مقالات

لگو فله ای:لگو فله ای:

لگو فله ای:
گنجاندن بازی فکری بین دیگر بازی‌های کوچولوها یک مهم به شمار می‌آید که حتماً باید به آن توجه شود. این بازی ها باعث رشد فکری در کودکان می‌شود و انجام آنها باعث می‌شود که حسابی سرگرم شوند و ساعت‌ها به بازی مشغول شوند.
لگو فله ای از جمله بازی های فکری جالبی می باشد که استفاده از آن کودکان شما را به خود مشغول می سازد و باعث می‌شود به یک بازی فکری و آرام سرگرم شوند و یا بعد از انجام یک بازی پر هیجان و پر جنب وجوش که کودک انرژی خود را تخلیه نموده است و نیاز دارد بازی های آرام و ساکتی انجام دهد به این بازی مشغول شود.
لگو فله ای یک بازی مهمی است که کودکان از انجام آن دلزده و یا خسته نمی شوند و انجام آن برای آنان فواید فراوانی به دنبال دارد. کودک از بازی با آن خسته و دلزده نمی‌شود چرا که می‌تواند هر چقدر که دوست دارد آن را خراب کند و دوباره از نو بسازد و هر بار با تخیل های جدید و کارهای جدید تری به بازی خود مشغول شود. اگر کودک شما در هنگام بازی کردن از شما خواست که به او کمک کنید حتماً به او کمک کنید و از ایده ها و طرح و شکل هایی که با لگو فله ای می سازد تعریف کنید و نشان دهید به او توجه می کنید. اما هرگز ایده‌های خود را به بازی کودک نیفزاید و به بازی کردن آن سمت و سو ندهید و اجازه دهید فرزند شما خود تخیل کند، فکر کند و دست به ابتکارات خود بزند.
لگو فله ای از جنس پلاستیک مرغوب میباشد و از عمر بالایی برخوردار است و کودک می‌تواند سال‌ها از آن استفاده کند. قابل شست و شو بوده و برآمدگی های کوچک آن به راحتی در هم فرو رفته و اشکال مختلفی را می‌سازند. رنگ بندی شاد و گرمی دارد که کودک عاشق بازی کردن با آن می شود. می توانید آن را در وان حمام کودک بریزید و اجازه دهید که حین حمام کردن به بازی نیز بپردازد و لذت ببرد. البته در کنار لگو فله ای از بازی هایی که تحرک و فعالیت دارند استفاده ببرید.مثلا یک تاب سرسره دلفین را خریداری نمایید. این اسباب بازی برای کودکان بسیار بازی هیجانی میباشد و کودک خیلی زود جذب آن می شود. به دلیل رنگ بندی زیبایی که دارد تاثیرات مثبتی می تواند بر روحیه کودک شما بگذارد. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب است که بین دیگر مدل های تاب و سرسره جدید تر بوده و از مرغوبیت و ظرافت بالایی برخوردار است. تاب سرسره دلفین یک پکیج کامل می باشد که دارای یک تاب، یک سرسره و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد. دارای ۴ پله استاندارد بوده و لبه‌های گرد آن مانع آسیب دیدگی کودکان شما می شود. تاب آن شامل پشتی و یک محافظ جلو می باشد. سرسره آن فاقد موج می باشد و این مسئله باعث می شود تا کودک با سرعت بیشتری لیز بخورد و از بازی لذت بیشتری ببرد. استفاده از آن در کنار لگو فله ای بازی کودک شما را می تواند تکمیل نماید. وجود سبد بسکتبال در کنار آن باعث می‌شود تا کودکان به بازی توپی نیز بپردازند که یک بازی پر تحرک و بسیار دوست داشتنی بین کودکان می باشد. لگو فله ای یک بازی است که کودکان در هر سنی که باشند می‌توانند از آن استفاده نمایند. اما شما در خرید آن باید حتما به سن کودک توجه داشته باشید. برای مثال کودکان زیر یک سال از لگو فله ای محدود در ابعاد بزرگ استفاده نمایند تا حین استفاده از آن کودک شما خسته و دلزده نشود و یا آن را نبلعد چرا که کودک هر چیزی را اولین بار از راه دهان امتحان میکند و بر عکس هرچه سن کودک بالاتر می رود از لگو فله ای های بیشتر در ابعاد کوچکتر استفاده نمایید.
خلاصه:
لگو فله ای یکی از انواع بازی های فکری جذاب و بسیار سرگرم کننده می باشد که کودکان را حسابی به خود سرگرم می سازد و کودک می تواند ساعت ها به بازی مشغول شود. این بازی هرگز برای کودک حالت خسته کننده و تکراری پیدا نمی کند چرا که کودک می‌تواند بارها و بارها از آن استفاده کند، آن را خراب کند و دوباره با طراحی جدید خود آن را بسازد. جنس آن از پلاستیک مرغوب می باشد که از عمر بالایی برخوردار بوده و سال ها می تواند کودک از آن استفاده نماید. رنگ بندی گرم و زنده آن باعث می شود تا کودک خیلی زود جذبش شود.البته در خرید آن به سن کودک توجه لازم را داشته باشید. برای مثال برای کوچولوهای زیر یکسال از لگو فله ای محدود در ابعاد بزرگ استفاده نمایید تا بازی حالت خسته کننده و تکراری پیدا نکند. این بازی باعث می‌شود که قدرت تخیل و قدرت ذهنی کودک تقویت شود. در کنار لگو فله ای حتماً از یک بازی که کودک را به تحرک و فعالیت وا دارد نیز استفاده کنید. می‌توانید از تاب سرسره دلفین استفاده ببرید. این اسباب بازی بسیار جذاب بوده و از جنس پلی اتیلن مرغوب ساخته شده است که از استاندارد بالایی برخوردار است و یک پکیج کامل به شمار می‌آید.شامل یک تاب یک سرسره و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد.دارای چهار پله بوده و سرسره آن فاقد موج می باشد تا کودک با سرعت بیشتری لیز بخورد و از بازی خود لذت ببرد.

 

 

 

اگر می خواهید درباره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *