مقالات

لگو فله ای

لگو فله ای از آن دسته بازی هایی است که بسیار آموزنده بوده و کودک با بازی کردن با آن به آموزش کلمات جدیدتر و مهارتهای فکری، ذهنی می پردازد و پرورش می یابد. لگو فله ای یک بازی بسیار خاص و با اهمیت بین تمامی بازی های کودکان می‌باشد چرا که خصوصیات فراوانی دارد البته در ذهن بسیاری از ما خاطرات جالبی از این اسباب بازی وجود دارد و بدون شک از دسته بازی های دوست داشتنی و با اهمیت ما بوده‌اند. کودکان با بازی لگو یاد می‌گیرند، پرورش می‌یابند و ذهن خود را به چالش می‌کشند و کلمات جدید مثل انواع رنگها،کلمات، زیر، بالا، کنار، پهلو آشنا می‌شوند.
لگو فله ای از جنس پلاستیک می باشد که رنگ بندی شاد و متنوعی داشته و تاثیر گذار بر روحیه کوچولو ها می باشد. تاثیرات مثبت فراوانی، چرا که رنگ ها در دنیای کوچولوها بسیار با اهمیت و پر معنا هستند که معمولاً کودکان از رنگ‌های شاد و گرم خوششان می آید. عمر طولانی دارد و شما می توانید برای چندین سال هم از آن استفاده نمایید. قابل شستشو هستند و شما می توانید از این بازی در سرگرم کردن فرزندتان و یا گروهی از کودکان بهره ببرید و ساعت‌ها آنان را به بازی مشغول سازید چرا که لگو فله ای از بازی‌هایی به حساب می‌آید که اصلا حالت تکراری و کسل کننده پیدا نمی‌کند و کودکان می‌توانند بارها و بارها آن را به طرح‌ها و شکل‌های مختلف بسازند، خراب کنند و دوباره از نو بسازند.
لگو فله ای را میتوانید در وام حمام کودک هم بریزید تا هنگام حمام کردن بازی کند و سرگرم شود. کودک بر روی این لوگوها هر چیز در ذهن دارد را پیاده می‌کند و دست به تخیل می زند، در ذهن طرح ریزی می‌کند و سعی می‌کند این طرح‌ها را بر روی لگو فله ای پیاده نماید و به این شکل ذهن آنان پرورش می‌یابد. بنابراین حین بازی کوچولوی تان هرگز به آن ایده های خودتان را ندهید و اجازه دهید که هر چیزی که دوست دارند را طراحی کنند.
لگو فله ای را در مهدکودک ها، خانه بازی ها و منازل استفاده می نمایند و از بازی های معروف در دنیای کوچولوها می‌باشد. از بازی های شیرین و دوست داشتنی که کودکان دوست دارند از آن استفاده نمایند. کنار لگو فله ای پیشنهاد می‌کنیم از سرسره موزی هم بهره ببرید تا کودکان گزینه‌های بازی برای سرگرم کردن و بازی کردن خود در خانه داشته باشند. سرسره موزی مورد استفاده در منازل و آپارتمان ها و خانه بازی ها می باشد.شیب ملایم آن باعث می شود کودک از بازی با آن لذت ببرد. دوتا دسته کنار وسیله قرار داده شده است تا با آن تعادل خود را حین بالا رفتن از اسباب بازی حفظ کنند.
صندلی استار نیز وسیله ای لازم برای استفاده کودکان می باشد تا بر روی آن نشسته به فعالیت، بازی، نقاشی و یا خوردن عصرانه بپردازند. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و از عمر بالایی بر خوردار است. رنگ بندی شادی داشته و تحمل وزن تا 100 کیلو را دارد. پایه های صندلی آن به صورت ضربدری تهیه شده‌اند تا کودک بر روی آن تعادل خود را حفظ کند.
خلاصه:
لگو فله ای از جمله بازی های بسیار محبوب و دوست‌داشتنی است که معمولاً همگی ما از آن خاطرات فراوانی در ذهن داریم یک بازی منحصر به فرد که کودک می‌تواند ساعت‌ها به بازی با آن مشغول شود. شیوه بازی با این اسباب بازی به گونه ای هست که کودکان می‌توانند به صورت تکی تکی یا گروهی هم از آن استفاده نمایند. جنس آن از پلاستیک بوده و قابل شستشو می باشد. رنگ بندی شاد و جذابی دارد و از عمر بالایی برخوردار است. کودکان با بازی با لگو فله ای قدرت تخیل، قدرت ذهن،و قدرت تفکر خود را افزایش می‌دهند. در کنار لگو فله ای از بازی سرسره موزی هم استفاده نمایید. یک بازی جذاب و پر تحرک که کودک شما را حسابی سرگرم می‌کند. جنس آن از پلی اتیلن و دارایی عمر بالایی است.شیب ملایمی داشته و کودک با بازی با آن لذت خاصی می برد.رنگ بندی متنوع و طراحی شیکی دارد.
صندلی  استار کودک نیز از وسایل مورد استفاده کوچولوها می باشد که نیاز آنان است تا با نشستن بر روی آن به فعالیت‌های خود برسند. نقاشی بکشند، بازی کنند، کاردستی درست کنند و یا عصرانه بخورند. جنس میز و صندلی استار از پلی اتیلن می باشد و پایه های ضربدری آن مانع افتادن کودکان می‌شود.رنگ بندی متنوعی دارد که مدل‌های مختلف آن را در سایت دُرناتو می توانید دیدن نمایید.

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *