مقالات

لوازم مهد کودک: لوازم مهد کودک:

لوازم مهد کودک:
مهد کودک یک مکان شاد جهت فعالیت، آموزش و سرگرمی و بازی کردن برای کودکان می باشد. یک مکان رنگارنگ که کودکان را جذب خود می‌کند و همراه با بازی های مختلف و سرگرم کننده کودکان را به سمت و سوی خود می کشد. بنابراین لوازم یک مهد کودک باید به گونه‌ای طراحی شود تا کودک را بتواند به سادگی راضی نگه دارد. برای انتخاب لوازم یک مهد کودک عالی ما به شما یک سری وسایل را معرفی می‌کنیم.
دیوارپوش:
دیوارپوش ها انواع و اقسام مختلفی دارند که با طرح های مختلف و رنگ بندی های متنوع و گوناگون عرضه می‌شوند بنابراین شما بسته به سلیقه و طرح دکوراسیون مهد کودک خود می توانید این دیوارپوش ها را سفارش دهید حتی می توانید مدل های جالب آن که بر روی صفحه اش عکس شخصیت های کارتون حک شده است را انتخاب نمایید با این دیوارپوش ها تمام سطح دیواره ها و ستون ها را پوشیده و امنیت به مکان خود می بخشید.
تاب سرسره از جمله وسایلی می باشد که اکثریت کودکان علاقه زیادی به آن نشان می‌دهند و این امر را نمی‌توان نادیده گرفت چراکه از بازی‌های پر هیجان به شمار می‌آیند. نمونه‌های تاب سرسره مثل تاب سرسره سنجاب تاب سرسره طرح abc تاب سرسره کشتی و یا از نمونه‌های جدای آنها استفاده نمایید مثلا سرسره abc و سرسره کارینا, سرسره سارینا, سرسره موزی و سرسره فرینا که یک نمونه عالی و بادوام به شمار می‌آید و نمونه‌های مختلف تاب کودک آویز که با شکل های مختلف می توانید خریداری نمایید.
تاتامی در اصفهان یک کفپوش بینظیر و عالی برای تمامی مراکزی که با کودکان سر و کار دارند و از جمله اتاق کودکان می باشد.به راحتی نصب و از هم جدا می‌شوند و حمل راحتی دارند. شست و شوی آن راحت بوده و آب درون آن نفوذ پیدا نمی‌کند. در ابعاد و رنگ بندی های مختلف و ضخامت گوناگون به مصرف میرسد. شما می‌توانید از مدلهای آن که بر روی صفحه اش اعداد فارسی و انگلیسی هک شده است و یا حروف فارسی و انگلیسی عکس شخصیت های کارتون عکس میوه های مختلف که کودک با دیدن آنها و نام بردن شان خیلی سریع یاد بگیرد. این کفپوش ها مانع از آسیب جدی کودکان حین زمین خوردن می‌شود. کمد و قفسه برای مرتب کردن وسایل مهدکودک چیدن عروسک ها و لوازم مهد کودک به آن نیاز دارید. یک قفسه بزرگ تا کودکان وسایل شخصی خود را در آن جا دهند و خیالشان راحت باشد که به عروسک و یا وسایلی که بر روی آن حساسیت دارند کسی دست نمی‌زند.چرا که معمولاً بچه‌ها روی یکسری از وسایل و یا عروسک هایشان حساسیت دارند.
مشاغل کودک:
این وسایل اسباب بازی شامل چندین تا مشاغل بازی برای کودکان است که وجودشان در مهدکودک می‌تواند بر اهمیت مکان شما افزوده و کودکان به سمت این وسایل رفته و به هر شغلی که علاقه دارند مشغول شوند و با دنیای اجتماعی و حساب کتاب بیشتر آشنا می شوند. مشاغلی چون میوه فروشی، کافه کاپ کیک، دندانپزشکی، میز ابزار، اعصاب سنج، نانوایی، گل فروشی.
ماهی تعادلی:
وجود این اسباب بازی را در لوازم مهدکودک پیشنهاد می‌کنیم چرا که یک اسباب بازی می باشد که نمونه یک تاب و الاکلنگ را برای کودکان تداعی می‌کند و برای آنان یک اسباب بازی جالب به حساب می‌آید.
کجاوه دو نفره زرافه:
یک بازی دونفره برای دوقلوها و یا کودکان هم وزن که همزمان می توانند بر روی آن نشسته و به بازی مشغول شوند.
میز صندلی استار:
برای لوازم مهد کودک حتماً نیاز به یک میز و صندلی دارید که به دلخواه می توانید از مدل استار و یا چیکو و لبخند و وانیا استفاده نمایید که هر یک خصوصیات خود را دارند و از استانداردهای روز دنیا برخوردار می‌باشند. چرخ و فلک زرافه: وجود این وسیله را در لوازم مهد کودک خود بگنجانید یک اسباب بازی عالی و منحصر به فرد که مکان شما را بسیار شیک و پر می‌کند این بازی دارای چهار صندلی با کمربند ایمنی است. هنگامی که ثابت است می توان از آن به عنوان تاب استفاده کرد و هنگامی که آن را می چرخانیم به یک چرخ وفلک تبدیل می شود.
چمن مصنوعی:
مناسب برای فضای باز میباشد و برف و باران و نور مستقیم خورشید به آن آسیبی نمی‌زند. با فرش کردن حیاط مکان خود با چمن مصنوعی یک فضای باز عالی می توانید برای کودکان ایجاد نمایید.

استخر توپ: یکی از انواع نمونه های آن را در لوازم مهد کودک خود جای دهید یک بازی پر هیجان و پر جنب وجوش که برای کودکان بسیار جالب توجه می‌نماید. می‌توانید یکی از نمونه های سرسره ی خود را درون یک توپ استخری قرار دهید تا کودک حین سرخوردن از آن میان انبوهی از توپ بادی و رنگی قرار گرفته و لذت بازی برای آنان دوچندان شود و با گذاشتن یک تونل هزارپا بسیار جالب می‌شود.
خلاصه: لوازم مهد کودک نیاز به کمی دقت دارد و می‌توان گفت کاری می باشد که نیاز به وقت زیادی دارد تا شما بهترین وسایل و بهترین مدلهای بازی را برای مهد کودک خود انتخاب نمایید تا بتوانید کودکان را به مهد کودک خود وابسته و علاقه مند نمایید و استفاده از وسایلی چون مشاغل کودک که شامل گل فروشی، میوه فروشی، کافه کاپ کیک، دندان پزشکی، نانوایی، میز ابزار، پمپ بنزین، استفاده از وسایل تاب سرسره مثل تاب سرسره کشتی و سنجاب و abc و تکی آنها مثل: سرسره موزه، سرسره سارینا و کارینا، سرسره فرینا.
استفاده از تاتامی در اصفهان و دیوارپوش، چمن مصنوعی، استخر توپ، کجاوه دو نفره زرافه و چرخ و فلک زرافه، ماهی تعادلی، قفسه، می توانند گزینه مناسبی برای مهد کودک شما باشند. تامین تمامی این وسایل را با بهترین کیفیت می توانید از فروشگاه دُرناتوی تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *