مقالات

لگو فله ای:

لگو فله ای:
امروزه بازی های سرگرم کننده و فکری بسیار مورد توجه والدین بوده و انواع بازی های فکری و سرگرم کننده را سعی دارند که برای کودک خود تهیه کنند یکی از این بازی های سرگرم کننده و جذاب لگو فله ای می باشد که یکی از بازی های فکری پرفروش می باشد و هیچگاه برای کودکان تکراری و خسته کننده نمی شود چرا که کودک می‌تواند آن را بارها و بارها ساخته و آن را خراب کند و دوباره با طرح دلخواه خود و جدید از نو بسازد و این عمل برای اکثریت آنان بسیار سرگرم کننده می باشد.
لگو فله ای با رنگ بندی بسیار جذاب و شاد برای کودکان طراحی شده است چرا که کودک علاقه زیادی به رنگ‌های شاد و گرم دارند و این امر در روحیه لطیف و حساس آنها بسیار تاثیرگذار می‌باشد.
لگوفله ای بارنگ های شاد مثل زرد، نارنجی، قرمز، صورتی، آبی، و غیره یکی از بازی هایی می باشد که رده سنی خاصی ندارد و هر رده سنی که باشید میتوانید از آن استفاده نمایید ولی در اندازه و شکل آن تغییراتی می باشد. مثلاً برای کودک زیر یک سال بهتر است از لوگوهای محدود تر و بزرگتر استفاده شود تا هنگام استفاده کودک آن را در دهان نگذارد و یا ببلعد چرا که در این سنین کودکان بسیار علاقمند هستند که هر چیزی را می بینند و به دستشان می‌رسد را ببلعند و اول از راه دهان با آن آشنایی پیدا می‌کنند. همچنین بزرگ بودن لوگوها برای کودک خسته کننده نمی شود و حوصله اش سر نمی رود و برای ساعت‌ها با آن مشغول می‌شود اما برای بزرگترها از لوگوهای بیشتر با رنگهای متفاوت نسبتاً کوچک تر استفاده می شود تا باعث خستگی آنان نشود.
لگوفله ای از جنس پلاستیک می باشد و با استفاده خوب از آن می‌توان چند سال هم از آن استفاده کرد و آن را نگه داشت.
لگوفله ای قابل شستشو می باشد و شما انواع آن را با سطل مخصوص و اندازه، ابعاد و شکل های متفاوت می توانید تهیه کنید و به فرزندتان هدیه کنید.
لگوفله ای باعث می‌شود تا قدرت تخیل کودک تقویت شود و هر چیزی که در ذهن می‌پروراند را به سادگی با شکل های دلخواه خود برروی لوگو طراحی کند. همچنین باعث مهارت‌های زبانی و شناختی می‌شود و با رنگ ها و کلمات جدید آشنا می‌شود.
لگوفله ای برای تمامی گروه های سنی و هر دو جنس دختر و پسر مناسب بوده و می‌توان گفت انگیزه قوی برای شروع ساخت یک خانه و ساختمان و پل می‌شود. و نسبت به کیفیت و کارایی منحصر به فرد خود قیمت بسیار مناسبی هم دارد.
لگوفله ای از بازی‌های به حساب می‌آید که همزمان چند کودک می‌توانند دور هم جمع شوند و به بازی با آن مشغول شوند و این امر در روحیه اجتماعی و جامعه شناختی کودک تاثیرات مثبت فراوانی دارد که حتماً برای فرزند خود باید در نظر بگیرید. علاوه بر این روی خلاقیت کودکان تاثیرات خوبی دارد و باعث می‌شود که استعدادهای کودک شکوفا شود. اگر فرزند شما به چند لوگو و ساختن آن به یک سبک خاص عادت دارد آن را تشویق کنید و به آن ایده دهید تا اطمینان یابد که کارهایش برای شما مهم است ولی هرگز به آن سمت و سویی که می خواهید خودتان داشته باشد را ندهید و بگذارید در ساختن و خراب کردن آزادانه تصمیم بگیرد.
خلاصه:
لگوفله ای یکی از بازیهای پرطرفدار می باشد که هر خانه ای که کودکی در آن است چند مدل از این لوگوها را هم می توانید پیدا کنید چرا که لگوفله ای یک بازی تک نفره و یا گروهی می باشد که از خصوصیات و خاصیت‌های بسیاری برخوردار است و همچنین رده سنی خاصی ندارد و تمام گروه‌های سنی می توانند از آن استفاده کنند ولی در انتخاب آن مناسب باره سنی به ابعاد و اندازه آن باید توجه لازم را داشته باشیم مثلا برای کودکان زیر یک سال از لوگوهای محدود و بزرگ استفاده شود و برعکس. از خصوصیات بارز لگوفله ای تقویت قدرت تخیل، مهارت‌های زبانی و شناختی می باشد. لگوفله ای در رنگ بندی های شاد و جذاب برای کودکان عرضه می‌شود و تاثیرات مثبتی بر روحیه فرزندان شما دارد. قابل شستشو می باشد و از جنس پلاستیک است که عمر طولانی دارد و به سادگی کودکان را کنار هم جمع می کند و مشغول یک بازی مفید که باعث می شود کودک روابط اجتماعی بهتری داشته باشد و این مسئله در آینده اجتماعی آنان تاثیرات خوبی به دنبال دارد. اگر به فکر خرید یک وسیله بازی و یا یک هدیه منحصر به فرد برای فرزندتان هستید پیشنهاد ما به شما لگوفله ای می باشد.

 

اگر میخواهید در مورد این محصول و خرید آن بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *