مقالات

لوازم خانه بازی:

لوازم خانه بازی:
کودکان برای تخلیه انرژی درونی خود نیاز دارند تا بازی کنند و به بازی های هیجانی و فعالیت بپردازند. این مسئله باعث می شود تا کودک رشد طبیعی داشته باشد و رشد بدنی و یا رشد جسمی، ذهنی آنان نسوزد. بهترین مکانهای بازی در این شرایط و با اینگونه زندگی هایی که به وجود آمده بازی در خانه بازی ها و مهدکودک ها می باشد که کودک می‌تواند ساعت‌ها به بازی مشغول شود و به هر بازی که دوست داشت با هم سن و سال های خود به بازی کردن مشغول شود. بنابراین لوازم خانه بازی ها باید با دقت بالایی انتخاب شود تا بتواند کودک را راضی و نیازهایش را برطرف نماید. یکسری از لوازم خانه بازی می باشد که وجود آن در خانه بازی ها و مهدکودک ها می تواند یک امتیاز بزرگ برای شما محسوب شود.
تاب سرسره دلفین: این اسباب بازی جزو جدیدترین لوازم خانه بازی ها می باشد که با ظرافت و دقت بالایی به تولید رسیده و استاندارد بالایی دارد. دارای چهار پله بوده که فاصله آنان از یکدیگر استاندارد هستند و کودک به راحتی می‌تواند به کمک دوتا دسته که کنار آن گذاشته شده است از آن بالا رود و بازی کند. تاب سرسره دلفین فاقد موج می باشد و کودک با سرعت بیشتری می‌تواند لیز بخورد و از بازی خود لذت بیشتری ببرد. مناسب گروه سنی 1 تا 6 سال میباشد.
تاب سرسره سنجاب: این مدل نیز جزو بازی های هیجانی و کامل است که به تنهایی بازی لذت بخش برای کودکان به حساب می‌آید. طراحی جذاب آن که به شکل سنجاب می باشد بسیار مورد توجه کودکان قرار گرفته است. و طراحی شیک آن فضای شما را زیبا می سازد. جنس آن از پلی اتیلن می باشد که از عمر بالایی برخوردار است. شامل یک تاب و یک سرسره و یک سبد جهت بازی بسکتبال است. ماهی تعادلی: این بازی بسیار کاربردی و جذاب است که با هزینه کم و کارایی بالای خود و قابلیت هایش بسیار پرفروش و پر مصرف بین کودکان می باشد. یک بازی تک نفره که کودک به راحتی با وزن خود آن را به حرکت در می آورد و به جلو و عقب سر میخورد. در رنگ بندی متنوع و شاد به تولید می‌رسد و جنس آن از پلی اتیلن میباشد که مقاومت بالایی دارد. دوتا دسته کنار وسیله قرار داده شده است جهت برقراری تعادل کودک و استانداردی بیشتر آن.
استخر توپ: شما در پارکها، مهد کودک و خانه بازی ها حتما شاهد هیجان زیاد کودکان و صف کشیدنشان برای بازی با استخر توپ بوده اید. این بازی از هیجان بالایی برخوردار است و کوچولوها دور هم به بازی با یکدیگر با توپ های رنگی بادی مشغول می‌شوند. مدلهای زیاد آن در بازار موجود می باشد مثل استخر توپ نرده ای که از جنس پلی اتیلن می باشد و از عمر بالایی برخوردار است و شما می توانید توپ استخری های فراوان خریداری نمایید و درون آن بریزید و اجازه دهید کوچولوها به بازی مشغول شوند.
استخر توپ توری نیز بسیار پر مصرف و جذاب می باشد و بزرگی آن یک گزینه عالی برای مکان هایی مثل مهد کودک و خانه بازی ها می باشد که شما می‌توانید یک مدل سرسره که می‌تواند به میل خود انتخاب کنید را درون آن بگذارید و اجازه دهید کودکان از آن بالا بروند سر بخورند و درون توپ های رنگی قرار بگیرند. این مسئله باعث جذابیت بیشتر بازی کوچولوها می‌شود. سرسره ای نظیر سرسره موزی می‌تواند گزینه مناسبی باشد که مقاومت بالایی داشته و دارای شیب ملایمی است. جنس آن از پلی اتیلن بوده که عمر بالایی دارد. دارای دوتا دسته کنار آن می باشد تا کودک به راحتی از آن استفاده نماید. مدل سرسره 7 پله فرینا هم بسیار جالب جهت استفاده شما در مکانتان است. این سرسره دارای ۷ پله با فاصله استاندارد بوده و عمر بالایی دارد. دارای یک شیب ملایم و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد تا کودک به بازی های توپی نیز بپردازد.
میز و صندلی استار: شما در مکانتان حتما به یک میزو صندلی کودک نیاز دارید جهت انجام نقاشی و فعالیت‌های کودکان و یا خوردن عصرانه و صبحانه کودک و یا انجام بازی‌های فکری. مدل میز و صندلی استار گزینه عالی و جذابی به حساب می‌آید و دارای خصوصیات زیادی می باشد از جمله مقاومت صندلی استار است که به راحتی تحمل وزن یک فرد بزرگسال را دارد.جنس آن از پلی اتیلن می باشد و دارای رنگ بندی شاد و متنوعی می باشد. پایه های صندلی به صورت ضربدری می باشد که این مسئله باعث می شود تا کودک هنگام استفاده از آن نیفتد و یا آسیبی نبیند. مدل میز و صندلی چیکو نیز گزینه مناسب جهت چیدمان مکان شما می باشد که دارای تنوع رنگ و عمر بالایی است. به راحتی جابه جا می شود و نشیمن راحتی دارد و کودکان با ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نمی شوند و یا آسیبی نمی بینند.
تاتامی در اصفهان:
شما برای فرش کردن مکان خود نیاز به یک کفپوش منحصر به فرد دارید که از آسیب دیدگی کودکان هنگام زمین خوردن جلوگیری نماید. تاتامی در اصفهان گزینه مناسبی می باشد و دارای طراحی های مختلف و رنگ بندی های شاد می باشد. در ابعاد مختلفی می توانید آن را خریداری نمایید و ضخامت آن را بسته به مکان خود میتوانید انتخاب نمایید.
دیوارپوش: کودکان در هنگام بازی کردن ممکن است که با دیواره ها و یا ستون ها برخورد کنند و دچار آسیب دیدگی های جدی شوند ولی پوشاندن دیواره ها با دیوار پوش می تواند کمک زیادی به استانداردی مکان شما بکند.این دیوار پوش ها در رنگ بندی مختلف به تولید می‌رسد که البته شما می توانید آن را در طراحی های مختلف و با عکسهای شخصیتهای کارتونی سفارش دهید و مکان خود را با آن جذاب و زیبا سازید.
خلاصه:
کودکان جهت تخلیه انرژی های درونی خود نیاز به یک مکان دارند که به بازی و شیطنت مشغول شوند. این بازی ها باعث می شود تا کودک رشد طبیعی داشته باشد.خانه بازی ها و مهد کودک ها می‌تواند گزینه عالی برای کوچولوها باشد تا با هم سن و سال های خود به بازی و فعالیت مشغول شوند. شما برای ایجاد یک فضای عالی جهت جذب کردن کودکان نیاز به یکسری وسایل دارید. خرید تاب سرسره دلفین گزینه عالی برای شما می تواند باشد که جزو جدیدترین مدل تاب سرسره ها در بین دیگر اسباب بازی های کودکان می باشد. دارای ظرافت های لازم و استاندارد بالایی می باشد که شامل چهار پله بوده و مقاومت بالایی دارد.مناسب گروه سنی 1 تا 6 سال می باشد.مدل تاب سرسره سنجاب نیز از طراحی خاص و جذابی برخوردار است که فضای شما را بسیار جذاب می‌سازد. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و دارای عمر بالایی است. دارای یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد و یک پکیج کامل به حساب می‌آید. استخر توپ یک بازی بسیار جذاب و عالی می باشد که از هیجان بالایی برخوردار است مدل های زیاد آن موجود است که مدل نرده ای آن را می‌توانید در مهد کودک و خانه بازی خود بگذارید. جنس آن از پلی اتیلن می باشد که دارای عمر بالایی است. مدل استخر توپ توری هم گزینه خوبی برای مکانهای شما است و شما می توانید یک سرسره موزی را درون آن بگذارید تا کودک از آن بالا رفته و لیز بخورد و درون توپ های بادی رنگی قرار گیرد و لذت فراوانی ببرد. سرسره موزی دارای شیب ملایم بوده و دو تا دسته کنار آن قرار داده شده است تا کودک بتواند از آن استفاده نماید. تاتامی در اصفهان نیز لازمه مکان شما می باشد و از بهترین کفپوش ها به حساب می آید که نصب راحتی داشته و به سادگی جابه جا میشود. رنگ بندی مختلفی دارد و دارای ابعاد و ضخامت های گوناگون میباشد. کودکان هنگام بازی ممکن است به دیواره ها و ستون ها برخورد کرده و دچار آسیب دیدگی های جدی شوند. شما با پوشاندن مکان با دیوارپوش ها می توانید استاندارد مکان را بالا ببرید. این دیوارپوش ها را می توانید در طراحی و رنگ بندی مختلف انتخاب نمایید و یا آن را با شکل های شخصیت های کارتونی خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *