مقالات

صندلی وانیا:

صندلی وانیا:
صندلی وانیا یکی از انواع صندلی های مخصوص کودکان می باشد که با شکل، رنگ و طراحی منحصر به فرد خود گزینه بسیار مناسبی برای اتاق کودک و یا هر مکانی که با کودک سروکار دارد می باشد. کودکان برای انجام فعالیت ها و یا کارهای خود مثل بازی فکری، نقاشی کشیدن و کاردستی درست کردن نیاز به یک میز صندلی دارند تا از نشستن بر روی آن خسته نشوند و همچنین وسیله مخصوص کودک ساخته شده باشد. این مسئله باعث می‌شود کودک حس خوبی داشته باشد. صندلی و میز وانیا گزینه دوست داشتنی برای کودکان شما می باشد چرا که معمولاً کودکان دوست دارند وسایلی مخصوص به خود در ابعاد کوچکتر داشته باشند نظیر: ماشین کوچک، چرخ کوچک، صندلی و وسایل کوچک تا به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند و این کار استقلال به آنان می بخشد.
صندلی وانیا در رنگ بندی های شاد و متنوع به تولید می‌رسد که برای کودکان بسیار جذاب و دوست داشتنی می باشد و با توجه به بسته‌بندی آن میتوانید به عنوان یک کادوی مناسب از آن استفاده نمایید تا کودک شما لذت ببرد. فاصله نشیمن صندلی وانیا ۲۸ سانتی متر است و در دو اندازه به تولید می رسد. مدل کوچک آن برای گروه سنی تا ۵ سال و سایز بزرگ برای گروه سنی تا ۱۰ سال عرضه می گردد.
صندلی وانیا نسبت به صندلی استار نشیمن کوچک تری دارد اما برای گروه سنی یاد شده بسیار مناسب است و به سادگی می توانند از آن استفاده نمایند. تحمل وزن صندلی وانیا بسیار خوب بوده و جنس آن از پلی اتیلن می باشد که عمر خوبی داشته و شما می توانید با استفاده خوب چند سال از آن استفاده کنید. همچنین خیلی ساده شسته شده و خشک می‌شود.
صندلی وانیا طراحی جذابی دارد که شما می توانید به دلخواه در کنار میز وانیا از آن استفاده کنید. این صندلی وانیا زیبا استاندارد بوده و کودک با ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نمی شود. شما به میل خود می توانید این صندلی را در کنار دیگر اسباب بازی ها و وسایل بازی کودک بچینید تا کودک گزینه‌هایی برای بازی کردن نیز داشته باشد و خسته نشود. وسایلی نظیر: تاب سرسره کشتی و یا تاب سرسره مدل abc و مدل سنجاب که حسابی باعث سرگرمی و ذوق زدگی کودک شما می شوند.که حسابی می توانند با آن فعالیت کنند به تکاپو بیفتند و از خستگی بیرون بیایند. ماهی تعادلی نیز از بازی های جمع و جور و زیبایی می باشد که کودکان می توانند با آن به بازی بپردازند و لذت ببرند. شیوه بازی با آن به گونه‌ای است که کودک بر روی آن نشسته و به جلو و عقب سر می خورد و سطح سیقلی آن این امر را ساده‌تر می‌کند. جنس آن از پلی اتیلن می باشد که عمر خوبی نیز دارد و رنگ بندی متنوع و شاد دارد. سرسره موزی نیز از انواع مدلهای سرسره می باشد که از جذابیت زیادی هم برخوردار است و بین کودکان بسیار پر طرفدار می باشدچرا که سرسره از بازی هایی است که کودکان به سادگی نمی‌توانند از آن بگذرند. در کنار صندلی وانیا بسیار جالب می شود از وجود خرس اسباب بازی رنگی بزرگ نیز استفاده نمایید این کار فضای شما را بسیار زیبا می سازد. تونل هزارپا نیز بازی متفاوت و جذاب برای کودکان می‌باشد و علاقه خاصی به آن نشان می‌دهند. جنس آن از پلی اتیلن و یا همان پلاستیک فشرده می باشد که استحکام و مقاومت بسیار بالایی دارد. صندلی وانیا را می‌توانید در مهد کودک ها، مراکز آموزشی، منازل، آپارتمانها، خانه‌ها، ویلاها، باغ‌ها و یا خانه بازی ها استفاده نمایید و از شادی کودکان لذت ببرید.
خلاصه:
صندلی وانیا از جمله صندلی های زیبایی می باشد که طراحی قشنگی دارد و با رنگ بندی متنوع، شاد و زنده ای که دارد کودکان را خیلی ساده جذب می‌کند. وجود چنین میز و صندلی در مهد کودک‌ها، خانه بازی ها، یا منازل و اتاق کودک باعث می‌شود تا کودکان حس استقلال پیدا کنند و به راحتی از آن استفاده می نمایند و به فعالیت های روزانه از جمله خوردن غذا، عصرانه، یا نقاشی کشیدن و بازی های فکری بپردازد. فاصله نشیمن آن تا زمین ۲۸ سانتیمتر است که از استانداردهای لازم نیز برخوردار است. جنس آن از پلی اتیلن می باشد که از عمر خوبی برخوردار بوده و به سادگی نیز شسته می شود.
صندلی وانیا در دو سایز برای کوچولوهای زیر ۵ سال و سایز بزرگ آن برای کودکان تا ۱۰ سال می باشدم

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *