اخبار, مقالات

بازی لگو فله ای

بازی لگو فله ای بازی فکری محبوبی می باشد که چشم خیلی از کودکان را به خود جلب کرده و والدین سعی میکنند چند نمونه آن را حتماً بین دیگر اسباب بازی های فرزندشان بگنجانند.

لگو فله ای

از جمله بازی هایی به شمار می آید که از فواید زیادی برخوردار است و نمی توان به سادگی از آن گذشت.فواید مفید و تأثیر گذار در زندگی حال و آینده کودکان که نمی توان به راحتی از آن گذشت و به معرفی گوشه ای از آن ها به صورت مختصر در این مقاله خواهیم پرداخت. پس اگر دوست دارید با این بازی دوست داشتنی و فواید آن بیشتر آشنا شوید ما را در این مقاله دنبال کنید.

لگو فله ای

از جنس پلاستیک فشرده و با کیفیت می باشد که از عمر بالایی بر خوردار است و با نگهداری خوب از آن می توانید برای چندین سال هم آن را در کنار خود داشته باشید. دارای تنوع رنگی بسیار دوست داشتنی و شادی است که هر کودکی را جذب خود می کند.بازی با آن بسیار سرگرم کننده بوده و کودک شما می تواند هر بار آن را به شکل خاصی در آورد.

لگو فله ای را می توانید در مهد کودک ها و خانه بازی ها نیز استفاده کنید و کودکان را دور هم مشغول بازی و تعامل با یکدیگر وا دارید که از جمله خصوصیت بسیار عالی لگو فله ای می باشد که هم زمان چند کودک می توانند به بازی با آن مشغول شوند. طی این بازی کودکان با کمک یکدیگر سعی کنند به اشکال مختلفی دست یابند و از طراحی خود با لگو لذت ببرند و با یکدیگر صحبت کرده نظرات خود را مطرح می نمایند که این روند باعث اجتماعی شدن و بهتر شدن روابط عمومی آنان در حال و آینده شان می شود.

لگو فله ای را بهتر است مناسب با سن فرزندتان تهیه کنید و دقت داشته باشید که برای کودکان زیر یک سال از لگوهای بزرگتر و محدود استفاده کنید تا کوچولویتان نه تنها که خسته نمی شود از بازی با آن بلکه از بلعیده شدن آن جلوگیری به عمل می آورید. اما هرچه سن کودک بالا می رود بهتر است از لگو های بیشتر در ابعاد کوچک تر استفاده کنید.

لگو هایی که دارای شکل های شخصیت های کارتنی و دارای چرخ و غیره می باشند تا حوصله کودکتان از بازی با آن سر نرود. هنگام بازی با لگو فله ای اجازه دهید کودک به هر شکل که دوست دارد آن را بچیند و خراب کند و به هر روشی که دوست داشت عمل کند. این کار باعت تقویت حافظه، دقت، تمرکز، تخیل و قدرت ذهن در آنان می شود.

لگو فله ای بازی جذب کننده ای می باشد اما جهت به تحرک واداشتن کودکان بهتر است از اسباب بازی های بیشتری برای تحرک و لذت بیشتر بازی برای کوچولو ها تهیه نمایید برای مثال می توانید از میز دوکاره خرچنگ استفاده کنید که همزمان 4 کودک می توانند به بازی با آن مشغول شوند.رنگ بندی جذابی دارد و کودکان می توانند دور آن به انجام تکالیف خود مشغول شوند و زمانی که خسته شدن می توانند آن را بر عکس نمایند تا تبدیل به یک الاکلنگ جذاب شود.

میز دوکاره خرچنگ از جنس پلی اتیلن بوده و عمر بالایی دارد.قابل شست و شو می باشد و طراحی آن که به شکل خرچنگ می باشد بسیار جذاب است. سرسره موزی نیز بازی پر تحرک و دوست داشتنی است و با وجود آن کودکان به تحرک واداشته می شوند.بسیار محبوب و پر مصرف می باشد و کودکان عاشق بازی با آن هستند. سرسره موزی تحمل وزن بالایی دارد و بسیار مقاوم می باشد.از عمر بالایی بر خوردار است و به راحتی حمل و جا به جا می شود.

خلاصه:

لگو فله ای بازی فکری محبوبی می باشد که چشم خیلی از کودکان را به خود جلب کرده و والدین سعی میکنند چند نمونه آن را حتماً بین دیگر اسباب بازی های فرزندشان بگنجانند.
لگو فله ای از جنس پلاستیک فشرده و با کیفیت می باشد که از عمر بالایی بر خوردار است.بازی با آن بسیار سرگرم کننده بوده و کودک شما می تواند هر بار آن را به اشکال خاصی در آورد. می توانید آن را در مهد کودک ها و خانه بازی ها نیز استفاده کنید و کودکان را دور هم مشغول بازی و تعامل با یکدیگر وا دارید. طی این بازی کودکان با کمک یکدیگر سعی می کنند به اشکال مختلفی دست یابند و از طراحی خود با لگو لذت ببرند.
جهت تحرک کودکان بهتر است از اسباب بازی های بیشتری برای کوچولو ها تهیه نمایید برای مثال: می توانید از میز دوکاره خرچنگ استفاده کنید که همزمان 4 کودک می توانند از آن استفاده کنند.

رنگ بندی جذابی دارد و کودکان هر وقت خسته شدن می توانند آن را بر عکس نمایند تا تبدیل به یک الاکلنگ جذاب شود. سرسره موزی نیز بازی پر تحرک و دوست داشتنی است و با وجود آن کودکان به تحرک واداشته می شوند تحمل وزن بالایی دارد و بسیار مقاوم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *