مقالات

لگو فله ای:

لگو فله ای:
امروزه به خاطر شیوع بیماری های خطرناک و آلودگی هوا و… والدین درباره ی بازی و فعالیت فرزندانشان نگران هستند. استفاده از تبلت، تلفن و تلویزیون و نشستن طولانی مقابل صفحه مانیتور هم عوارض جسمانی دارد هم به سلامت ذهن آسیب می‌زند و می‌تواند خواب را هم مختل کند. از این رو پیشنهاد می شود که با خرید و استفاده ی وسایل بازی کودک در منزل به مقابله با این مشکلات بپردازید. از جمله بازی های سرگرم کننده برای کودکان لگو فله ای است که نه تنها کودک را سرگرم می کند بلکه باعث شکوفا شدن استعداد ها و خلاقیت کودکان می شود. در ۵ سایز و تنوع رنگی مخلوط قابل عرضه میباشد.
لگو فله ای نمونه ای از لگو میباشد که به صورت فله یا کیلویی عرضه می شود و چون بدون ظرف بسته بندی است و به صورت کیلویی عرضه می شود به آن لگوفله ای می گویند. جنس آن از پلی اتیلن بوده و قابل شست و شو است. از مقاومت و عمر بالایی برخوردار است و همچنین استاندارد بوده و فاقد لبه های تیز و برنده می باشد. با خرید لگو فله ای میتوانید ساعت ها کودک دلبند خود را به بازی فکری مشغول سازید و از ابتکارات و خلاقیت وی هیجان زده شوید. یک بازی پر طرفدار بین کودکان است چرا که طرح مورد نظر خود را ساخته و دوباره آن را خراب می کنند و همینطور با این لگو ها آثار و اشکال جدیدی خلق می کنند. البته این نکته فراموش نشود که کلید موفقیت در تنوع است، شما میتوانید با خرید یک سرسره ی موزی فضای بازی کودک را تنوع ببخشید و باعث شادی و نشاط در کودک شوید. سرسره موزی از جمله بازی های پر طرفدار بین کودکان است و پر تحرک و هیجان انگیز است. جنس آن از پلی اتیلن یا همان پلاستیک مرغوب بوده و از مقاومت و استاندارد بالایی برخوردار است. لبه های آن گرد و صیقلی است و کودک حین بازی با آن آسیب نمی بیند. ارتفاع آن بیشتر از مدل های دیگر سرسره است. مقاومت سرسره ی موزی خیلی بالاست و تا وزن ۶۰ کیلوگرم را تحمل می‌کند. رنگ بندی شاد و جذابی دارد و کودکان خیلی سریع جذب آن می شوند. همچنین برای تنوع بخشیدن به فضای بازی کودک می توانید از ماهی تعادلی استفاده کنید که در برابر تغییرات آب و هوایی مقاوم بوده و قابل استفاده در محیط های بیرونی و داخلی میباشد. در دو مدل سقف دار و بدون سقف تولید و عرضه می شود و رنگ بندی شادی دارد. از ماهی تعادلی می توانید در آپارتمان ها، مهد کودک ها، خانه های بازی، رستوران ها و محیط های باز استفاده کنید. از آنجایی که وزن این محصول خیلی کم است، حمل و جابجایی آن حتی برای کودکان آسان می باشد، از استاندارد بالایی برخوردار است و قابل شست و شو بوده جنس آن از پلاستیک مرغوب است. دو تا دستگیره متصل به قسمت سر دارد و جای پا به صورت شکیلی در پایین بدنه قرار گرفته است و جزیی از بدنه ی ماهی است که کودک با گرفتن دسته ها و گذاشتن پا بر روی جاپا تعادل خود را حفظ می کند. از جمله وسایل دیگر برای تنوع بخشیدن به فضای بازی کودک میز و صندلی استار است که یکی از پر طرفدارترین صندلی ها است که برای استفاده در منزل، مهد کودک، خانه بازی، آموزشگاه زبان کودک ، آموزشگاه موسیقی و تمامی موسساتی که به نحوی با کودکان سر و کار دارند مناسب است. جنس آن از پلی اتیلن یا همان پلاستیک فشرده است که باعث می شود بسیار مقاوم و محکم باشد و همچنین دوام و ماندگار بسیار بالایی دارد. رنگ بندی متنوعی دارد و متناسب با فضای بازی کودک رنگ دلخواهتان را سفارش می دهید. پایه های میز استار قابل جدا شدن نیست و فاصله رویه میز تا زمین حدودا ۵۲ سانتی متر است. این میز بسته به نوع استفاده شما می تواند برای ۱ تا ۴ کودک همزمان قابل استفاده باشد. لازم به ذکر است که نشیمن پهن صندلی استار نشستن را برای کودک راحت می کند و مقاوم و استاندارد است. کودکان برای استراحت یا مطالعه و یا خوردن عصرانه میتوانند دور این میز بر روی صندلی ها بنشینند و حتی به بازی های فکری و یا کشیدن نقاشی بپردازند.
خلاصه:
از جمله بازی های سرگرم کننده برای کودکان لگو فله ای است که نه تنها کودک را سرگرم می کند بلکه باعث شکوفا شدن استعداد ها و خلاقیت کودکان می شود. در ۵ سایز و تنوع رنگی مخلوط قابل عرضه میباشد. جنس آن از پلی اتیلن بوده و قابل شست و شو است. از مقاومت و عمر بالایی برخوردار است و استاندارد بوده و فاقد لبه های تیز و برنده می باشد. البته با خرید یک سرسره موزی میتوانید به فضای بازی کودک تنوع ببخشید. جنس آن از پلاستیک مرغوب بوده و از مقاومت و استاندارد بالایی برخوردار است. لبه های آن گرد و صیقلی است و کودک حین بازی با آن آسیب نمی بیند. ارتفاع آن بیشتر از مدل های دیگر سرسره است. مقاومت سرسره ی موزی خیلی بالاست و تا وزن ۶۰ کیلوگرم را تحمل می‌کند. رنگ بندی شاد و جذابی دارد. همچنین ماهی تعادلی از بازی های جذاب برای کودکان است که در برابر تغییرات آب و هوایی مقاوم بوده و قابل استفاده در محیط های بیرونی و داخلی میباشد. در دو مدل سقف دار و بدون سقف عرضه می شود. از ماهی تعادلی می توانید در آپارتمان ها، مهد کودک ها، خانه های بازی و محیط های باز استفاده کنید. از آنجایی که وزن این محصول خیلی کم است، حمل و جابجایی آن حتی برای کودکان آسان می باشد، از استاندارد بالایی برخوردار است و قابل شست و شو بوده جنس آن از پلاستیک مرغوب است. از جمله وسایل دیگر برای تنوع بخشیدن به فضای بازی کودک میز و صندلی استار است که یکی از پر طرفدارترین صندلی ها است که برای استفاده در منزل و تمامی موسساتی که به نحوی با کودکان سر و کار دارند مناسب است. جنس آن از پلاستیک فشرده است که باعث می شود بسیار مقاوم و محکم باشد و همچنین دوام و ماندگار بسیار بالایی دارد. پایه های میز استار قابل جدا شدن نیست و فاصله رویه میز تا زمین حدودا ۵۲ سانتی متر است. این میز بسته به نوع استفاده شما برای ۱ تا ۴ کودک همزمان قابل استفاده است. نشیمن پهن صندلی استار نشستن را برای کودک راحت می کند. کودکان برای استراحت یا مطالعه و یا خوردن عصرانه میتوانند دور این میز بر روی صندلی ها بنشینند و حتی به بازی های فکری و یا کشیدن نقاشی بپردازند.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانبد ابنجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *