مقالات

ماهی تعادلی کودک

 ماهی تعادلی، یکی از وسایل جالب توجه برای کودکان و بازی  و سرگرمی برای آنان می باشد که از جنس، مواد نو، پلی اتیلنی ساخته شده و در دو مدل ارائه می شود با سقف و بدون سقف که برای کودکان یک تا پنج سال مناسب می باشد.

 ماهی تعادلی، همانگونه که از اسمش پیدا است جهت تقویت سیستم تعادل کودکان و تقویت هماهنگی چشم و بدن آنان می باشد.

 ماهی تعادلی، در ۶ رنگ اصلی قرمز ، صورتی ، نارنجی ، زرد ، سبز ، و آبی که به شکل حیوانات دریایی می باشد.

 ماهی تعادلی، قابل شستشو با مواد شوینده خانگی بوده و عمر ، دوام ، مقاوم و کارایی بسیار بالایی دارد. البته توجه داشته باشید که در شستشوی آن از مواد سفید کننده استفاده نشود چرا که به مرور باعث از بین رفتن و عمر کمتر ماهی تعادلی ما می‌شود.

ماهی تعادلی، بسیار امن و استفاده از آن برای کودکان آسان بوده و والدین می‌توانند با خیال راحت کودک خود را با ماهی تعادلی سرگرم کنند. برای امنیت بیشتر و یا جذابیت و زیبایی مکان کودکان می توان  دور تا دور آن را تاتامی اصفهانی با رنگ های روشن و جذاب و یا شکل های مختلف بر روی آن که به دلخواه می توان انتخاب کرد و یا وسایل بازی و سرگرمی دیگر مثل استخر توپ با توپ استخری های رنگی روشن و سرسره موزی در کنار آن استفاده کرد تا کودک از یکنواختی بازی‌های خود خسته و دلزده نشود.

 ماهی تعادلی یک محصول بازی و سرگرمی بسیار پرفروش در بین خریداران آن مثل مهدکودک‌ها خانه بازی ها و یا حتی منازل می باشد.

 ماهی تعادلی، با صندلی پهن و راحت و دو رکاب کنار آن برای قرار گرفتن پای کودک  و دستگیره بلند در کنار آن از امنیت خوبی برخوردار می‌باشد و به دلیل وزن کم آن و جابجایی راحت و فضای کمی که اشغال می کند بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

ماهی تعادلی را هنگامی که کودک ما با دستان خود محکم لمس می کند( فشار عمقی ) باعث تحریک حس عمقی بر روی حس های فوقانی تر می شود و در نهایت باعث تقویت یادگیری و دقت کودک می‌شود این حس مبنای  شناخت ما از بدن خود است. تا زمانی که حرکت در بدن ما است این گیرنده ها فعال می باشند. همچنین این حس مسئول درست نشستن بر روی صندلی، ماهی تعادلی ، الاکلنگ، تاب و ….است.

 سیستم وستیولار سیگنال‌هایی به ساختارهای عصبی که حرکات چشم های ما را کنترل می‌کند همچنین عضلاتی که سرما را نگه می‌دارد می‌فرستد و باعث کارایی و عملکرد بهتر و مفیدتر و درست‌تر بدن ما می‌شود.

 خلاصه؛ ماهی تعادلی وسیله بازی و سرگرمی کودک و کمک به هماهنگی سیستم حس عمقی آنها می‌باشد. یک وسیله سبک با فضای اشغالی بسیار کم که به سادگی قابل حمل و جابجایی می باشد. با رنگ های روشن و جذابی که دارد به آسانی کودکان را جذب خود می‌کند و یک هدیه خوب جهت انتخاب ما برای کودکان خود می باشد. عمر بالا و شستشوی راحت داشته و با صندلی و رکاب های کنار آن جهت قرار گرفتن پای کودک بر روی آن و دو دسته بلند و محکم  جهت تعادل بیشتر کودک، یک وسیله ایمن و کاربردی به حساب می آید.

اگر میخواهید درباره مشخصات و خرید این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید.

اگر میخواهید درباره ماهی تعادلی بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *