مقالات

لگو فله ای

لگو فله ای: بازی های فکری در دنیای کودکان بسیار با اهمیت بوده و والدین توجه زیادی به این گونه بازی ها نشان می‌دهند چرا که باعث تقویت حافظه و ذهن کودکان می‌شود. لگو فله ای از جمله بازی هایی می باشد که بسیار پرطرفدار و محبوب بین تمامی کودکان بوده و علاقه زیادی به آن نشان می‌دهند. این بازی سرگرم کننده و دوست داشتنی می باشد و بازی با آن لذت زیادی دارد که در این متن به توضیحات بیشتری پیرامون آن خواهیم پرداخت.
لگو فله ای از جنس پلاستیک و با کیفیت به تولید رسیده است و عمر بالایی دارد. به سادگی خراب نمی شود و با استفاده خوب از آن می توانید چندین سال آن را داشته باشید. قابل شست و شو بوده و با کمی مواد شوینده می توانید آن را تمیز کنید. می توانید آن را در وان حمام کودک بریزید تا حین حمام کردن به بازی نیز بپردازد. رنگ بندی شاد و زیبایی دارد که در پی آن روحیه کودک شما شاد و زنده خواهد شد و این موضوع تاثیر خوبی در خلق و خوی کوچولو ها خواهد داشت.
لگو فله ای سایز بندی های مختلفی دارد که برای خرید آن باید حتماً به سن کودک خود توجه داشته باشید تا مناسب با سن کودک انتخاب نمایید برای مثال: کودکان زیر یکسال بهتر است لگوهای محدود داشته باشند تا حوصله آنان حین بازی سر نرود و یا خسته نشوند همچنین لگو ها را بزرگ انتخاب کنید تا توسط کودک بلعیده نشود چرا که در این سن کودک همه چیز را سعی می‌کند از راه دهان بشناسد و برعکس برای کودکان بزرگتر لگوهای بیشتر با ابعاد ریز تر انتخاب نمایید تا بتوانند با آن اشکال مختلفی را بسازند و حین بازی با آن خسته نشوند.
لگو فله ای از جمله بازی هایی می باشد که یک یا چند کودک را به راحتی می‌تواند دور خود به بازی مشغول سازد. بازی با آن باعث تقویت قدرت تخیل، قدرت تفکر و تقویت ذهن در کوچولوها می‌شود.لگو فله ای یک بازی خلاقانه بوده و هرگز تکراری نمی شود و کودک می‌تواند بارها و بارها با آن اشکال مختلف را بسازد. هنگام بازی کردن کودک تان را تشویق نمایید و به نظرات و ایده های آن اهمیت دهید این کار باعث می شود که به کودک قدرت انتخاب و اعتماد به نفس ببخشید.
ولی هرچند که لگو فله ای یک بازی عالی، جذاب و دوست داشتنی است اما بهتر است که در کنار آن چند بازی دیگر و رنگارنگ انتخاب نمایید تا باعث فعالیت نیز در کودک شوید. برای مثال از ماهی تعادلی استفاده کنید که بازی پرطرفداری است. بازی با آن به این شکل است که کودک سوار بر آن به جلو و عقب سر می خورد و تداعی کننده بازی تاب و الاکلنگ می باشد. رنگ بندی شاد و جذابی دارد و در کنار پله های آن دوتا دسته قرار داده شده است تا کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ نماید. ماهی تعادلی از جنس پلی اتیلن بوده و عمر بالایی دارد. البته بازی سرسره سنجاب نیز جذاب و بسیار دوست داشتنی بوده و انتخاب عالی به حساب می‌آید. کودکان با دیدن آن ذوق زده شده و از بازی با آن لذت زیادی میبرند. سرسره سنجاب از جنس پلی اتیلن مرغوب بوده و از عمر بالایی برخوردار است و در کنار آن دوتا دسته قرار داده شده است تا کودک با گرفتن آن به راحتی از پله ها بالا برود. دارای شیب ملایمی بوده و رنگبندی جذابی دارد. همچنین استاندارد بوده و فاقد لبه های تیز و برنده می باشد.کنار آن یک سبد جهت بازی بسکتبال قرار داده شده است و طراحی آن که به شکل یک سنجاب است برای کودکان بسیار جذاب می باشد. وجود بازیهای تحرکی که معرفی شد در کنار لگو فله ای باعث تحرک و فعالیت بالایی در کودکان می‌شود که تاثیرات مثبت زیادی بر زندگی کوچولوها خواهد داشت. فعالیت و تحرک باعث می‌شود کودک رشد کند، یاد بگیرد و قدرت بدنی و قدرت جسمانی خود را افزایش دهد.
خلاصه:
بازی های فکری در دنیای کودکان بسیار با اهمیت بوده و والدین توجه زیادی به این گونه بازی ها نشان می‌دهند چرا که باعث تقویت حافظه و ذهن کودکان می‌شود. لگو فله ای از جمله بازی هایی می باشد که بسیار پرطرفدار و محبوب بین تمامی کودکان بوده و علاقه زیادی به آن نشان می دهند.
لگو فله ای از جنس پلاستیک بوده و عمر بالایی دارد. به سادگی خراب نمی شود و قابل شست و شو می باشد و با کمی مواد شوینده می توانید آن را تمیز کنید.ولی هرچند که لگو فله ای یک بازی عالی و جذاب است بهتر است که در کنار آن چند بازی دیگر انتخاب نمایید تا باعث فعالیت نیز در کودک شوید. برای مثال از ماهی تعادلی استفاده کنید و یا سرسره سنجاب که حسابی کودک را به فعالیت وامی دارند.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *