مقالات

لگو فله ای لگو فله ای

لگو فله ای:
لگو فله ای، یک بازی بسیار ساده و سرگرم کننده می باشد که معمولاً اکثریت ما با آن خاطره های فراوانی داریم یک بازی فکری می باشد که به راحتی کودکان را دور هم جمع کرده و ساعت ها مشغول به خود می کند
لگو فله ای یک بازی می باشد که از چندین وسیله ی پلاستیکی تشکیل شده است که با قرار دادن آن کنار هم و چیدن این تکه ها می توان شکل های متنوع و متفاوتی ساخت مثل ماشین، خانه، آپارتمان و دیگر چیزهایی که برای کودکان جذاب می باشد.
لگو فله ای عمر بسیار خوبی دارد و به سادگی هم خراب و یا از بین نمی‌رود کودکان در کودکی بسیار زیاد به رویاپردازی مشغولند و لگو فله ای کمک می‌کند تا کودکان خیالات و تصورات و رویاهایشان را بر روی این قطعه ها پیاده کنند و به یک خلاقیت دست پیدا کنند همچنین می توان از روی این ساخته ها متوجه استعداد و فکر کودکان شد و بهتر آنان را به سوی استعدادشان سوق داد.
لگو فله ای از آن دسته بازی هایی می باشد که کودکان می‌توانند به صورت گروهی دور هم جمع شوند و به بازی مشغول شوند و این امر در جامعه پذیری و آینده اجتماعی کودکان تاثیرات مثبت فراوانی دارد. اگر کودک شما در ساخت لوگو ها دچار اشتباه می‌شود و یا به سبک خاصی شروع به چیدن می کند جلوی آن را نگیرید و به افکارش سمت و سو ندهید اگر از شما نظر خواست به او کمک کنید و با او صحبت کنید و به او اطمینان دهید تا متوجه شود که افکارش و کارهایی که انجام می‌دهد برای شما مهم و مورد توجه است.
لگو فله ای قدرت تفکر کودکان را تقویت کرده و باعث می شود که کودک خلاق و باهوش شود. حتماً کنار لگو فله ای از اسباب بازی های دیگر نیز استفاده کنید که کودک مابین بازی خود بتواند از بازی‌های دیگر نیز استفاده کند و از یکنواختی در بیاید اسباب بازی هایی که کودکان معمولاً علاقه زیادی به آنها نشان می‌دهند: مثل تاب و سرسره، تاب کودک آویز و سرسره ۷ پله که از جنس پلاستیک فشرده می باشد و کودکان علاقه فراوانی به آن دارند و یک حلقه بسکتبال کنار آن تعبیه شده است تا کودک را به تکاپو وا دارد و یا استفاده از تاب کجاوه زرافه و یا استفاده از عروسک های خرسی و یا خرید یک ماهی تعادلی که عمر بسیار خوبی دارد و کودکان را خیلی راحت مجذوب خود میکند یک بازی ساده به شکل ماهی که کودک بر روی آن نشسته و شروع می‌کند به سر خوردن به جلو و عقب. تاب سرسره ABC و یا سرسره ABC و سرسره سنجاب.
همچنین از صندلی و میز استار استفاده کنید تا کودک بر روی این صندلی نشسته و به ساخت لگو فله ای و یا هر وسیله بازی فکری و فعالیت‌های خود بپردازد و همچنین نمونه های دیگر میز صندلی مثل میز صندلی مدل چیکو و لبخند.
لگو فله ای یک بازی می باشد که می توان در مهد کودک ها، خانه بازی، در خانه و آپارتمان از آن استفاده کرد.
خلاصه:
لوگو فله ای یک بازی فکری می باشد که به سادگی قدرت این را دارد تا کودکان را دور هم جمع کند و به بازی مشغول کند و این مسئله باعث می‌شود تا جامعه پذیر شوند و در آینده بر مسائل اجتماعی و آینده شغلی آنها تاثیرات مثبت فراوانی دارد. این اسباب بازی عمر بسیار خوبی داشته و به راحتی خراب نمی شود و بسیار هم مقاوم می باشد این بازی وسیله‌ای است تا کودک به راحتی تخیلات خود را بر روی آن خالی کند و همچنین استعداد خود را شکوفا سازد.لگو فله ای رنگ بندی های شاد و متنوعی دارد و بر روحیه کودک شما تأثیرات خوبی دارد.لگو فله ای را می توان در مهد کودک ها و خانه بازی ها منازل و آپارتمان ها استفاده کرد

 

 

 

اگر می خواهید در مورد این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *