مقالات

ماهی تعادلی

ماهی تعادلی:
ماهی تعادلی، یکی از وسایل بازی کودکان است که بسیار پرطرفدار و دوست داشتنی بین کودکان است.
ماهی تعادلی که فرم یک الاکلنگ تک نفره را دارد بسیار پر مصرف در خانه بازی ها مهدکودک‌ها و منازل می باشد وجود دون دون هایی بر روی بدنه یا حالت های خط و خش یا سفیدک بر روی بدنه ماهی تعادلی خصوصاً در رنگ آبی یکی از ویژگی‌های ماهی تعادلی است که برای بیشتر مشتری ها معمولا اهمیت بالایی دارد .
ماهی تعادلی برای کودکان ۲ تا ۶ سال بسیار مناسب است و با صندلی و نشیمنگاهی که شیبی ملایم هم دارد باعث می‌شود که کودکان به راحتی به جلو و عقب سر بخورند و از بازی خود لذت ببرند.
ماهی تعادلی را می‌توان گفت ترکیبی از تاب و الاکلنگ است که یک کودک در یک طرف و کودک دیگر طرف مخالف الاکلنگ می‌نشستند و به کمک وزن خود وسیله بازی شان را بالا و پایین می بردند. اما ماهی تعادلی به تنهایی خصوصیات تاب و الاکلنگ را حفظ کرده و با وزن خود کودک به جلو و به عقب سر میخورد.
ماهی تعادلی بسیار محکم و مقاوم است و کارایی بسیار بالایی دارد که اگر از آن به خوبی استفاده شود می‌توانید حتی آن را سالها هم در کنار خود داشته باشید. به سادگی قابل شستشو می باشد و ما می‌توانیم با شوینده های خانگی آن را شستشو و به آسانی و سریع هم خشک کنیم.فقط در شستشوی آن توجه داشته باشید که از سفید کننده ها استفاده نکنید این کار باعث از بین رفتن تدریجی و عمر کوتاه تر ماهی تعادلی می‌شود. ماهی تعادلی در ۶ رنگ اصلی و شاد که بین کودکان بسیار پرطرفدار می باشد عرضه می گردد. زرد، نارنجی، قرمز، صورتی، سبز، و آبی که البته کودکان زیر ۳ سال تمایل بالا برای استفاده از رنگ‌های شاد و زنده مثل قرمز صورتی و نارنجی را دارند.
ماهی تعادلی به دو گونه سقف دار و بدون سقف تولید و به مصرف می رسد و کودکان با هرگونه سلیقه که هستند می توانند ماهی تعادل خود با رنگ های مورد نظر خود را انتخاب کنند
ماهی تعادلی به گونه ای ساخته شده است که حتی تحمل یک آدم با وزن بالا را هم داشته باشد اما ابعاد آن برای کودکان ساخته شده است و مناسب رده سنی آنان است.
ماهی تعادلی دوتا دسته‌های بلند کنار خود دارد و کودک با گرفتن این دسته ها به سادگی تعادل خود را حفظ می‌کند. همچنین ارتفاع مناسب برای نشیمنگاه با شیب ملایم و ایمنی و جاپایی های کشیده در دو طرف ماهی تعادلی باعث شده‌اند که این محصول از هر جهت ایمنی لازم را داشته باشد .
ماهی تعادلی برای مصارف خانه بازی و مهدکودک ها بسیار پر طرفدار بوده و صاحبان این مشاغل با نصب کردن تاتامی در اصفهان رنگی و با شکل و طرح های رنگی متنوع ایمنی آن را بسیار بالاتر هم می برند و زیبایی فضای خود را با به کارگیری استخر توپ با توپ های رنگی فراوان و الاکلنگ های دونفره همچنین تاب و سرسره موزی و تونل در کنار توپ استخری هیجان و جذابیت محیط خود را بالا می‌برند و شادی کودکان را با به کارگیری این وسایل بازی دوچندان می کند. کودکان معمولاً از یک بازی مداوم و یک نواخت زود خسته می‌شوند و اگر ماهی تعادلی را برای مصارف خانگی انتخاب می کنید پیشنهاد می شود در کنار آن از یک استخر توپ بادی و یا از لوگو فله ای استفاده کنید که کودک شما از یکنواختی بازی بیرون بیاید و از بازی در خانه لذت ببرد ماهی تعادلی با وزن کم و فضای اشغالی محدود و رنگهای متنوع و مدل های با سقف و بدون سقف و شکل حیوان های مختلف باعث شده است که یک انتخاب بسیار مناسب جهت هدیه به کودکان و موردی سریع جهت انتخاب ما باشد، چون به سادگی در هر مکان حتی رستوران ها هم می‌توان از آن استفاده و آن را جا به جا کرد.
خلاصه: با توجه به شیوه زندگی کنونی و گذراندن وقت بیشتر کودکان در منازل، والدین به فکر استفاده بسیار زیاد از وسایل بازی و سرگرمی در منزل برای کودکان خود افتاده‌اند ماهی تعادلی یکی از وسایل پرطرفتار و پر فروش، کم جا، سبک، قابل حمل و قابل شستشو بین مصرف کننده هایی مثل مهدکودک‌ها و خانه بازی ها و منازل بوده و گزینه بسیار خوب جهت انتخاب به شمار می‌رود. عمر بالا، کارآیی مناسب، رنگ بندی متنوع و شاد مدل های با سقف و بدون سقف شکل حیوان های مختلف این محصول باعث شده است کودکان با هر سلیقه که هستند ماهی تعادلی مورد نظر خود را انتخاب کنند. دسته های بلند در کنار ماهی تعادلی نشیمنگاه با شیب ملایم که کودک به سادگی روی آن به جلو و عقب لیز بخورد و همینطور دو تا جای پا در کنار آن ایمنی ماهی تعادلی را بسیار بالا برده اند.

 

اگر می خواهید در باره این محصول و خرید ان بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *