مقالات

لگو فله ای:

لگو فله ای:
اگر به دنبال یک بازی فکری هستید که کودکتان را ساعت‌ها به خود مشغول سازد و باعث رشد فکری، ذهنی و عقلی کودک شما شود، همچنین از بازی با آن کودکتان خسته نشود، لگو فله ای یک بازی عالی و منحصر به فرد است که از خرید آن لذت خواهید برد. این اسباب بازی جذاب و شیرین از جنس پلاستیک بوده و از عمر بالایی برخوردار است. و به راحتی خراب نمی شود و کودکتان می تواند چندین سال از آن استفاده نماید. قابل شست و شو بوده و در ابعاد گوناگون و رنگبندی شاد و متنوع به تولید می‌رسد که بر روحیه لطیف کودکتان تاثیرات مثبت به جای می گذارد. می توانید این قطعه های پلاستیکی را درون وان کودک خود بریزید و اجازه دهید که حین حمام کردن کودکتان بازی کند و لذت ببرد.
لگو فله ای یکی از بازی های جالبی است که کودک از بازی با آن هرگز دل زده نمی‌شود چرا که می‌تواند بارها آن را خراب کند و دوباره از نو و طرح جدید بسازد. در خرید آن حتماً توجه به سن کودکان نمایید برای مثال: جهت استفاده کودکان زیر یک سال از لگو فله ای های محدود تر و بزرگتر استفاده نمایید تا کودکان حین استفاده از آن دل زده نشوند و برعکس هر چه سن کوچولوی شما بیشتر می شود باید از لگو های بیشتر در ابعاد کوچکتر استفاده نمایید تا کودک بهتر بتواند از آن استفاده نماید و بازی خسته کننده نشود. بازی با لگو فله ای باعث تقویت قدرت کلامی، فکری، قدرت تخیل و قدرت ذهن کودکان می‌شود. پیشنهاد می کنیم حتما از یک میز و صندلی مخصوص کودک نیز استفاده کنید تا کودک شما بر روی آن نشسته، به بازی فکری خود و یا هر فعالیتی که دارد بپردازد و همچنین خسته نشود. صندلی و میز استار گزینه مناسب و عالی می باشد و از عمر بالایی برخوردار است. همچنین تحمل وزن تا ۱۰۰ کیلوگرم را دارد. در رنگ بندی متنوع و شاد به تولید می‌رسد. صندلی آن دارای پایه هایی به شکل ضربدری است تا مانع لق خوردن آن و افتادن کودک شود. مدلهای دیگر میز و صندلی نیز موجود است که در سایت درناتوی می‌توانید دیدن نمایید. و با هر رنگ بندی که دوست داشتید سفارش دهید.
لگوفله ای مورد استفاده در مهدکودک ها، خانه بازی ها، منازل و آپارتمان ها می باشد قطعات پلاستیکی آن به سادگی در هم فرو رفته و شکل‌های گوناگون به وجود می‌آورد. هنگام بازی با آن کودک دست به تخیل می‌زند و هر آنچه در ذهن دارد سعی می کند بر روی اسباب بازی خود پیاده نماید. در کنار این لگو فله ای حتماً از دیگر بازی هایی که کودک را به فعالیت وا می دارد استفاده نمایید تا کودک به تحرک وا داشته شود. مثل: خرید یک سرسره سنجاب که بسیار دوست داشتنی و زیبا می باشد. جنس آن از پلی اتیلن است و از عمر بالایی برخوردار است. قابل حمل و شست و شو بوده و یک سبد جهت بازی بسکتبال کنار آن قرار داده شده است تا کودک به بازی‌های بیشتری بپردازد. ماهی تعادلی نیز یک بازی تک نفره و دوست داشتنی است که در کنار لگو فله ای می‌تواند بسیار کودک شما را سرگرم سازد. این اسباب بازی را می‌توانید در مهدکودک‌ها، خانه بازی ها، منازل، آپارتمانها، باغ ها و فروشگاه ها استفاده نمایید. رنگ بندی شاد و متنوع دارد و در دو مدل با سقف و بدون سقف به تولید می‌رسد. بسیار مقاوم و با دوام می باشد و جنس آن از پلی اتیلن می باشد که قابل حمل و شست و شو می باشد. تاب سرسره طرح دلفین نیز یک پکیج کامل و جذاب با طراحی زیبا است که هر کودکی را جذب خود میکند. از ظرافت و زیبایی خاصی برخوردار است و استاندارد بالایی دارد. صندلی آن شامل پشتی و محافظ در جلو می باشد تا کودک هیچ گونه آسیبی حین استفاده از آن نبیند. دارای چهار تا پله بوده و از عمر بالایی برخوردار است. شامل یک تاب یک سرسره و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد.
خلاصه:
لگو فله ای یکی از انواع بازی های فکری است که حسابی کودکان را سرگرم می سازد. جنس آن از پلاستیک بوده و به راحتی خراب نمی شود. در خرید آن توجه نمایید که برای کودکان زیر یک سال از لگوهای محدودتر و با ابعاد بزرگتر استفاده نمایید و برعکس تا کوچولوی شما خسته نشود.لگو فله ای یک بازی جذاب و دوست داشتنی می باشد که هر گز برای کودکان حالت تکراری پیدا نمی کند چرا که می‌تواند بارها و بارها آن را خراب کند و دوباره از نو بسازد. می توانید این قطعه های بازی رنگی را در وان حمام فرزندتان بریزید تا حین حمام کردن به بازی مشغول شود. برای انجام بازی‌های فکری کودکان از میز و صندلی استفاده کنید تا کودک خسته نشود و بر روی میز و صندلی مخصوص به خود بنشیند. صندلی استار از نمونه های پرفروش و دوست داشتنی است که از عمر بالایی برخوردار است. جنس آن از پلی اتیلن بوده و از مقاومت بالایی برخوردار است و تحمل وزن تا ۱۰۰ کیلوگرم را دارد. ماهی تعادلی را نیز در کنار لگو فله ای خریداری نمایید تا کودک شما به بازی و فعالیت وا داشته شود. این بازی تک نفره می باشد که کودک با وزن خود آن را به حرکت در می آورد. از مقاومت بالایی برخوردار است و در رنگ بندی شاد و متنوع به تولید می‌رسد. سرسره سنجاب نیز دارای طراحی شیک و جذاب است که وجودش کودک شما را حسابی سرگرم می سازد. یک سبد کنار آن قرار داده شده است تا کودک به بازی بسکتبال نیز بپردازد. تاب سرسره دلفین نیز یک پکیج کامل به حساب می‌آید که شامل یک سرسره، یک تاب و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد. تاب آن دارای پشتی و یک محافظ در جلو جهت برقراری استاندارد و امنیت وسیله قرار داده شده است. دارای چهار پله بوده و از عمر بالایی برخوردار است. همچنین قابل شست و شو بوده و طرح رنگ آن هر کودکی را جذب خود می کند.

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *