مقالات

ماشین پدالی اینجوسا:

ماشین پدالی اینجوسا:
ماشین بازی و دوچرخه سواری از آن دسته بازی‌های بسیار هیجانی و دوست داشتنی می باشند که کودکان از بازی با این اسباب بازی ها خسته نمی شوند و اگر به حال خودشان رهایشان کنید دوست دارند برای ساعت ها بر روی وسیله مورد علاقه خود بنشینند و دور بخورند و بازی کنند.
ماشین پدالی اینجوسا از این قبیل بازی‌ها است که هر کودکی با دیدن آن عاشقش می شود و خیلی زود دوست دارد بر روی آن بنشیند و به بازی مشغول شود. رنگ بندی شاد و زیبای این اسباب بازی و طراحی دوست داشتنی اش هر کودکی را جذب خود می‌کند. با وجود زندگی های امروزی چه خوب می شود که کودک به جای بازی های کامپیوتری و علاقه مند شدن به بی تحرکی و یا وابسته شدن به گوشی، با ماشین پدالی اینجوسا سرگرم باشد و وسیله بازی محبوب کوچولوی شما شود تا کودک به راحتی تحرک کرده و موجب فعالیت بدنی آن شود و از کسالت، تنبلی و یکنواختی کارهای روزانه خود و بازی های یکنواخت بیرون بیاید. ماشین پدالی اینجوسا از جنس پلی اتیلن و فریم فلزی ضد زنگ است که باعث عمر بالا و کارایی خوب و منحصر به فرد ماشین دوست داشتنی ما می‌شود. این ماشین با وجود طراحی شیک از اسباب بازی های پرفروش و پر مصرف بین دیگر مدل‌های اسباب بازی می باشد. خرید یک ماشین پدالی اینجوسا و هدیه دادن به کودک دلبندتان نه تنها باعث شادی، خوشحالی و ذوق زدگی کودکتان می شود بلکه شما را هم راضی می‌کند چرا که با خوشحالی کودکتان و تحرک و شیطنتش لذت خواهید برد.این اسباب بازی کودک را به نام A700 نیز می‌شناسند که مناسب گروه سنی 3 تا 7 سال می باشد. این ماشین چهار چرخ به دلیل توجه سازندگان به مسائل ارگونومی نشستن بر روی آن را برای گروه سنی یاد شده بسیار آسان و راحت ساخته و یک ویژگی عالی دارد و آن این است اگر با نشستن کودک بر روی صندلی پایشان به پدال ها که در چرخ های جلوی ماشین پدالی اینجوسا قرار داده شده است نرسید می‌توان صندلی آن را که از جنس پلی اتیلن قوی می باشد به سمت جلو ریگلاژ کرد. توجه داشته باشید که این اسباب بازی به وسیله پدال ها حرکت می کند و کودک با فعالیت بدنی وسیله را به حرکت در می آورد که باعث تحرک خود کودک نیز می شود. همانند ماشین های شارژی و باتری خور زود خراب نمی شود و مخارج بالا روی دست شما نمی گذرد.
ماشین پدالی اینجوسا را در کنار دیگر اسباب بازی ها استفاده نمایید تا بازی حالت تکراری و یکنواختی و در نهایت خسته کننده برای کوچولوی شما نشود. می توانید از انواع سرسره ها بهره ببرید و به میل و دلخواه یکی از آنها را در اتاق فرزندتان بچینید و شاهد بازی کردن کودکتان باشید. مدل هایی نظیر سرسره موزی که از مدل های بسیار پرفروش و پر مصرف بین مهدکودک‌ها خانه بازی ها نیز می باشد بهره ببرید و یا مدل abc و سرسره سنجاب، سرسره ۷ پله فرینا که یک حلقه بسکتبال نیز کنار آن می باشد و یا مدل های سرسره کارینا و سرسره سارینا که به دلخواه و سلیقه می توانید از سایت دورناتوی دیدن نمایید و سفارش دهید. گذاشتن عروسک خرس اسباب بازی بر روی ماشین پدالی اینجوسا برای زیبایی بیشتر و یا استفاده فرزندتان بسیار می تواند به بازی آنان روحیه ببخشد و کودک عروسک خود را سوار بر ماشین دور بدهد و لذت ببرد. استفاده از تاب کودک آویز می تواند جالب باشد و فضای اتاق کودک را به کلی عوض کند و شما نیاز ندارید که هر روز فرزندتان را به پارک برای بازی کردن ببرید. با خرید یک میز و صندلی هم می توانید مکانی برای فعالیت‌های کودک و انجام بازی‌های فکری ایجاد نمایید و دیگر خیالتان هم از نشستن کودک بر روی یک میز استاندارد راحت باشد چرا که تمامی میز و صندلی های کودکان از استانداردهای لازم برخوردار هستند. مدلهایی که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم: صندلی و میز استار، میز و صندلی چیکو، میز و صندلی لبخند و میز صندلی وانیا می‌باشند. و یا میز دوکاره پلی اتیلن و یا میز دوکاره خرچنگ خریداری نمایید این مدل میز ها بسیار پرفروش و جذاب می باشد که همزمان چهار کودک می‌توانند از آنها استفاده نمایند و زمانی که دوست داشتند به بازی مشغول شوند میز رابرعکس کرده تا تبدیل به یک الاکلنگ زیبا شود.
خلاصه:
ماشین پدالی اینجوسا از آن دسته بازی های پرطرفدار و دوست داشتنی بین کودکان می باشد که علاقه زیادی دارند تا ساعت‌ها به بازی با آن مشغول شوند. این ماشین توسط پدال ها که در چرخهای جلو قرار داده شده‌اند حرکت می‌کند و جنس آن از پلی اتیلن و فریم ضد زنگ می باشد که از عمر بالایی هم برخوردار است و مناسب گروه سنی ۳ تا ۷ سال می‌باشد از خصوصیات این وسیله اینکه، اگر پاهای کودک به پدال ها نرسید می‌توانید صندلی آن را که از جنس پلاستیک فشرده و مرغوب است به جلو ریگلاژ کنید. این اسباب بازی دوست داشتنی را به نام A700 نیز می‌شناسند و در رنگ بندی های شاد و زنده به مصرف می رسد. به دلیل توجه سازندگان آن به مسائل ارگونومی، کودک با ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نمی شود

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *