مقالات

صندلی تعادلی کودک:

صندلی تعادلی کودک:
وجود یک صندلی راحت در اتاق و مکانی که کودکان در رفت و آمد هستند می‌تواند حس خوب و استقلال به آنان ببخشد و باعث شود کوچولوهای ما احساس مطلوبی داشته باشند. یک صندلی که با طراحی خاص و منحصربفرد می‌تواند باعث لذت کودک شود و به راحتی میتوانند بر روی آن بنشینند، بازی های فکری انجام دهند و سرگرم باشند و یا به فعالیت‌های خود مثل کاردستی و نقاشی مشغول شوند.
صندلی تعادلی کودک از نمونه‌های خوب و دوست داشتنی است که به صورت دو کاره است و کودک می تواند از آن به عنوان یک وسیله بازی دوست داشتنی هم استفاده نماید. طراحی زیبا و جذاب دارد که در نگاه اول عاشقش می شوید.
صندلی تعادلی کودک به گونه ای طراحی شده است که می توانید آن را در اتاق کودک در آپارتمان ها، مهدکودک‌ها، خانه بازی ها و باغ ها استفاده نمایید و کودک بر روی آن نشسته و فعالیت کند و یا اگر خسته شد و دوست داشت به بازی مشغول شود به راحتی می‌تواند صندلی تعادل کودک را برعکس نموده تا تبدیل به یک الاکلنگ تک نفره شود و با عقب و جلو شدن و بازی کردن لذت ببرد. رنگ بندی شاد و متنوع این صندلی هر کودکی را جذب خود می‌کند و در رنگ بندی مختلف به تولید می‌رسد تا کودک با هر سلیقه ای که هست انتخاب خود را داشته باشد.
صندلی تعادلی کودک مناسب گروه سنی ۲ تا ۶ سال است که در بسته بندی کارتون به دست شما می رسد بنابراین گزینه مناسب و یک انتخاب خوب می تواند جهت هدیه دادن به کوچولوها به حساب بیاید. نیاز به مونتاژ دارد اما در زمانی بسیار کوتاه می توانید آنرا مونتاژ کنید. جنس صندلی تعادلی کودک از پلی اتیلن میباشد که باعث می شود که عمر بالایی داشته باشد و قابلیت شستشو داشته باشد که به راحتی با کمی مواد شوینده به جز سفید کننده ها شما می توانید آن را شسته و مثل اولش کنید. دسته‌های کنار وسیله باعث می شود که کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ کند. این وسیله از استانداردهای لازم برخوردار بوده و هیچگونه آسیبی به فرزند شما نمی زند. کودک را می توانید در کنار دیگر اسباب بازی ها استفاده کنید و تنوع بازی‌ها را بالا ببرید تا کودک خسته نشود. برای مثال می توانید از میز استار، میز کار هشت پا و میز وانیا استفاده کنید. و یا به دلخواه مکان خود را با تاتامی در اصفهان فرش کنید و امنیت را به مکان خود بیاورید. تاتامی در اصفهان منعطف بوده و در رنگ بندی های شاد و متنوع و یا طراحی های منحصر به فرد مثل حک کردن اعداد و یا حروف بر روی آن به تولید می‌رسد و گزینه بسیار عالی برای مکانهایی است که با کودک سر و کار دارند. در ضخامت های گوناگون و ابعاد مختلف تولید می‌شود و از عمر بالایی برخوردار است و همچنین می توان به راحتی آن را شسته و آب درون آن نفوذ پیدا نمی‌کند بنابراین خیلی سریع هم خشک می‌شود. با فرش کردن این تاتامی در مکان خود خیالتان را آسوده می کنید و صندلی تعادلی کودک خود را و دیگر اسباب‌بازی‌ها را بر روی آن چیده و خیالتان از امنیت آن راحت می شود.
صندلی تعادلی کودک به سادگی می تواند کودک را به بازی مشغول سازد و همچنین کودک به فعالیت و بازی‌های فکری بپردازد. کنار آن حتماً از بازی هایی که باعث تحرک بیشتر کودک می‌شود استفاده نمایید نظیر: سرسره کودک که مدل های مختلف آن در بازار موجود می باشد نظیر: سرسره موزی، سرسره فرینا، سرسره کارینا و سرسره سارینا. و یا یک استخر توپ خریداری کنید و شور و هیجان را به فرزند خود هدیه کنید و شاهد باشد که چگونه کودک سرگرم بازی می‌شود و لذت می‌برد. مدلهای توپ استخری فراوانی موجود می باشد مثل: استخر توپ توری و یا استخر توپ نرده‌ ای، استخر توپ ۸۰ سانت گرد و ۸۰ سانت مربع که مناسب جهت استفاده در منازل می باشند و با طراحی زیبا و رنگ شاد، کودک را جذب می‌کنند.
خلاصه:
صندلی تعادلی کودک از جمله صندلی های منحصر به فرد، زیبا و دوست داشتنی می باشد که به راحتی کودک را جذب خود می‌کند. این صندلی دو کاره بوده و زمانی که کودک آن را برعکس می‌کند تبدیل به یک الاکلنگ می شود که کودک می‌تواند به تنهایی با آن سرگرم شود. وجود دسته های کنار این صندلی باعث می شود که کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ کند. این محصول در رنگ بندی های شاد و زنده به تولید می‌رسد و در یک بسته بندی کارتون به دست شما می رسد. نیاز به مونتاژ دارد که طبق کاتالوگ در چند دقیقه به راحتی می توانید آن را سرهم کنید. جنس آن از پلی اتیلن بوده که قابلیت‌های بالایی دارد از جمله: استحکام بالا، قابلیت شستشو و عمر بالایی هم می کند. مورد استفاده در مهد کودک ها، خانه بازی ها، منازل، اتاق کودک، باغ ها، پارک‌ها و شهر بازی ها می باشد.

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *