفپوش تاتامی در اصفهان یک بازی ساده و ایمن را برای کودک تدارک ببینیم.
در مجموع میتوان گفت که برخی مواقع میشود که برای تنوع در بازی و سرگرمی کودک به خصوص اوقاتی که نمیتوان کودک را به بیرون از منزل برد یک اسباب بازی یا سرگرمی جدید را برای بازی کودک در منزل در نظر گرفت که در زمان انتخاب این وسیله بازی میبایست برخی مسایل مانند فضای موجود برای بازی کودک در منزل یا هزینه ی اقتصادی برای این امر را در نظر گرفت که برخی از تجهیزات مهد کودک مانند ماهی تعادلی یا لگوفله ای یکی از این گزینه ها بوده و به دلیل اینکه یک سرگرمی سالم و ایمن محسوب میشوند ، نیاز به فضای محدودی برای استفاده داشته و همچنین دارای قیمتی مناسب میباشند این گزینه ها را انتخاب کنیم.

اگر میخواهید درباره مشخصات و خرید این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *