مقالات

ماهی تعادلی:

ماهی تعادلی:
از جمله بازی های پرفروش و پرطرفدار بین کودکان است که علاقه خاصی به این بازی نشان می‌دهند. یک وسیله کم جا و جذاب که به سادگی در هر مکانی که دوست داشته باشید می توانید آن را بگذارید تا کودکان از آن استفاده کنند و لذت ببرند.
ماهی تعادلی بازی آرام و دوست داشتنی می باشد که بسیار مناسب برای والدینی است که به دنبال بازی می‌گردند تا بتوانند آن را به راحتی در اتاق کودک و یا منزل بگذارند و کودک خود را سرگرم بازی کنند تا به تکاپو واداشته شود. وسیله شیرین که با رنگ بندی شاد، زنده و متنوع کودکان را جذب خود می سازد و از بازی کردن با آن خسته نمی شوند چرا که ماهی تعادلی از استانداردهای روز دنیا برخوردار می‌باشد و تحمل وزن بالایی داشته اما ابعاد آن مناسب جهت استفاده کودکان ۲ تا ۶ سال می باشد.جنس آن از پلی اتیلن (پلاستیک فشرده) است که باعث می‌شود از عمر بالایی برخوردار باشد و به سادگی هم شسته و خشک می‌شود همچنین وجود جاپایی در کنار ماهی تعادلی برای گذاشتن پای کودک بر روی آن و دو تا دسته کنار سر وسیله باعث می شود تا استاندارد و امنیت آن بالا برود و خیال شما از بازی کودکتان راحت باشد. ولی به میل و سلیقه می توانید مکان را با تاتامی در اصفهان ایمن سازید تا اگر ناگهانی هم کودک حین بازی کردن به زمین بیفتد آسیب جدی نبیند. تاتامی در اصفهان استاندارد بوده و یک کفپوش پر فروش و بسیار عالی به شمار می‌آید که بین مهدکودک ها، خانه بازی ها و حتی منازل، جهت پهن کردن در اتاق کودک بسیار مناسب می باشد.در رنگ بندی متنوع به تولید می‌رسد و همچنین قابلیت شست و شو داشته و آب در آن نفوس پیدا نمی‌کند و خیلی سریع هم خشک می‌شود.
ماهی تعادلی یک بازی خاص می باشد که تداعی کننده تاب و الاکلنگ تک نفره می باشد و کودک با نشستن بر روی آن و سر خوردن به جلو و عقب لذت خاصی از بازی خود می‌برد. سطح صیقلی و شیب ملایم این اسباب بازی باعث می شود تا کودک به راحتی بتواند از آن استفاده نماید.
ماهی تعادلی نیاز به هیچگونه سرهم‌بندی و یا ابزاری جهت نصب نداشته و به سادگی می توانید از آن استفاده کنید. وزن کم آن باعث می‌شود که به راحتی آن را جابجا کنید و در هر مکانی که دوست داشتید بگذارید و شاهد بازی و مشغول بودن کودک خود باشید. این وسیله را می توانید در دو مدل با سقف و بدون سقف خریداری نمایید و به کودک خود هدیه دهید.
ماهی تعادلی را می‌توانید در مهدکودک‌ها، خانه، ویلا، باغ ها، خانه بازی ها، پارک ها یا هر مکانی که با کودک سر و کار دارد بگذارید و کودکان را سرگرم سازید. پیشنهاد میکنیم در کنار ماهی تعادلی از دیگر وسایل بازی کودکان نظیر تاب سرسره abc تاب سرسره کشتی و تاب سرسره سنجاب که طراحی بسیار دوست‌داشتنی دارند استفاده نمایید و کودک را بیشتر به تکاپو و فعالیت وادارید تا کودک مابین بازی خود بتواند از دیگر بازی‌ها نیز بهره ببرد و از یکنواختی بازی و خستگی در بیاید. سرسره موزی و یا سرسره 7 پله فرینا از جمله بازی های شاد و جذاب میباشند که هرکودکی دوست دارد ساعت‌ها با آن مشغول بازی شود. این سرسره ها از پلی اتیلن می باشد که از عمر خوبی برخوردار هستند.قابل شست و شو بوده و خیلی زود هم خشک می‌شوند. کنار این سرسره های زیبا یک حلقه بسکتبال نیز تعبیه شده است. وجود عروسک خرس بزرگ نیز مکان شما را به کل عوض می کند. این عروسک جذابیت خاصی داشته و کودکان علاقه خاصی به آن نشان می دهند. صندلی استار و یا صندلی وانیا، چیکو و لبخند از نمونه میز و صندلی های پرفروش و پرطرفدار بین اکثریت کودکان می باشد که وجودش در اتاق هر کودکی الزامی می باشد. تمامی این صندلی ها از جنس پلاستیک فشرده بوده و تحمل وزن بالایی دارند و قابل شست و شو نیز می‌باشند.
خلاصه:
ماهی تعادلی جزء آن دسته از اسباب بازی های جذاب و دوست داشتنی است که بین مهدکودک‌ها، مصارف خانگی، باغ ها، ویلاها و مراکز آموزشی بسیار پرفروش می باشد. کودکان با استفاده از آن لذت زیادی میبرند چرا که تداعی کننده بازی تاب و الاکلنگ بوده و کودک با وزن خود آن را به جلو و عقب تکان می دهد و به بازی مشغول می‌شود. سطح صیقلی و شیب ملایم این کار را راحت‌تر می‌کند. همچنین وجود جاپایی در کنار وسیله و دو دسته کنار سر آن باعث امنیت و استانداردی وسیله می شود. در رنگ بندی های شاد و متنوع به مصرف می رسد. همچنین به دلیل جنس آن که از پلی اتیلن می باشد دارای مقاومت بالا بوده و عمر خوبی هم می کند و همچنین قابل شست و شو بوده و به راحتی می توانید آن را بشویید و خیلی زود هم خشک می شود.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *