مقالات

قطار:

قطار:
ایجاد بازی و سرگرمی برای کودکان در منزل امری است که بسیاری از والدین به آن توجه بسیاری می کنند. بازی هایی که کودکان را با انجامشان شاد و خوشحال سازد.
قطار اسباب بازی 4 واگنه از جمله بازی های جذاب و دوست داشتنی می باشد که کودکان عاشق بازی و کار کردن با آن می‌شوند. این اسباب بازی زیبایی و جذابیت خاصی دارد که چشم هر کودک را به خود جلب می کند. وجود این قطار اسباب بازی در منازل شما باعث می‌شود که کوچولوی شما حسابی سرگرم شود و مشغول یک بازی دوست داشتنی که روحیه آن را شاد می سازد.
قطار 4 واگنه یکی از اسباب بازی هایی به شمار می‌آید که جنسیتی نیست و هم پسر ها و هم دختر ها می توانند از آن استفاده کنند و از بازی با آن لذت ببرند. پخش موزیک شاد و صداهای واقعی و همچنین بوق قطار، آن قدر زیبا است که کودک را مجذوب خود می سازد و موزیکال بودن آن یکی از خصوصیات جالب این وسیله به شمار می آید. دارای یک لوکوموتیو و 4 واگن حیوانات می باشد که شامل: خرگوش، گاو، روباه و اژدها میشود و با رنگهای شاد و متنوع زیبایی خاصی به قطار ما می‌بخشد و همچنین حیوانات کوچک حین حرکت، اجزایشان حرکت کرده و یک چراغ بر روی دودکش آن قرار داده شده است که حین حرکت کردن به بالا و پایین حرکت می کند. دارای چهار واگن می باشد که هر یک از حیوانات نامبرده بر روی یکی از این واگن ها نشسته اند و ریل های مستقیم و منحنی آن به شکل های کشویی به یکدیگر وصل شده اند و شما می توانید به مدل‌های مختلفی آن را بچینید و شاهد بازی کودک خود باشید.
قطار 4 واگنه یک انتخاب عالی برای هدیه دادن به شمار می‌آید بنابراین اگر به دنبال یک هدیه مناسب هستید ما قطار 4 واگنه را پیشنهاد می کنیم. البته مدل های اسباب بازی فراوانی در بازار موجود است که به میل و انتخاب خود می توانید خریداری کنید. مثل: ماهی تعادلی که تداعی کننده ی یک تاب و الاکلنگ میباشد و کودک با وزن خود به تنهایی می‌تواند از آن استفاده کند و به جلو و عقب سر بخورد. سطح صیقلی و شیب ملایم آن این امر را راحت‌تر می‌کند و شما می توانید آن را در کنار قطار 4 واگنه استفاده کنید و فعالیت ها و بازی های بیشتری برای کودک خود ایجاد کنید. یا تاب کودک آویز را خریداری کنید و در اتاق خود کودک نصب کنید و بازی بسیار پر هیجان را برای کودک دست و پا کنید و شاهد باشید که چقدر ذوق زده می‌شود. مدلهای سرسره هم موجود میباشد که در منازل و آپارتمان ها و خانه بازی ها و یا مهدکودک ها می توانید از آنها استفاده کنید. نظیر: سرسره فرینا که جنس آن از پلاستیک فشرده می باشد و از استانداردهای لازم برخوردار بوده و همچنین قابل شست و شو نیز می‌باشد و یک حلقه بسکتبال هم در کنار آن قرار داده شده است تا ایجاد بازی بیشتری برای کودک نماید.سرسره موزی نیز از مدل های دیگر می باشد که زیبایی و طراحی منحصر به فردی دارد و محال است که کودک با دیدن آن جذبش نشود. کنار این سرسره دسته هایی طعبیه شده است تا کودک با گرفتن آن بتواند تعادل خود را حفظ کند.
قطار 4 واگنه مناسب کودکان بالای یکسال می باشد و جنس آن از پلاستیک مرغوب نشکن و بادوام می باشد که با 3 باتری قلمی کار میکند. این وسیله ایمن بوده و هیچگونه مواد سمی ندارد. نسبت به قیمت آن که بسیار مناسب است ، وسیله پرفروش و پرطرفدار می باشد. اتصال ریل های این قطار بسیار راحت می باشد و استفاده از آن در تقویت قدرت بینایی و تخیل کودک بسیار تاثیرگذار می‌باشد.
خلاصه:
قطار اسباب بازی 4 واگنه از جمله بازی های جذاب و پر فروش می باشد که محال است کودک با دیدن آن عاشقش نشود. رنگ شاد و متنوع آن باعث زیبایی بیشتر آن شده است. این قطار زیبا دارای 4 واگن می باشد که هر کدام دارای یک حیوان با شکل های بامزه میباشد. همچنین یک چراغ بالای دودکش آن قرار داده شده است که با حرکت بالا و پایین می رود. این قطار مناسب جهت کودکان بالای یکسال می باشد و شما برای استفاده از آن نیاز به 3 عدد باتری قلمی دارید و همچنین حرکت این وسیله با صداهای طبیعی و بوق قطار بسیار جلب توجه می کند و یک گزینه بسیار عالی جهت هدیه دادن به کوچولوی شما می باشد.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *