مقالات

ماهی تعادلی:

ماهی تعادلی:
کودکان از داشتن اسباب بازی های متنوع و رنگارنگ لذت زیادی میبرند و همچنین وجود اسباب بازی در کنار دیگر وسایل کودکان باعث می شود تا کودک سرگرم بازی شود و کمک زیادی در روند رشد طبیعی آنان خواهد داشت.
ماهی تعادلی یکی از دوست داشتنی ترین اسباب بازی ها است که کوچولو ها به بازی با آن علاقه زیادی نشان می دهند و یکی از پرفروش ترین وسایل بازی است که بسیار کم جا بوده و حمل و جابه جایی راحتی دارد. شیوه بازی با آن بسیار آسان است و کودک با وزن خود می تواند وسیله بازی را به حرکت در بیاورد و به بازی مشغول شود و به جلو و عقب سر بخورد. سطح سیقلی و شیب ملایم ماهی تعادلی باعث می شود کودک از بازی خود لذت ببرد. دوتا دسته کنار وسیله قرار داده شده است تا کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ نمایید.دوتا جاپایی کشیده کنار آن قرار داده شده است تا کودک بتواند پای خود را بر روی آن قرارر دهد.
ماهی تعادلی یک بازی تک نفره می باشد که کودک به تنهایی می تواند با آن سرگرم باشد و تداعی کننده بازی تاب و الاکلنگ می باشد که از جمله بازی های دوست داشتنی و پر طرفدار بین کودکان است.می توان آن را در مهد کودک ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، ویلاها، تالار ها، مراکز فروش، حیاط منزل، آپارتمان ها استفاده کرد. نیاز به هیچگونه نصب و یا ابزاری جهت سرهم بندی ندارد.
ماهی تعادلی را می توانید به تنهایی مورد استفاده کودک قرار داده و یا با چیدن چند اسباب بازی دیگر در کنار آن جذابیت و هیجان بازی هارا برای کودکان بالاتر ببرید. مثلا می توانید سرسره موزی را در کنار ماهی تعادلی قرار دهید و به کودک اجازه دهید بازی های بیشتری کند و به تحرک بیشتری هم واداشته شود و فعالیت کند. سرسره موزی از جنس پلی اتیلن می باشد و از مقاومت خوبی برخوردار است. رنگ بندی جذابی داشته و دارای استاندارد های روز دنیا می باشد. لبه های گردی داشته و دوتا دسته کنار آن قرار داده شده است تا کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ نماید.قابل حمل و جابه جایی بوده و به سادگی هم شسته و خیلی زود هم خشک می شود.می توانید از لگو فله ای نیز استفاده کنید این بازی فکری از جمله بازی هایی است که معمولا در بسیاری از خانه هایی که کودک دارند پیدا می شود چرا که بازی جذاب و دوست داشتنی است که از فواید فراوانی برای کودکان برخوردار است از جمله این خصوصیات این است که هر گز تکراری نمی شود و کودک می تواند بارها و بارها آن را خراب کند و دوباره از نو بسازد.جنس آن از پلاستیک بوده و عمر بالایی دارد. بهتر است در انتخاب آن دقت لازم را داشته باشید و متناسب با گروه سنی کودک لگوفله ای را خریداری کنید. رنگ بندی شاد و متنوعی دارد و قابل شست و شو نیز می باشد. کودک از بازی با این وسیله قدرت فکری، تخیلی و ذهنی خود را افزایش می دهد.
ماهی تعادلی از جنس پلی اتیلن می باشد و در دو مدل با سقف و بدون سقف عرضه می گردد. رنگ بندی متنوعی دارد و شما با سلیقه و میل کودک خود می توانید آن را خریداری کنید.بسیار مقاوم بوده و از عمر بالایی برخوردار است. در کنار اسباب بازی ها میز و صندلی مخصوص به کوچولو ها را فراموش نکنید چرا که کودک نیاز دارد تا بر روی میز و صندلی متناسب با سن خود بنشیند و انجام تکالیف نماید. مدل میز و صندلی استار پیشنهاد ما به شما می باشد. این میز و صندلی از جنس پلی اتیلن بوده و به راحتی حمل و جابه جا می شوند.صندلی آن به تنهایی تحمل وزن تا 100 کیلو را دارد و شامل پایه هایی ضربدری است تا مانع لق خوردن آن شود. در رنگ بندی متنوعی به تولید می رسد و قابل شست و شو نیز می باشد.
خلاصه:
ماهی تعادلی یکی از دوست داشتنی ترین اسباب بازی ها است که کوچولو ها به بازی با آن علاقه زیادی نشان می دهند. دوتا دسته کنار وسیله قرار داده شده است تا کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ نمایید.
می توان آن را در مهد کودک ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، ویلاها، تالار ها، مراکز فروش، حیاط منزل، آپارتمان ها استفاده کرد.
ماهی تعادلی را با دیگر اسباب بازی ها استفاده کنید و جذابیت و هیجان بازی هارا برای کودکان بالاتر ببرید. مثلا می توانید سرسره موزی را در کنار ماهی تعادلی قرار دهید. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و از مقاومت خوبی برخوردار است. رنگ بندی جذابی داشته و دارای استاندارد های روز دنیا می باشد. می توانید از لگو فله ای نیز استفاده کنید این بازی فکری از جمله بازی هایی است که معمولا در بسیاری از خانه هایی که کودک دارند پیدا می شود چرا که بازی جذاب و دوست داشتنی است.جنس آن از پلاستیک بوده و عمر بالایی دارد. رنگ بندی شاد و متنوعی دارد و قابل شست و شو نیز می باشد. کودک از بازی با این وسیله قدرت فکری، تخیلی و ذهنی خود را افزایش می دهد.
ماهی تعادلی از جنس پلی اتیلن می باشد و در دو مدل با سقف و بدون سقف عرضه می گردد.میز و صندلی مخصوص به کوچولو ها را فراموش نکنید. کودک نیاز دارد تا بر روی میز و صندلی متناسب با سن خود بنشیند و انجام تکالیف نماید. مدل میز و صندلی استار پیشنهاد ما به شما می باشد. این میز و صندلی از جنس پلی اتیلن بوده و به راحتی حمل و جابه جا می شوند.صندلی آن تحمل وزن تا 100 کیلو را دارد و دارای پایه های ضبدری است تا مانع لق خوردن آن شود و رنگ بندی متنوعی دارد.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *