مقالات

فوم دیوار پوش مهدکودک درنا

دیوارپوش مهدکودک
یکی از مسائل مهمی که در تجهیز مهد کودک و آماده سازی مهد و خانه بازی باید در نظر گرفت بحث ایمن سازی فضای دیواره ها و کف میباشد.
کودکان در حین بازی و سرگرمی در مهد یا آموزشگاه ممکن است به صورت اتفاقی و یا به خاطر شیطنت حین بازی با دیگر کودکان به زمین یا دیوارها برخورد کنند که از این رو اهمیت بحث ایمن سازی مطرح میگردد تا که در حدودی از مخاطرات وعواقب احتمالی این مساله جلوگیری کرد.
تاتامی در اصفهان یکی از گزینه های مورد نظر برای بحث ایمن سازی فضای کف مهد و خانه بازی میباشد که خیلی راحت به صورت پازل در هم قفل شدده و در صورت نیاز به برش با ساده ترین ابزار برش داده میشود و نصب میگردد که از محاسن این کفپوش میتوان به ایمنی بالا و قیمت مناسب نسبت به دیگر کفپوش ها اشاره کرد و اینکه در تنوع چند رنگ قابل عرضه میباشد که این امر خود سبب راحت بودن مشتری در انتخاب رنگ و حتی چیدمان تاتامی در اصفهان میگردد.
دیوارپوش فومی که در حال حاضر بیشتر برای بحث ایمن سازی دیوارها و یا ستون ها در مراکز آموزش و بازی مورد استفاده قرار میگیرد از جنس فوم پلی اتیلن میباشد که متناسب با روحیات کودک طرح هایی کودکانه و یا کارتونی بر روی این فوم برچسب(لمینت)میشود تا که هم به نوعی ایمن سازی فضا انجام شود و هم اینکه جلوه شاد و جذاب را برای کودک در بر داشته باشد.
دیوارپوش فومی مهدکودک در چند طرح در تجهیزات مهد درنا قابل عرضه میباشد که میتوانیم به دیوارپوش طرح جنگل و یا طرح ماهی اشاره کنیم که این دو مدل جز مدل های پرفروش و جهت مهد و آموزشگاه میباشد.
دیوارپوش طرح جنگل در دو ضخامت۵میل و۱۰میل یا اصطلاحا نازک و ضخیم میباشد که با توجه به بحث ایمن سازی بیشتر ضخامت ۱۰میل مورد استفاده و مورد تایید آموزشگاه ها قرار میگیرد .
برای نصب دیوارپوش فومی میتوان از چسب آهن و یا لبه پی وی سی به همراه منگنه بادی استفاده کنیم که با سرعت بالا و حداقل هزینه قابل اجرا میباشد.
تجهیزات مهد درنا همچنین دارای اکیپ نصب کفپوش و دیوارپوش با کیفیت و سرعت بالا میباشد که به بهترین نحو این مساله را برای شما اجرا میکنند.
دیوارپوش مهدکودک ماهی و جنگل هر دو به صورت متراژ و رول کامل در تجهیزات خانه بازی درنا قابل عرضه میباشد و میتوان در کنار تاتامی در اصفهان از فروشگاه درنا خریداری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *