مقالات

ماشین دیوانه:

ماشین دیوانه:
ماشین دیوانه یک اسباب بازی بسیار دوست داشتنی بین کودکان می باشد که حسابی با آن سرگرم می شوند. بازی های کنترلی همیشه مورد استقبال کودکان بوده و کودکان خیلی خوب از بازی با آن ذوق زده میشوند. این ماشین دیوانه که بین کودکان بسیار هم معروف است به هیچ عنوان هیچ کجا گیر نمی‌افتد و با چرخ های ماشین که به سادگی به هر طرف می چرخند خودش را نجات می‌دهد و از حرکت نمی ایستد.
ماشین دیوانه با پخش موزیک و نور زیبا که با چراغ های رنگی همراه است برای کودک بسیار شادی آور به شمار می آید.ماشین دیوانه توسط یک ریموت کنترل بی سیم که دو عدد باطری قلمی میخورد هدایت می شود. موزیک آن بسیار هیجان آور است که به محض روشن شدن پخش می‌شود. دکمه خاموش و روشن آن در زیر ماشین دیوانه قرار داده شده است و دارای باطری شارژی است که توسط آداپتور همراه محصول به طور مستقیم شارژ میشود. حرکات سریع دارد که به راحتی به تمام جهات می‌چرخد و یک چرخ کوچک دربالای این ماشین باعث می‌شود که خود را رها سازد و بازی با آن قدرت هیجانی کودک را تقویت می‌کند. این ماشین بسیار پرجنب وجوش می‌باشد و در فضای باز و بیرون از خانه هم کودک می‌تواند از آن استفاده نماید و با کنترل آن را هدایت کند. نوع ماشین دیوانه مسابقه ای می باشد و در کل نوع زیبایی دارد و چرخ های آن که ژله ای می باشند باعث می‌شود خیلی راحت از خیلی سطوح بالا برود. همچنین این ماشین زیبا و منحصر به فرد قابلیت حرکات آکروباتیک را دارد که این مسئله برای کودکان بسیار مورد توجه می باشد. رنگ بندی متنوع دارد که کودک با هر سلیقه که باشد می‌تواند ماشین دیوانه دوست داشتنی خود را داشته باشد. اگر دوست داشته باشید در کنار ماشین دیوانه ایجاد بازی های بیشتر و متنوع برای کودک نمایید تا حسابی سرگرم شود، بازی کند و لذت ببرد سرسره هفت پله فرینا یک انتخاب عالی می‌تواند باشد که در رنگ بندی های متنوع تولید می‌شود و جنس آن از پلی اتیلن می‌باشد و عمر بالای هم می کند. در کنار سرسره 7 پله فرینا یک حلقه بسکتبال نیز تعبیه شده است تا کودک به جنب و جوش وا داشته شود.میز دوکاره پلی اتیلن نیز از وسایل جذاب و دوست داشتنی برای کودکان می باشد که حسابی کودک را جذب خود می‌کند.به شکل خرچنگ تولید می‌گردد و همزمان ۴ کودک می‌توانند از آن استفاده کنند. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و شما می توانید سال‌ها از آن استفاده نمایید. همچنین زمانی که این میز را برعکس می کنید تبدیل به یک الاکلنگ جذاب می شود که صندلی‌های آن دارای پشتی بوده تا مانع از افتادن کودک شود و از استاندارد بالایی برخوردار است. تونل هزارپا نیز می‌تواند برای کوچولوی شما جالب باشد و کودک حسابی به بازی با آن سرگرم شود و فضای بازی کودک را جذاب می سازد. سرسره موزی نیز از دیگر مدل های سرسره می باشد که بین مهد کودک ها و خانه بازی ها و مصارف خانگی نیز بسیار پرفروش می باشد.
خلاصه:
ماشین دیوانه یکی از اسباب بازی های منحصر به فرد و بسیار دوست داشتنی بین کودکان می باشد که حسابی با آن سرگرم شده و به آن علاقه نشان می دهند.
ماشین دیوانه دارای ۶ تایر می باشد که به هر جهتی چرخش می نمایند و تایرهای ژله ای آن باعث می‌شود تا به راحتی از خیلی سطوح بالا برود و اصلاً گیر نمی‌افتد. دارای رنگ بندی شاد و جذابی است که کودک با هر سلیقه ای که باشد می‌تواند ماشین دیوانه خود را انتخاب کند. این ماشین دکمه خاموش روشن داشته که در زیر وسیله قرار داده شده است و به محض روشن کردن آن شروع به پخش موزیک هیجانی کرده و چراغ های رنگی آن روشن می شود. با یک کنترل بی سیم که ماشین دارد می توانید آن را کنترل کنید. دوتا باتری قلمی می‌خورد که توسط آداپتور همراه با محصول به طور مستقیم شارژ می شود.

اگر می خواهید درباره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *