مقالات

صندلی استار:

صندلی استار:
داشتن یک میز و صندلی استاندارد و مناسب جهت انجام فعالیت های روزمره نیاز هر کودک و هر مکانی است که با کودکان سرو کار دارند. وجود وسایل در ابعاد کوچک و مورد استفاده کودک قرار دادن آنها باعث می شود تا کودک حس بهتری داشته باشد.و همچنین حس استقلال داشته باشند. این موارد باعث می شود تا کودک در ارطبات با دوستان خود قوی تر باشد و در روند رشد و روحیه آنان تأثیرات مثبت زیادی دارد.
صندلی استار یکی از انواع مدل های میز و صندلی است که کودکان از استفاده آن و وجودش بین اسباب بازی های خود و مورد استفاده قرار دادنش لذت خاصی می برند.چرا که این صندلی از استاندارد و مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و کودکان از ساعت ها نشستن بر روی آن خسته و یا آسیبی نمی بینند.نشیمن راحتی داشته و پشتی صندلی استار به گونه ای طراحی شده است که کودک با ساعت ها نشستن بر روی آن هیچگونه آسیبی به ستون فقرات آنان وارد نمی شود.
بنا بر این هین خرید میز و صندلی برای کودکان باید به استانداردی وسیله توجه لازم را داشته باشیم تا کوچولوی ما آسیبی به زانو و یا کمرش وارد نشود و این مسئله در ترکیب بدنی آنان در آینده نیز تأثیر گذار خواهد بود.
صندلی استار دارای تنوع رنگی بوده و کودک با میل و سلیقه شخصی خود می تواند انتخواب خود را داشته باشد.رنگ های شاد و گرم که بر روحیه کودکان تأثیرات خوبی به دنبال دارد. صندلی آن به تنهایی تهمل وزن تا 100 کیلو گرم را دارد به گونه ای که یک فرد بزرگسال نیز می تواند بر روی آن بنشیند اما طرح و ابعاد آن مناسب جهت استفاده کودکان طراحی شده است.پایه های آن به صورت ضبدری است تا مانع لق خوردن آن شود و سابت و محکم بر زمین بایستد.
صندلی استار از جنس پلی اتیلن می باشد و از عمر بالایی برخوردار است و با استفاده خوب از آن می توانید برای چندین سال هم از آن استفاده کنید.مناسب کودکان 2 سال به بالا است و قابل حمل و جابه جایی است و شما می توانید به سادگی و خیلی راحت آن را جابه‌جا کنید و در هر مکان که خاستید بچینید.قابل شستشو بوده و با کمی مواد شوینده خانگی نیز می توانید آن را بشویید و یا با یک دستمال مرطوب گرد و غبار را از روی آن بگیرید. مورد استفاده در مهد کودک ها، خانه بازیها، پارک ها، باغ ها، ویلاها، تالار ها، منازل، آپارتمان ها و حیاط منازل می باشد.
صندلی استار را می توان با میز استار بچینید که ترکیب مناسبی ایجاد می کند و میز آن به سادگی 4 کودک را دور هم می تواند جمع کند. اما به میل خود می توانید از میز چیکو که حالت گردی دارد در کنار صندلی استار استفاده کنید. و یا میز چیکو را به انتخواب خود با صندلی چیکو استفاده کنید که این مدل میز و صندلی هم از جمله پر مصرف ترین مدل ها و بسیار پر طرفدار است. جنس آن از پلی اتیلن است و مقاومت بالایی دارد. نشیمن راحت آن مورد پسند اکثریت کودکان است و تنوع رنگ آن جذابیت میز چیکو را بالاتر می برد.
صندلی استار را بهتر است در کنار چند تا از اسباب بازی استفاده کنید تا کودک بتواند بازی کند و سرگرم باشد. می توانید از سرسره 7 پله فرینا استفاده کنید که بازی شیرین و دوست داستنی برای کودکان است. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و از مقاومت و عمر بالایی بر خوردار است.دارای تنوع رنگی بوده و دوتا دسته کنار آن قرار داده شده است تا کودک با گرفتن آن به راحتی از پله ها بالا برود. همچنین یک سبد جهت بازی بسکتبال کنار آن قرار داده شده است تا کودک به بازی بیشتری بپردازد. خرید لگو فله ای نیز می تواند کودک شما را سر شوق بیاورد این بازی فکری بسیار جذاب و دوست داشتنی است و کودک از بازی با آن لذت زیادی می برد. هرگذ تکراری نمی شود و کودک می تواند اشکال مختلفی با آن بسازد.جنس آن از پلاستیک بوده و رنگ های شاد و گرمی دارد که کودک را به بازی ترغیب می نماید.کودک می تواند لگوفله ای های خود را بر روی میز و صندلی خود نشسته و برای ساعت ها بسازد و خراب کند و سرگرم باشد.

خلاصه:
صندلی استار یکی از انواع مدل های میز و صندلی است که کودکان از استفاده آن و وجودش لذت خاصی می برند. نشیمن راحتی داشته و پشتی صندلی استار به گونه ای طراحی شده است که کودک با ساعت ها نشستن بر روی آن هیچگونه آسیبی به ستون فقرات آنان وارد نمی شود.
صندلی استار دارای تنوع رنگی بوده و تحمل وزن تا 100 کیلو گرم را دارد.پایه های آن به صورت ضربدری است تا مانع لق خوردن آن شود. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و از عمر بالایی برخوردار است مناسب کودکان 2 سال به بالا است و قابل حمل و جابه جایی است.قابل شست و شو بوده و مورد استفاده در مهد کودک ها، خانه بازیها، پارک ها، باغ ها، ویلاها، تالار ها، منازل، آپارتمان ها و حیاط منازل می باشد.
صندلی استار را می توانید با میز استار بچینید که ترکیب مناسبی ایجاد می کند و میز آن به سادگی 4 کودک را دور هم جمع می کند. اما به میل خود می توانید از میز چیکو که حالت گردی دارد در کنار صندلی استار استفاده کنید. و یا میز چیکو را با صندلی چیکو استفاده کنید که این مدل میز و صندلی هم از جمله پر مصرف ترین مدل ها و بسیار پر طرفدار است. جنس آن از پلی اتیلن است و مقاومت بالایی دارد.سرسره 7 پله فرینا را در کنار میز و صندلی کودک بچینید تا کودک به بازی هم مشغول گردد. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و از مقاومت و عمر بالایی بر خوردار است. دارای تنوع رنگی بوده و دوتا دسته کنار آن قرار داده شده است و یک سبد جهت بازی بسکتبال کنار آن قرار داده شده است. خرید لگو فله ای نیز می تواند کودک شما را سر شوق بیاورد این بازی فکری بسیار جذاب و دوست داشتنی است و کودک از بازی با آن لذت زیادی می برد.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *