مقالات

لگو فله ای:

لگو فله ای:
بازی های فکری در دنیای کودکان بسیار تأثیر گذار بوده و از فواید زیادی برخوردار هستند.
کودکان از بازی با این اسباب بازی لذت خاصی می برند و به راحتی می توانند برای ساعت ها مشغول بازی با آن شوند بدون اینکه خسته و یا دلزده شوند.
لگو فله ای از جمله بازیهای فکری پر مصرف و بسیار دوست داشتنی است که اکثریت ما نیز با آن خاطرات زیادی داریم. جنس این بازی فکری از پلاستیک مرغوب است و به سادگی خراب نمی شود.عمر بالایی دارد و می توانید برای چندین سال هم از آن استفاده کنید.رنگ بندی شاد، متنوع و جذاب لگو فله ای باعث می شود که کودکان خیلی زود با آن ارتباط برقرار کنند و جذب بازی کردن با آن شوند چرا که کودکان عاشق رنگ های شاد و زنده هستند و تأثیرات مثبتی بر روحیه آنان دارد. در انتخاب لگو فله ای باید به سن فرزندتان توجه لازم را داشته باشید تا لگو فله ای مناسب سن فرزندتان انتخاب نمایید.مثلا اگر برای کودکان زیر یک سال می خواهید خرید کنید باید در سایز بزرگ با تعداد محدود تری لگو فله ای را انتخاب کنید چرا که کودکان در این سن هر چیزی را که به دستشان می رسد دوست دارند اول از راه دهان امتحان کنند. بنا بر این سایز بزرگ آن مانع از بلعیده شدن آن توسط کودک می شود. و برعکس هرچه سن کودک شما بالاتر می رود از لگو فله ای های بیشتر در سایز های کوچک تر استفاده کنید تا حوصله کوچولویتان سر نرود.
لگو فله ای را می توانید در وان حمام کودک بریزید واجازه دهید حین حمام کردن بازی کند و سرگرم باشد این عمل حمام کردن را برای کودکان لذت بخش می سازد. البته اگر راحتی کودکتان برایتان اهمیت دارد بهتر است یک میز و صندلی مخصوص کودکتان خریداری کنید تا بر روی آن بنشیند و به انجام بازی فکری خود بپردازد و یا دیگر فعالیت های خود را انجام دهد بدون اینکه آسیبی به آن وارد شود و یا از نشستن بر روی آن خسته شود.صندلی استار گزینه مناسبی است که ما پیشنهاد می کنیم.این میز و صندلی از جنس پلی اتیلن بوده و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. پایه های آن حالت ضربدری داشته تا مانع لق خوردن آن شود. میز استار هم دارای پایه های جدا شونده بوده و به راحتی 4 کودک می توانند دور آن بنشینند.دارای رنگ بندی متنوع و شاد بوده و به راحتی جابه جا و حمل می شود همچنین قابل شستشو نیز می باشد.میز و صندلی چیکو نیز یکی از پر فروش ترین مدل میز و صندلی می باشد که رنگ بندی متنوعی دارد و مورد استفاده در مهد کودک ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، تالارها، منازل و آپارتمان ها می باشد. میز آن حالت گرد داشته و دارای پایه های جدا شونده می باشد.
لگو فله ای یک بازی فکری است که به سادگی می تواند یک یا چند کودک را دور هم به بازی سرگرم سازد.بازی با آن باعث قدرت فکری، ذهنی و تخیلی در آنان می شود. در کنار آن از یک مدل سرسره هم استفاده کنید تا کودکان به تحرک واداشته شوند. سرسره 7 پله فرینا می تواند برای کودکان بسیار جالب باشد.جنس این سرسره از پلی اتیلن می باشد و دارای رنگ بندی جذاب و متنوع است. دارای یک سبد بسکتبال می باشد تا کودک بتواند به بازی توپی هم بپردازد.کنار پله های آن دوتا دسته قرار داده شده است تا کودک به راحتی بتواند از آن استفاده کند. و یا از ماسه بازی کودک استفاده کنید و به بازی کودکان تنوع ببخشید. این اسباب بازی در بسته بندی 15 کیلویی عرضه می شود و فاقد مواد آلرژی زا می باشد.
خلاصه:
بازی های فکری برای کودکان بسیار با اهمیت بوده و در زندگی حال و آینده آنان تأثیرات فراوانی دارد.
لگو فله ای از جمله بازی های فکری می باشد که از فواید زیادی برای کودکان برخوردار است. جنس آن از پلاستیک مرغوب است و به سادگی خراب نمی شود و می توانید برای چندین سال هم از آن استفاده کنید. لگو فله ای دارای رنگ بندی متنوع بوده و قابل شستشو نیز می باشد.البته در خرید آن باید دقت نمایید که مناسب با سن فرزندتان لگو فله ای را انتخاب نمایید مثلا برای کودکان زیر یک سال بهتر است از لگو های محدود با ابعاد بزرگ انتخاب کنید تا حوصله کودک سر نرود و یا مانع از بلعیدن آن توسط کودک شود و بر عکس. بازی با لگو فله ای باعث می شود کودکان قدرت تخیل، قدرت ذهن و قدرت تفکر خود را تقویت نمایند.این بازی به سادگی می تواند یک یا چند کودک را دور هم به بازی سرگرم سازد.البته برای راحتی حال کودکان پیشنهاد می کنیم از یک میز و صندلی مخصوص کودک استفاده کنید تا کودک بر روی آن نشسته و به بازی فکری و یا دیگر فعالیت های خود بپردازند. میز و صندلی استار از جنس پلی اتیلن بوده و از عمر بالایی برخوردار است. رنگ بندی متنوعی داشته و به سادگی جا به جا می شود. پایه های آن به حالت ضربدری می باشد تا مانع لق خوردن آن شود. میز و صندلی چیکو نیز از مدل های پر فروش و پر مصرف است که طراحی شیکی دارد.قابل حمل و جابه جایی بوده و نشیمن راحتی دارد. میز آن گرد بوده و دارای پایه های جدا شونده می باشد. پیشنهاد می کنیم یک مدل سرسره در کنار بازی های کودک بچینید تا کودک فعالیت و تحرک نماید. سرسره 7 پله فرینا گزینه مناسبی است که استاندارد بالایی داشته و دارای تنوع رنگ است. دارای یک سبد جهت بازی بسکتبال است و کنار پله های آن دوتا دسته قرار داده شده است.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *