مقالات

ماهی تعادلی:

ماهی تعادلی:
امروزه به دلیل بیماری های همه گیر و شرایط سختی که در تعامل افراد به وجود آمده است کودکان بیشتر در خانه مجبورند بمانند و خود را در خانه سرگرم سازند چرا که والدین دیگر علاقه ای ندارند فرزند خود را به مکان‌های عمومی مثل مهدکودک‌ها خانه بازی ها و پارک ها ببرند بنابراین به دنبال راه حل هایی برای سرگرم کردن فرزندان خود در منزل می گردند. این راه‌حل‌ها اسباب بازی ها می باشند که کوچولوها خیلی زود جذب آن می‌شوند.
ماهی تعادلی یکی از انواع اسباب بازی های محبوب و شیرین می باشد که کودکان علاقه زیادی به بازی کردن با آن نشان می‌دهند. یک بازی تک نفره که کودک با وزن خود آن را به حرکت در می آورد و نیاز به مونتاژ و یا نصب ندارد. بازی با ماهی تعادلی به این صورت می باشد که کودک سوار بر آن به جلو و عقب سر میخورد. سطح صیقلی و شیب ملایم این وسیله حرکت را برای کودکان راحت تر ساخته است. رنگ بندی شاد، جذاب و متنوع آن، انتخاب شما را راحت‌تر می‌کند و فرزند شما با هر سلیقه ای که باشد می‌تواند ماهی تعادلی دلخواه خود را انتخاب نماید. جنس آن از پلی اتیلن می باشد که باعث عمر طولانی و کارایی بالای آن می شود و شما چندین سال هم می توانید از آن استفاده نمایید. تحمل وزن بالایی دارد و یک فرد بزرگسال نیز می‌تواند بر روی آن بنشیند. اما طراحی آن برای کودکان می باشد.
ماهی تعادلی قابل شستشو بوده و با مواد شوینده به جز سفید کننده ها می توانید آنرا بشویید و خیلی راحت هم خشک نمایید. حمل بسیار راحتی دارد و به آسانی می‌توانید آن را جابجا کنید و هرکجا که خواستید بگذارید. به دلیل فضای کمی که اشغال می کند مورد استفاده در منازل، آپارتمانها می باشد که البته در مهد کودک و خانه بازی ها و پارک ها هم مصرف بالایی دارد. دوتا دسته کنار سر این اسباب بازی (ماهی تعادلی) قرار داده شده است تا کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ کند. همچنین دوتا جا پایی کشیده کنار وسیله تا کودک پاهای خود را بر روی آن قرار دهد. در کنار این اسباب بازی جذاب می توانید از دیگر اسباب‌بازی‌های روز استفاده نمایید تا بازی برای کودک تکراری نشود. بازی هایی مثل الاکلنگ خرچنگ که بسیار کاربردی و جذاب است همچنین همزمان ۴ کودک می توانند سرگرم بازی با آن شوند. زمانی که این وسیله را برعکس می کنید به شکل میز می شود که چهار کودک می‌توانند دور آن نشسته و به بازی و کار دستی مشغول شوند. استفاده از سرسره موزی هم می تواند ایده خوبی باشد که کوچولوها عاشق بازی با آن هستند. جنس آن از پلاستیک فشرده می باشد که عمر خوبی هم دارد. کنار آن دوتا دسته تعبیه شده است تا کودک به راحتی از پله ها بالا برود و به پایین سر بخورد. به دلیل جمع و جور بودن و قابلیت جابجایی می توانید در منزل، آپارتمان ها،خانه بازی ها و مهدکودک ها نیز استفاده نمایید.
ماهی تعادلی در دو مدل با سقف و بدون سقف عرضه می‌شود که به میل و سلیقه خود می توانید خریداری نمایید. جهت امنیت مکان بازی کوچولوی خود میتوانید از تاتامی در اصفهان، که یک کفپوش منعطف و بسیار پر مصرف بین مهد کودک و خانه بازی ها می باشد استفاده نمایید. این کفپوش قابل شستشو بوده و آب درون آن نفوذ پیدا نمی‌کند و نصب بسیار راحتی دارد.
خلاصه:
ماهی تعادلی یک بازی جمع و جور و شیرین می باشد که کودکان علاقه زیادی به بازی کردن با آن دارند به دلیل فضای کمی که اشغال می کند به راحتی می توانید از آن در اتاق کودک، منازل، آپارتمانها، خانه بازی ها، پارک ها و مهدکودک‌ها استفاده نمایید. جنس آن از پلاستیک فشرده می باشد که عمر بالایی داشته و تحمل وزن بالایی نیز دارد. به طوری که یک فرد بزرگسال نیز می تواند بر روی آن بنشیند. در رنگ بندی های شاد و جذاب تولید می‌شود و بازی کردن با آن بسیار راحت است. به این گونه که کودک بر روی اسباب بازی نشسته و به جلو و عقب سر میخورد. سطح صیقلی و شیب ملایمی که دارد این امر را راحت می‌کند. دوتا دسته و جا پایی در کنار وسیله قرار داده شده است تا کودک تعادل خود را حفظ کند و به امنیت آن بیافزاید. ماهی تعادلی می تواند یک گزینه عالی برای هدیه به فرزند شما باشد.

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *