مقالات

صندلی استار:

صندلی استار:
وجود میز و صندلی در اتاق کودک و در منزل و هرمکانی که با کودکان سرکار دارند از واجبات به حساب می آید چرا که کودکان وقت زیادی را به نشستن و غذاخوردن، کاردستی درست کردن و یا نقاشی کشیدن می پردازند. بنا بر این وجود یک میز و صندلی استاندارد که مانع آسیب دیدگی کودکان شود می تواند الزامی باشد.
صندلی استار یک گزینه خوب و یک انتخواب جذاب می باشد که شما از خرید آن لذت زیادی می برید.چرا که از استاندارد بالایی برخوردار است و خصوصیات زیادی دارد که به معرفی آن می پردازیم.
صندلی استار دارای رنگ بندی شاد و زیبایی است که مورد پسند اکثریت کوچولو ها می باشد چرا که آنان عاشق رنگ های شاد و زنده هستند.از استاندارد بالایی بر خوردار است و کودک با ساعت ها نشستن بر روی آن و انجام تکالیف خود و یا هر فعالیتی که دارد هرگز خسته نمی شود.مانع قوز کردن در کودکان می شود و نشیمن راحتی دارد. پایه های صندلی استار به صورت ضبدری است که مانع لق خوردن آن می شود و به استانداردی آن می افزاید.البته به میل خود و برای استانداردی بیشتر فضای بازی و یا مکان فعالیت های کودک از تاتامی در اصفهان بهره ببرید که از استاندارد و کیفیت بالایی بر خوردار است.دارای رنگ بندی مختلفی بوده و در ابعاد، سایز و زخامت های گوناگونی به تولید می رسد. یک کفپوش عالی که به سادگی در هم قفل می شوند و بر زمین محکم قرار می گیرند.قابل شستشو بوده و نصب راحتی دارد و شما میزو صندلی فرزندتان و یا دیگر اسباب بازی های آن را می توانید بر روی این تاتامی قرار دهید.
صندلی استار بسیار محکم و با دوام است که چندین سال می توانید از آن استفاده کنید. مقاومت بالایی دارد که تحمل وزن یک فرد بزرگسال را هم دارد.حمل آسانی دارد و به سادگی جا به جا می شود.فاصله نشیمن آن تا زمین استاندارد بوده و کودک از استفاده آن لذت می برد.
صندلی استار را می توانید در کنار میز استار پچینید و از ترکیب آن در اتاق کودکتان لذت ببرید.البته به میل خود می توانید با انواع میز های دیگر مثل میز چیکو هم استفاده کنید که حالت گردی داشته و پایه های آن حالت ضبدری دارد. 4 کودک به سادگی می توانند دور میز استار بنشینند و فعالیت نمایند.
صندلی استار از جنس پلی اتیلن بوده و بسیار سبک و مقاوم است همچنین قابل شستشو هم می باشد.مدل میز دوکاره خرچنگ هم در بازار موجود است که در قالب خود بسیار جذاب به حساب می آید چرا که 4 کودک می توانند دور آن بنشینند و فعالیت کنند و زمانی که خسته شدند کافیست تا آن را بر عکس نمایند تا به یک الاکلنگ با شکل خرچنگ تبدیل شود و مانع کسالت در کودکان شود. در حالت الاکلنگ دارای پشتی بوده و جنس آن از پلی اتیلن مرغوب است.
در کنار این میز و صندلی ها که به میل و سلیقه شما انتخاب می شوند حتما یک یا چند اسباب بازی دیگر راهم بگنجانید مثل قرار دادن یک مدل سرسره که ازبازی های هیجانی و جذاب بین کودکان به حساب می آید.سرسره دلفین انتخاب خوبی می تواند برای شما باشد و کودکتان را خیلی خوب می تواند سرگرم کند و به فعالیت وادارد. از مقاومت خوبی بر خوردار است و جنس آن از پلی اتیلن می باشد. سرسره دلفین از جنس پلی اتیلن بوده و فاقد لبه های تیز و برنده می باشد.طراحی شیک و رنگ بندی خاص آنا هرکودکی را جذب خود می کند.کنار پله های این سرسره دوتا دسته قرار دارد و همچنین دارای یک سبد بسکتبال است تا کودکان به فعالیت بیشتری بپردارند.
خلاصه:
وجود یک میزو صندلی در اتاق کودک و یا هرمحلی که با کودکان سروکار دارند از احمیت زیادی برخوردار است چرا که کودکان وقت زیادی را صرف کاردستی درست کردن، نقاشی کشیدن و یا غذا خوردن می گذرانند بنا بر این وجود یک میزو صندلی استاندارد برای کوچولوها از احمیت بالایی بر خوردار است.
صندلی استار یک انتخواب عالی می باشد و خصوصیات بالایی دارد از جمله استاندار بالای آن که مانع قوز کردن در کودکان می شود پایه های ضبدری داشته که مانع لق خوردن آن می شود و تحمل وزنی بالایی دارد.
صندلی استار از جنس پلی اتیلن می باشد و قابل شستشو نیز می باشد.از عمر بالایی برخوردار است و دارای تنوع رنگی می باشد. برای استانداردی بیشتر مکان می توانید کف محل بازی و فعالیت کودکتان را با تاتامی در اصفهان فرش کنید و وسایل کودک را بر روی آن بچینید. این کفپوش دارای رنگ بندی متنوعی بوده و در ابعاد، سایز و زخامت های گوناگون به تولید می رسد.در کنار صندلی استار می توانید میز استار که به راحتی 4 کودک می توانند دور آن بنشینند استفاده کنید و یا از دیگر مدل های میز مثل میز چیکو که حالت گردی داشته و دارای پایه های جدا شونده می باشد.مدل میز دوکاره خرچنگ هم در بازار موجود می باشد که 4 کودک می توانند دور آن به فعالیت بپردازند و زمانی که آن را برعکس می کننده تبدیل به یک الاکلنگ جذاب می شود. در کنار این مدل میزو صندلی ها حتما از یک مل سرسره هم استفاده کنید تا کودک به فعالیت بپردازد. مدل سرسره دلفین گزینه خوبی می باشد و از استاندارد بالایی بر خوردار است فاقد لبه های تیز و برنده بوده و طراحی شیک و ترکیب رنگ آن هر کودکی را جذب می کند.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *